Je tako. Če je pa še bolj pameten in premožen, gre pa v Azijo na nebeško-sprostitveni tretma in se požvižga na to, kaj pravijo novodobne izbirčne zafrustrirane in zblojene babnce.
4
Popay 123 23.06.2026 ob 9:26
jebeš escort, če si psihofizično zdrav tip z urejenim življenjem, vedno kaj uleti, tako je bilo 20+ let nazaj, pol je pa ta korona malo zjebala vse skupaj, vse je bolj cerkveno ratalo in se zaprlo v neke kroge, bistvo je pa preprosto, samo ženske moreš imet kot tip rad, za njen in svoj užitek, seveda...
tip, ki je doživel intimno dobro žensko, ne bo šel nikoli na escort..
1
okužbe 23.06.2026 ob 9:29
To je zagotovljena pot v aids, sifilis, gonorejo in podobno svinjarijo.
2
če je pa še bolj pamete 23.06.2026 ob 9:45
Pa hodi dnevno na neke forume o tem bevskat k 10 letnik k je jošk prvič vidu 😆
Svet se je res spremenil. Sedaj je očitno moderno da se hvališ s svojo nesposobnostjo. In to tujcem, ker tudi prijateljev si nisi sposoben omislit. Ponosni na to da si tak človek, da noče nihče nič s tabo imet če ne plačaš al pa na internet daš kjer vasj kkšn tujc prebere. Res je to dosežek. Ni vsak zmožen tega 😆
-2
Soviet Power Supreme 23.06.2026 ob 9:45
Avtor, čeprav zajebavaš…
To je za določen segment top moških (5%), ki imajo keš in se jim več ne ljubi ukvarjati z modernimi ženskami in razmerji, uživajo življenje in si privoščijo raznolikost, ko jim zapaše. Če bi bili vsi moški takšni bi družba nemudoma kolapsirala.
Jaz spadam v drug segment moških (15%), ki imamo kvalitetno žensko in si občasno privoščimo postranski užitek. Idealno bi bilo vedno imeti na voljo 3-5 FWB-jk, ker pa življenje ni idealno se kdaj poslužujemo escortic, ko niso FWB-jke na voljo. Težava s FWB-jkami je tudi, da se znajo zaljubiti in pričnejo povzročati težave ter imajo čustvene izpade in izsiljevanja, podobno, le s kritično razliko spol*ega neudejstvovanja, kot na drugi strani simpi ne dojemajo ‘’friend zona’’ in prijaznosti s strani žensk ter to zamenjujejo s spo*no privlačnostjo oz. naklonjenostjo in se zaljubijo v ‘’frendico’’ s katero imajo platonično prijateljstvo z njene strani in prično z izpadi.
Tretji segment moških (50%) je simpov, ki si želijo biti taki kot jaz in so zato sovražni in želijo superiorne moške spodkopavati na vsakem koraku (hijenice). Ti moški komajda dobijo žensko, ki ne more imeti moškega kot sem jaz in tretira simpa kot copato, on pa poljublja tla po katerih ona hodi. To so NPC blue pill normiji, ki živijo v iluzijah, ki jim jih prodaja propaganda ter verjamejo v najbolj nelogične nebuloze, tudi večina belih vitezov in soy boyev je v tej skupini.
Četrti segment moških (30%) je tistih, ki so trenutno izločeni iz dejting marketa, ker zgornjih cca. 5-10% moških kroži skozi 5 žensk v povprečju. Ti moški se bolj brigajo zase, imajo svoje življenje in hobije. So tisti nevidni moški, ki jih ženske in simpi radi ponižujejo, ker nimajo enakega življenja kot NPC normiji. Velik del moških v tej skupini si tudi želi imeti ‘’partnerko’’ po sistemu NPC normijev, vendar so izločeni iz dejting marketa zaradi hipergamije.
3
Otroška soba 23.06.2026 ob 9:46
@Pravi moški Tip, ki cele dneve odpira teme, v katerih tolče po ženskah, jih krivi za svoje mizerno življenje in poveličuje prostitutke, hkrati pa po forumu išče potrditve za svoj prav od neznanih moških, ni ne samostojen, ne pameten, in zeeelo daleč od kvalitetnega moškega, ki bi si ga ženske želele. Kvaliteten moški je ali poročen, če mu ustreza pa samski in mu za sex ni treba plačevati, ker vedno najde žensko, ki si želi sexat z njim, brez finančne koristi in obračanja želodca.
Kaj bo mami danes dobrega skuhala za kosilo?
0
Compari 23.06.2026 ob 9:54
Te bom vprašal, ko boš z eno nogo v grobu ležal na intenzivnem oddelku SB (nedaj bože da se ti to zgodi) Meni se je, zato od takrat razmišljam drugače.
-2
miha90 23.06.2026 ob 10:17
@Soviet Power Supreme
nč ne zajebavam kar dost resno mislem . Je pa tako če imaš še kako zraven tega da maš družino pa tudi ne vem no . Je pa takih tudi nekaj da hodijo na Escort doma pa majo žene in otroke . Imate že svoje razloge za to . Je pa tako da dandanes so odnosi slabi nasplošno . Enega poznam ima povprečno plačo nekaj da na stran nekaj pogoni za escort pa je priden , delaven . Imel nekaj razmerij pa ugotovu kake so babnce današnje in dela raje to .
1
za miheca piheca 23.06.2026 ob 10:20
ma kakšno družino ma desič no, je šlo cugrunt pred leti, tožari se za mizerno preživnino, hčere nočejo imeti stika z njim, arabka mu je ušla, on pa sanja tukaj gor. finančno stanje pa vidiš na erarju.
-2
zanimiva družba 23.06.2026 ob 11:04
@miha90
Zanimivo družbo imaš to. Same varalice, lažljivce, tipe ki vidijo ženske kot objekt.....sprot pa pametujejo kako grozne so ženske dandanes 😆
Kaj naj bi pa tak ološ od moškega dobil? Princeso?
Ampak ej je pa priden. V šihtu. Karakter (njegova bit, to kdo je) pa k kanta za organske odpadke po enmu tednu na 35 stopinj.
V glavnem zanimive standarde za ljudi imaš. Sam da so pridni, pa da majo keš. Kdo so kot ljudje, kakšen karakter.....ni v tvojih standardih a? Tud plut bi ti bil kul in fajn dedc če bi pridno delal in dobil povprečno plačo 😆
Svoji k svojim je moj star ata rekel. In na srečo sem ga poslušala. Razen na forumih kjer dnevno bluzite svoje travme vaše sorte ljudi ne poznam, oz. se me očitno izogibajo 😆 Hvalabogu. Smeti že tako povsod preveč.
-3
kakšne 23.06.2026 ob 11:06
@miha90
Kakšne pa so ženske? Imajo svoje potrebe? Ni jih nihče naučil da so na svetu samo za to da moške potrebe zadovoljujejo in se delajo da svojih nimajo? Čudakinje žive. Si domišljajo da so ljudje al kaj.
0
zgodovina se ponavlja 23.06.2026 ob 11:14
Desi spet cele dneve visiš na forumu. Kot nekoč, ko si imel še familijo in ultra uspešno kariero. Veliki biznismen s familijo za kazat, ki si cele dneve visel na forumu in prepričeval druge v svojo grandioznost. Stari, ni ti pomoči. Tudi Tajke ti ne bodo pomagale. No, mogoče tako, da si boš čisto sesul zdravje in bo prej vsega konec...
-2
Soviet Power Supreme 23.06.2026 ob 11:49
@miha90
In v čem je problem, če nek moški, ki ima družino, hodi tudi na escort?
Kar se tiče današnjih zvez, vedno več moških racionalno ugotavlja, da je cost/benefit tako negativen z modernimi ženskami, da je preprosto racionalno biti samski in imeti le FWB-jke za potešitev, tisti, ki tega ne zmorejo pa escort. Osebni mir prekaša katerokoli vagi*o in prsi.
Moderne ženske ne doprinesejo niti desetino tega moškemu, kolikor ga stanejo na vseh življenskih področjih. Poleg tega se obnašajo maskulizirano in tekmujejo s svojim moškim. Da ne omenjam, da jih ima mnogo pestro preteklost in niso zmožne stabilnega razmerja, poleg tega imamo eksplozijo mentalnih bolezni pri ženskah v zadnjih 20-ih letih, ker je ginocentrizem že tako zelo uničujoč za ženske.
Najbrž ženske kot celota, še nikoli v zgodovini niso bile niti približno tako množično mentalno uničene in neznose kot so sedaj, pa se je zaradi Weimarja začela WWII. Poleg tega so moderne ženske zgodovinsko gledano dandanes daleč najbolj razvajene in iracionalne ter prežete s pozornostjo simpov kot, nikoli do sedaj. Tu na čveku glej, je morda 5% ženskih komentarjev sploh logičnih ali so vse le sramotilne taktike in emocionalni izbruhi nelogičnosti in histerije. To je moderno žensko razmišljanje, popolnoma delulu, nekje v oblakih fantazij in propagandnih floskul.
Sedaj pa ti najdi eno od tistih 5% žensk, ki so še vredne resnega razmerja in stavi vse nanjo, da bo tudi po 10-ih ali 20-ih letih še s teboj in ne bo uničila vsega, kar boš z njo ustvarjal vsa leta, le zaradi tega, ker so se njena čustva spremenila. Od tebe se zahteva, da igraš po pravilih iz 1950 in stvaiš vse, ona pa igra po pravilih iz 2026, s podporo celotne okolice in brez vložka. Think about it!!!
V povprečju moderne ženske preprosto že dolgo niso več vredne moškega truda. Zato je za večino moških escort ali tujina definitivno boljša in logična izbira. Simpl.
4
Tako je 23.06.2026 ob 12:00
@Soviet Power Supreme bravo, točno tako je 👍
1
desič ga lomi 23.06.2026 ob 12:01
in to tako zelo, da sploh ne pomisli, da s tem sam naredi orožje s katerim se lahko bivša in hčere branijo pred njim. A si predstavljate, da to sranje bere strokovna delavka na CSD ali pa sodnik? Kako se bo odločil? Da je primeren oče hčeram, ki zagovarja, da poročen moški obiskuje prostitutke? da so vse ženske nore?
-2
Občasnik 23.06.2026 ob 12:11
@Soviet Power Supreme
simpl k pasulj dodam še zraven in amen
3
samo ugibam 23.06.2026 ob 12:31
@Soviet Power Supreme
Minus na računu in podpovprečni dohodki pa pri mami al pa v podedovanem živiš a ne? 😆
Ker takšni ste najbolj glasni koliko vas ženske stanejo. Pač očitno nikoli v življenju še bili z žensko, ki za to da vas prenaša ni želela plačila al kaj.
Ker drugače slovenske ženske isto zaslužijo kot moški povprečno. Več jih je izobraženih kot moških. In celo več je lastnic nepremičnine v kateri živijo. Zanimivo a? Ampak slovenski moški zelo očitno živijo ženske 😆 So predrage za njih. 🤐 cenejš.
Daj pojasni mi kako točno je "moški" ki vara, laže, vidi žensko kot strošek in kanto za njegovega tiča, je čustveno totalno nerazvit in pohabljen, nima nobenega spoštovanja do nikogar, še do sebe ne, je nezmožen nadzorovati sam sebe, kaj šele okolico, nobene samodiscipline.....primeren za vezo? Kako točno ti vidiš vezo? Da je tam nekdo ki vse zate naredi in nič ne zahteva? Retorično vprašanje.
Samo jeza puhti iz vas ker niste zmožni odnosov ustvariti in obdržati. Z nikomer. Ne samo z ženskami. Pač ja lahko do smrti krivite ženske ker niso pripravljene se odpovedati svojim potrebam zato da bodo zadovoljile potrebe nekoga ki jih sploh mara ne, še manj spoštuje, v bistvu ima orng zamere očitno do celotnega ženskega spola.....lahko tudi dnevno tu bevskate kako vam je to izbira v bistvu, namerno tako živite, ker vas to osrečuje. Ma ga ni človeka ki bi vam verjel. Človek ki je zadovoljen s svojim življenjem ne rabi tega reklamirat dnevno popolnim tujcem ki nam dol visi zate.
Resno me zanima zakaj ljudje ki na veliko oglašujete da niste zmožni razmerij, veze, zakona.....ki nimate nobenega spoštovanja do žensk, lažete, varate, skačete po ženskah ki vas nočejo......pametujete o tem kako so ženske neprimerne za veze. Kot da bi riba me učila plezati po drevesu.
-2
666 123 23.06.2026 ob 12:35
vsak pameten dec drka na roke in poskrbi da nima potomcev
4
escort 23.06.2026 ob 12:40
Zakaj uporabljaš besede ki nimajo veze z tem o čemer pišeš. 🤐, prostitutka....to obiskuješ. Ne escort. Kam te spremljajo? 😆 K mamici na južno? 😆 Nimaš ti za escort. Plus nikamor ne greš kamor bi rabil spremljevalko. Tiste imajo standarde. Obiskuješ dno od dna. Zakaj hočeš to zapakirat v lepši papir? Se ti boljš sliši da te ena spremlja od vhodnih vrat do sedežne kamor se zlekneš in ona skoči nate in zvoke spušča da si domišljaš da si car? 😆
-4
Haha 23.06.2026 ob 12:43
@escort živijo, 80xx, kako kaj zlivanje z ženskami? Si se že zlil s kakšno ali si še vedno junferček? 😂 samo vljudnostno vprašanje, ker vemo, da ga še nisi namočil 😂
0
Te tako gre to 23.06.2026 ob 12:53
@desič ga lomi
Jap, slabša se mu.
-2
escort 23.06.2026 ob 12:53
@Haha
Obiskovanje prostitutke ni seks. Prejmeš storitev. Ne seks. Seks je dejavnost kjer dva sodelujeta. Ne kjer en prejema storitev, drugi se pa pretvarja da mu ob nudenju storitve ne gre na bruhanje. Torej si tudi ti junfer. Nisi še seksal. Verjetno nikoli ne boš. Samo storitve plačuješ. Kot če bi šel k frizerju. Al tud za tam trdiš da si se postrigel in si sedaj frizer? 😆
-4
Soviet Power Supreme 23.06.2026 ob 13:34
@samo ugibam je klasičen primer delulu fantazijskega sveta, v oblakih razvajenosti in feministične paradigme.
1.) ‘’Minus na računu in podpovprečni dohodki pa pri mami al pa v podedovanem živiš a ne?’’
Klasična sramotilna taktika brez osnove. Imam vsaj 5X več od tebe in sem pol mlajši. Ne sežeš mi do kolen pri financah.
2.) ‘’Ker drugače slovenske ženske isto zaslužijo kot moški povprečno’’.
Da, ker je v JS zaposleno 70% žensk (država obstaja, da deli ženskam delovna mesta), v državnih podjetjih so kvote, zasebna podjetja morajo izpolnjevati ESG in DEI score, če želijo dostopati do razvojnih sredstev in finančnih trgov.
80% podjetij imajo v lasti moški, 80% investicij imajo v lasti moški, 80% crypto imajo v lasti moški…
3.) ‘’Več jih je izobraženih kot moških’’.
Da, več kot polovica žensk dobi diplomo! Torej diplomo dobijo tudi ženske, ki imajo IQ 80-90. Torej šolstvo ne nagrajuje sposobnih, ker so bile včasih univerze za inteligentnejše, danes pa so nekaj povsem drugega. Izobrazba danes ni izkaz znanja ali sposobnosti, je le dokaz, da nekdo pridno uboga in ponavlja. Tak ‘’šolski sistem’’ je seveda bolj pisan na kožo ženskam. Vse to je plansko, so Rockefelerji in ostali robber baronsi o tem govorili že pred 150 leti. Šolstvo kot indoktrinacija žensk za kontrolo nad umom naroda in oblikovanje prihodnosti razmišljanja.
4.) ‘’In celo več je lastnic nepremičnine v kateri živijo. Zanimivo a?’’
Da, veliko več je statistično upokojenk, ki so lastnice nepremičnine. Zato taka statistika. Mladi v večini niso lastniki nepremičnin, le nepremičnina je na njihovem imenu, banka je lastnica do zadnjega obroka kredita. Poglej si piramido prebivalstva.
5.) ‘’Daj pojasni mi kako točno je "moški" ki vara, laže, vidi žensko kot strošek in kanto za njegovega tiča, je čustveno totalno nerazvit in pohabljen, nima nobenega spoštovanja do nikogar, še do sebe ne, je nezmožen nadzorovati sam sebe, kaj šele okolico, nobene samodiscipline.....primeren za vezo?’’
Rafal klasičnih sramotilnih taktik brez logične argumentacije. Tako si NPC normiji olajšajo dušo.
6.) ‘’Samo jeza puhti iz vas ker niste zmožni odnosov ustvariti in obdržati.’’
Obtoževanje nekoga, ki pove dejstva, da je ‘’jezen’’, je logična zmota in klasična gaslighting taktika NPC normijev. S to taktiko želijo manipulatorji pri sogovorniku vzbuditi dvom v lastno razmišljanje in mentalno stanje.
7.) ‘’v bistvu ima orng zamere očitno do celotnega ženskega spola’’
Zopet enaka gaslighting taktika, ženske v resnici prezirajo moške veliko bolj kot obratno in so veliko bolj negativno nastrojene. So bile zopet ravnokar nove raziskave, ki so to ponovno dokazale.
8.) ‘’Človek ki je zadovoljen s svojim življenjem ne rabi tega reklamirat dnevno popolnim tujcem ki nam dol visi zate’’.
Klasična projekcija, ko nekdo zapiše ali pove dejstva v smislu ‘’zakaj nisi tiho in ne izgineš, ker nas ne zanimaš, kratiš naš mir in iluzijo’’. NPC normiji ne prenesejo dejstev. NPC normiji sovražijo resnico in je to taktika za utišanje njihovih ideoloških nasprotnikov (kot oni dojemajo vsakega izven overtonovega okenca ginocentrične propagande).
Zato človeka, ki si upa govoriti dejstva in resnico označujejo za čudaka, ki nima svojega življenja. ''Tujcem, ki dol visi zate'' je enak poizkus osamitve in izločanja, ker gre za napad na integriteto v smislu ''sam si in nas ti ne interesiraš''. Izločanje iz hive minda, to je taktika osamitve in taktika psihološkega kaznovanja, ker se osamitve iz kardela/plemena ženske najbolj bojijo. Tako se drži ljudi na nevidni vrvici. To taktiko groženj o osamitvi proicirajo tudi na moške.
9.) ‘’Resno me zanima zakaj ljudje ki na veliko oglašujete da niste zmožni razmerij, veze, zakona.....ki nimate nobenega spoštovanja do žensk, lažete, varate, skačete po ženskah ki vas nočejo......pametujete o tem kako so ženske neprimerne za veze. Kot da bi riba me učila plezati po drevesu’’.
Zopet projekcija in rafal sramotilnih taktik za zaključek in kot poudarek prej napisanim nelogičnim nebulozam.
Torej popolnoma delulu razmišljanje, brez kančka logike, z uporabo kopice logičnih zmot in sramotilnih taktik. Ste morda dojeli, da NPC normiji ne znajo interpretirati statistik s katerimi sami mahajo in so tako nablojeni, da se ne zavedajo, da s tem sami spodkopljejo lastne trditve.
Hahahahaha, vedno se nasmejem, ker so NPC normiji res popolnoma nerazmišljujoči ljudje in je njihovo paradigmo resnično preprosto demolirati. Prav zabavno je tudi dejstvo, da realnost/resnica/dejstva NPC normijem ne pomenijo ničesar in bodo oni še naprej popolnoma zaverovani v največje nebuloze in iluzije. To je rezultat vseživljenske indoktrinacije, popolni fanatični verniki, brez kančka logike, le čustvene reakcije/pavlov refleks.
P.S. NPC normi je tako intelektualno kratek, da se ne zaveda, kako patetično je poleg imbecilizmov in nebuloz dajati smeškota, ki se reži. Da, s takimi nerazmišljujočimi imbecili imamo opravka.
5
desijeva hiša 23.06.2026 ob 13:39
a ni bil glavni spor z bivšo, da je ta hotela hišo v Hamburgu, pa je super uspešni desič ni zmogel ? pa da je firma končala v stečaju?
1
Soviet Power Supreme 23.06.2026 ob 13:40
Pazi sedaj, ko še Matjažko uleti z neko neo-marksistično progresivno nebulozo, ki bo v bistvu projekcija njegovega sociopatskega uma.
2
Srečno pot 23.06.2026 ob 13:44
Kaj stari, zberemo za karto v Pattayo? A moramo še za prodajalko za eno noč?
-1
nima smisla 23.06.2026 ob 13:46
in kaj bo revež v Pattayi? Nakladal tam enemu ladyboyu o kruti usodi belega moškega, ki ga je pohrustala feministična paradigma?
-4
jap groza 23.06.2026 ob 13:49
@desijeva hiša
Kaj šele ko je zahtevala preživnino za otroke in zase (kot je pač nekoč bučke prodajal, da je tudi zanjo poskrbljeno tudi če se ločita). Res grozljivo kaj se mu je zgodilo. Sploh ko mu ni uspel tisti podel trik z (ne)ocetovstvom. Res ni druge kot da odfrči na Tajsko.
0
samo ugibam 23.06.2026 ob 14:22
@Soviet Power Supreme
Torej imaš več kot jaz, pa mlajši si 😆
Kje pa mladoleten tolk dobi? Droga, orožje? 😆
Pa lažeš spet 😆
V javnem sektorju v Sloveniji prevladujejo ženske, ki predstavljajo približno 55 % vseh zaposlenih, medtem ko je moških v tem sektorju okoli 45 %. Kje je tvojih 70%? 😆
12,8% slovenskih moških je podjetnikov.
4,5% slovenskih žensk.
Ne ni 80% podjetij v lasti moških 😆
Slovenija ne pozna nobenih kvot in nima DEI 😆 Mal manj na ameriških straneh visi 😆
Plus veš komu dei najbolj koristi? Veteranom, invalidom....ja v večini moškim 😆
Ampak ja gospod navajo, mi normiji pa to.....ženskam je vse podarjeno. Veš kaj je rešitev? Kiklco daj nase pa ti bodo vse dal 😆
Še psihološko pomoč boš dobil zastojn 😆
Pa mogoče boš celo imel kakšnega prijatelja, ali pa vsaj znanca.....da ti ne bo treba cele dneve svojih litanij popolnim neznancem ki se ti doma režimo pisat. Saj veš da to k online visiš ni kreiranje in vzdrževanje odnosov a ne? Al si že tako daleč da niti več realnosti od iluzije internetne ne ločiš? Retorično vprašanje.
p.s.
Nič te ne sramotim. Se kar sam 😆
Ne poznam te, nočem te poznat, samo dolgčas preganjam tu in se zabavam ob motnjah ljudi. Vem ni lepo se norca delat iz butastih in mentalno ne čist ok. Ma jebatga.
-3
Hahah 23.06.2026 ob 14:36
@Pravi moški
Očitno si res samozavesten, samostojen alfa moški, da rabiš kar naprej eno in isto gonit ter še celo iskat potrditev pri ostalih volkcih 🙂🙃
Perfekto. Katera te ne bi mela! A kaj ko jih ti nočeš 😭🤣
-1
Ja ja 23.06.2026 ob 14:38
@samo ugibam
Sej zato, pa sem vam na Starševskem čveku razlagal, da je ogromen procent moških, vsaj rahlo biseksualen.
In sem bil zato divje napadan in se je norčevalo iz mene.
Tam se je opazilo, koliko problemaov imajo ljudje s tem, da nekdo kot sem jaz trdi nekaj takega.
Najbolj nasilni in zalezovalski so bili do mene tisti, ki so se delali strpne.
In kot vedno pravim, če je toliko ljudi biseksualnih, potem LGBTQ aktivisti/ideologi delajo hudo napako, ko se ukvarjajo z 1% procentom populacije, z vsemi 100 neobstoječimi spoli in ne z biseksualci, ki so daleč največja skupina.
Ker ja, se najdejo nasilni biseksualci ali celo geji, ki se ne sprejemajo.
Ker ravno tukaj bi lahko agresijo začeli zatirati. In ob več samozavestnih biseksualcih, ki se ne bi počutili izključene, torej ob vseh pravih moških bi bili vsi LGTQ+nevemkva bolj zaščiteni in varni.
Zato v veliki meri, za nasilje, krivim LGBTQ+ združbo ideologov, aktivistov s temi paradami, ki so se vsega lotili na hudo napačen način.
Tako nas nikoli ne bodo zaščitili. Le kontraefekt bodo v družbi povzročili, ki se že začenja z vsemi mladimi fanti, ko volijo desno.
Pol pa zaradi njihovih zajèbancij in neumnosti jaz doživim nasilje, kot sem ga že. In drugi lgbt, ki niso nič krivi.
-1
Ama Ama 23.06.2026 ob 14:46
@Otroška soba Yummi še bi mami.
-1
Soviet Power Supreme 23.06.2026 ob 14:46
1.) V javnem sektroju ženske predstavljajo 64% zaposlenih, moški 36%.
2.) Ne dojemaš razlike v odstotku podjetnikov med prebivalstvom in odstotku lastnikov podjetij po spolu. Že tu si popolnoma zgrešila o čem je bilo govora.
Če bi bila zmožna interpretirati lastne podatke oz. statistiko, potlej bi dojela, da ti lastni podatki, ki jih navajaš povedo, da je 12.8 odstotka moških, ki so podjetniki in 4.5 odstotka žensk AKA 80/20!!!
3.) Slovenija ima kvote v državnih podjetjih. Ti preprosto ne razumeš o čem govorim, ker imaš prekratek intelektualni domet. Kvote ni nujno uzakoniti, da bi vsi sledili napotkom.
4.) Če želijo zasebna podjetja dostopati do tujih (zahodnih) finančnih trgov in virov financiranja za rast in razvoj, potlej morajo izpolnjevati ESG in DEI score. Če ju ne izpolnjujejo, potlej ne dobijo dostopa do finančnih virov. Tudi ta del nisi razumela oz. nisi dojela o čem je govora.
Žal preprosto nisi na nivoju, da bi sploh vedela o čem je govora v temi v kateri želiš dokazovati svoj prav. Nimaš niti znanja, niti kompetenc, niti intelektualne širine. Poleg tega ne znaš interpretirati niti statistik, ki jih sama podaš kot lasten dokaz, pa dokazujejo ravno nasprotno oz. dokazujejo tisto o čemer govorim jaz. To sem omenil že prej, da NPC-ji sami podajate statistike, ki jih ne razumete ter tako spodkopavate lastne bedarije in iluzije.
1
Soviet Power Supreme 23.06.2026 ob 14:52
Prav fascinantno je kako retardirani so nekateri in se režijo lastni retardiranosti in se tega niti ne zavedajo, no jaz pa se režim tvoji dejanski retardiranosti, ker si bojda opravilno sposobna, a nimaš intelektulane zmožnosti in dometa višje kot hormonsko histerična 13-letnica. Kaj šele, da bi znala vklopiti logiko.
Nabijanje režečih smajlijev v vseh temah k svojim komentarjem le dokazuje, da si totalno nablojena, ker do sedaj nisem prebral niti enega tvojega komentarja, ki bi pil vodo, le in izključno retardacije na nivoju najstnice.
1
še kiklco prodala bom 23.06.2026 ob 14:53
za desiča bo edina rešitev, da bo postal uspešen podjetnik, da se spremeni v žensko. sej ni tako težko. malo šminke, pa kiklca pa rdeči štikli, pa bo.
-1
Juckarija 23.06.2026 ob 15:15
@Soviet Power Supreme
Kaj zdaj - ima Slovenija že kvote v državnih podjetjih? Katerih to? Daj razsvetli nas no, kje točno in kako to zgleda. Ker bolj kot pisariš in lepiš linke, bolj se zapletaš. 🤣
-1
uvelo 23.06.2026 ob 15:19
@še kiklco prodala bom
Bosta skupaj s temle navahičem furala biznis. V Pattayi. 😁
-1
še kiklco prodala bom 23.06.2026 ob 15:21
eh za biznis v Pattayi je pa on po moje prestar. čeprav imaš med moškimi vse mogoče fetiše, morda bi tudi to šlo.
-1
Metka Cvetka 23.06.2026 ob 15:22
Pač si drkač in bi si rad utemeljil, da si ga drgneš z roko.
23.06.2026 ob 9:09