Ker so se od nekdaj sindikati borili proti zvišanju plač, kajne?
Vam res ne da misliti, da je treba kaj preveriti, če se sindikati dvignejo proti takim “ugodnostim”? Bolniki oprani.
G. Papež, 40 let v ZPIZu, je postregel z izračuni in gospod verjetno najbolje od vseh v državi obvlada pokojninsko blagajno v mezincu. Vam tudi ne zasveti v glavah? Tako jeznega nisem videla vseh 40 let, niti pri zloglasnem ZUJFu ne.
Se vam zdi, da se je zaman razkuril?
Res se sprašujem, s čim vas omamlja desna politika, da niste sposobni razumeti najbolj osnovnih pojmov. Morate najprej sprobat v lastni denarnici, da bi potem začeli razmišljati?
1
Bleh 14.05.2026 ob 20:59
Komunistične laži. Nihče vas komunistov ne jemlje resno. Ma niti stavka ne preberem, ki jih napiše komunist. Pa noben komunist ni gospod in nikoli to ne bo.
-2
Bavbav 14.05.2026 ob 21:40
@Bleh
Kje hudiča še vedno komunisti strašijo? A to imate v Polju namesto Bavbava?
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
14.05.2026 ob 19:58