Dodik je že čestital Stevanoviču.
Kdaj pa mu bo čestital tudi wagnerjevski nacist Ivana Iljina Vladimir Putin?
Volilci Resnice, gotovo ste ponosni, ko ste danes gledali rokovanje Stevanoviča z Janezom Janšo. Res ste vsega spoštovanja vredni kot ljudi.
Samo prosim, ne zahtevajte, da podpiram nacistične države kot je Rusija. Čeprav razumem, da je vašim partnerjem SDSovcem fašizem zgodovinsko in kulturno blizu.
0
Kako lepo od njega 12.04.2026 ob 3:38
Dodik je od Jankoviča prijatelj. Lahko ga Stevanovič povabi v Slovenijo v zahvalo. Bodo imeli skupno kosilo Stevanovič, Jankovič in Janša skupaj z Dodikom.
0
Gen Z fašisti v plenica 12.04.2026 ob 9:43
Wokovci so bili preveč vsiljivi in so prebudili fašizem.
0
joj 12.04.2026 ob 9:54
Daj folk, bodite veseli, da je Stevanović predsednik DZ. A veste, kdo je bil prej? Ja, seveda dobro veste, Urška Klakočar Zupančič. To mesto pač zasede, milo rečeno, malo "poseben" folk, ki bi lahko kjerkoli drugje naredil veliko več škode. Si predstavljate tega pajaca kot ministra za zunanje ali notranje zadeve? Ali ministra bilo česa? Pa tip je zagrižen anticepilec, obsojen zavarovalniške goljufije, ma ni da ni... Kar naj bo predsednik DZ in priliva olja na ogenj za živine v parlamentu, ko bodo vse razpuščene divjale. Nobene škode. Večje sramote in manj ugleda, kot ga že imajo, tako več ne morejo imeti.
0
srboslovenija 12.04.2026 ob 10:46
Da dođe dodik sem
0
Mermaid 12.04.2026 ob 10:57
Zelo čudno sicer vse skupaj. Ampak vendarle se vprašam, zakaj Stevanovič ni sprejemljiv, Jankovič pa? Ista zadeva.
0
Putinov glavni ideolog nacist 12.04.2026 ob 11:20
@Mermaid
Ista zadeva sta.
S tem, da bolje Jankovič, kot pa Stevanovič. Ker Dtevanovič nikoli ne bi uspel toliko koristnega natediti kot Jankovič, sem pa prepričan da bi znal narediti več škode kot Jankovič.
Bilo bi super če oba odletita.
0
Putinov glavni ideolog nacist 12.04.2026 ob 18:08
@Putinov glavni ideolog nacist
Stevanovič ne Dtevanovič
0
V prihodnost naprej 12.04.2026 ob 20:08
Dodiq lahko postane nov župan Ljubljane.
0
srbe na vrbe 13.04.2026 ob 1:10
Prvega pa Janšo!
0
Mario Roatta 13.04.2026 ob 1:12
@srbe na vrbe Mario Roatta je slovenski narodni heroj.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
11.04.2026 ob 22:07
Kdaj pa mu bo čestital tudi wagnerjevski nacist Ivana Iljina Vladimir Putin?
Volilci Resnice, gotovo ste ponosni, ko ste danes gledali rokovanje Stevanoviča z Janezom Janšo. Res ste vsega spoštovanja vredni kot ljudi.
Samo prosim, ne zahtevajte, da podpiram nacistične države kot je Rusija. Čeprav razumem, da je vašim partnerjem SDSovcem fašizem zgodovinsko in kulturno blizu.