Danes je vajin dan, Darko in Božo

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
1. 4.
01.04.2026 ob 6:42
Dan norcev. Vse najboljše obema.


-1
Avatar gosta
1. 4.
01.04.2026 ob 6:57
Še za učke...

0
Avatar gosta
Kineska poslovica
01.04.2026 ob 7:25
Ko se ne prca. umrece od srca.
0
Avatar člana Božo
Božo
01.04.2026 ob 7:26
@Kineska poslovica

Daj da vidim hladnjaču. No dej, nakaž mi mal.
0
Avatar člana Božo
Božo
01.04.2026 ob 7:42
Jel Alhamdulillah!?
VAZDA!!!

Ko nije za ženti jebemu!?

..https://imgur.com/a/qlpP5mm
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
01.04.2026 ob 8:31
@1. 4. 😁😁😁
-1
Avatar gosta
jubav
01.04.2026 ob 10:44
@Božo
-1
Avatar gosta
ovaj bozzo
01.04.2026 ob 23:23
Krme spava
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
02.04.2026 ob 0:21
Ko bo pa dan dela, se pa bosta Darko in Božo poskrila, vdrla v zemljo, da ju ne bo moč najti? 😆 Ne skrbita, dan dela je praznik! Dan ne-dela pa je tako vsak dan vajin dan. 🙂
-4
Avatar člana Božo
Božo
02.04.2026 ob 0:26
Darko veliki biznis pravi!

i ne blaguje po gorama i očiju ne podiže kumirima doma Izraelova
-1
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
02.04.2026 ob 0:31
Božo, kako kaj kaže s službo in punco/ženo? Brez prvega ni drugega. Smola pa takšna, rodil bi se v UAE, sedaj pa se še razmnožil ne boš. 🙂
-2
Avatar člana Božo
Božo
02.04.2026 ob 0:48
Vse je to Allah predvidel zame. Veste da najbolje planira.
-3
Avatar gosta
Visoki kriteriji
02.04.2026 ob 3:46
@Božo Lepo, da tako misliš., da planira zate. Vendar moraš tudi sam zato kaj storiti.
Za začetek močno spustiti kriterije.

Srečna vsaka, ki te je in bo zamudila.
2
Avatar člana Božo
Božo
02.04.2026 ob 4:45
♥️
-3
Avatar gosta
ajme
02.04.2026 ob 4:49
@Božo sto ne spavaš crni bozo
0
Avatar člana Božo
Božo
02.04.2026 ob 4:52
@ajme

Pozabil lajk dat.
-2
Avatar gosta
Visoki kriteriji
02.04.2026 ob 18:42
@Božo drugega aprila velja isto.

Srečna vsaka ki te je in te bo zamudila.
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
02.04.2026 ob 22:21
@Božo
Vse je to Allah predvidel zame. Veste da najbolje planira.

A boš loterijsko srečko zadel? 🙂 Alah pravi, da brez muje se še čevelj ne obuje. 😉 Za poležavanje nema nagrade.
0
Avatar člana Božo
Božo
02.04.2026 ob 22:28
Teku rajski potoci od njega je boljsa.
Njegov sin je hođa v dzamiji... Ahmed alili
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026