Pa kaj zaboga je s tem tipom narobe? Sj so ga komunisti s Kučanom na čelu res fajn zjebali ampak da se jim zdaj poskuša maščevati na račun vseh Slovencev je pa bolano in sprevrženo. Janša ustavi konje, ker te zapuščamo še nekdaj zvesti SDSovci! Imam občutek, da se ti počasi že meša!
0
sds 01.09.2017 ob 7:06
to je izmeček človeštva
0
... 01.09.2017 ob 7:13
Janšo je najprej zaprl Kučan, potem so ga zrušili iz oblasti z nekimi insciniranimi protesti, potem so ga spet zaprli... sj dejansko se mu godi krivica ampak od vseh teh krivic se mu je enostavno že zmešalo in edini njegov cilj je, da se bi maščeval svojim "krvnikom", tudi na račun vseh Slovencev, kolateralna škoda pri tem ni pomembna. Mene dejansko skrbi za njegovo psihično zdravje.
Aha možno, vem da je pritožbo napovedovala tudi ena organizacija neposredno povezana z ZL, morda se še bo, morda pa je celo ista organizacija. Baje se Kučan, Janša in Pahor skupaj dobivajo na kavi. Magni pa po mojem mnenju nasprotujejo tamkajšni podjetniki, ki se bojijo, da bi morali svojim delavcem zvišati plače (ponudba in povpraševanje) in to pač počnejo preko nekih kvazi organizacij, SDS-u pa očitno še bolj kot oblast dišijo €€€.
0
golfist 01.09.2017 ob 13:30
Sam je pa sposobn tale IJJ. Bolestno maščevalen, do koga pa?
# 01.09.2017 ob 13:14
Prijavi neprimerno vsebino Malo poiskal glede vpletenosti v strankah...
Člani upravnega odbora AAG:
- Vojko Bernard (SLS)
- Saša Mlakar (SDS)
- Matilda Škrlj (TRS)
- Franci Malečkar (stranka Zelenih)
- Božo Dukić
- Robert Rogić (stranka Zeleni progres)
- Andrej Čufer (SDS)
- Tony Mlakar
- Olga Franea (SLS)
- Simon Turinek
- Romea Žbogar (desno usmerjena)
- Zofija Paulin
- Tomaž Vrabič
- Nada Paulin
- Darko Benigar
Kopiram z mmc-ja, očitno so v tem odboru res tako sdsovci kot zljevci (trs je del zl-ja), vmes pa še slsovci in Zeleni. Sem pa mislil, da ima sds na Štajerskem največjo podporo, očitno je kmalu ne bo imela več.
z lahkoto pišete in pljuvate po Janši, da vsa vlada ni vredna enega JJ, pa že JJ ni nič vreden, tega ne upate pisat.
Jaz ne pljuvam tjavendan, pogledam še kak cajtung, kjer napišejo malo več resnice in si ustvarim mnenje.
Da so proti. se strinjam.
A v to smer pa nihče ne razmišlja, da bi morali ti oblastniki KOMPLET stran?
STRAN, od vseh funkcij.
Pa nove, mlade sposobne vpeljat. Pa bo šlo spet 10 let! Da vrnejo pokraden dnar - men arest ni glih kazen. Sploh za te oblastnike: svoja hiška, prost izhod, net, hrana...... v bistvu res živi na naš račun.
0
ali je kaj trden most 05.09.2017 ob 20:24
ne podpiram nobenega, in niti ne podpiram drugega tira, ker se bo spet kradlo.
0
bb 05.09.2017 ob 20:39
Po moje mora miniti ene dve generaciji preden se bo stanje normaliziralo ali morala vrnila. Samo je težko, saj tudi mlade rekrutirajo in imaš iste sorte povzpetnikov.
A v to smer pa nihče ne razmišlja, da bi morali ti oblastniki KOMPLET stran?
STRAN, od vseh funkcij.
Pa nove, mlade sposobne vpeljat. Pa bo šlo spet 10 let! Da vrnejo pokraden dnar - men arest ni glih kazen. Sploh za te oblastnike: svoja hiška, prost izhod, net, hrana...... v bistvu res živi na naš račun.
Tako je.
Vsi so ista 🤐, samo razdelili so si politične pole, da so pokrili levo in desno stran in tako onemogočili vzpon pravih levakov ali desnakov.
Še Bučar je javno izjavil, -dokler bo janša v politiki, bodo komunisti zmagovali. Se prav če bi janša res sovražil komuniste, bi odstopil in SDS bi zmagal z absolutno večino. Zakaj potem ne odstopi in zahebe te njegove komuniste? (čeglih tak ne zastopim, kje on najde komuniste, ker je že desetletja, kar sem jst nazadnje kirga vidu 😆 )
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
01.09.2017 ob 7:05