če gre jutri milijon pa pol slovencev na bankomate po 500 evrov vsak, da slišim komentarje
0
Ni jih dovolj 23.06.2026 ob 18:09
@kaj bi se zgodilo Kaj, saj ne bo možno dvigniti, ker ni toliko bankomatov, da bi lahko 1500.000ljudi dvignilo 500eur v enem dnevu.
Drugače pa slab timing. Vsaj ob penziji ali 18.ob plači
0
nimam 23.06.2026 ob 18:13
Nimam 500 € na bankomatu. 😂 Čakam regres, potem pa bo. Tako da, jutri ne. 🤣
0
Neprijavljena 123 23.06.2026 ob 18:21
Bankomati niso tako napolnjeni da bi to šlo skozi. Banke pa dokaj zgodaj zaprejo poslovalnice, tako da bi bilo to težko izvedljivo za zaposlene ljudi. Poleg tega ko bi v poslovalnicah zmanjkalo denarja, dvig ne bi bil več možen.
Pol je pa še tretja možnost - ljudje nimajo 500 evrov na računu.
0
Keš 23.06.2026 ob 19:01
Pa še 4.možnost-nekateri lahko max dvignemo 450
0
kapish 23.06.2026 ob 19:39
@kaj bi se zgodilo
Za dva dni rezerve v kešu ne rabiš 500€, dovolj je od 30€ do 100€.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.06.2026 ob 17:24