Se bo ta zgodba kar končala? Nič več petkov ob kavici? Jo je kdo zasledil?
0
🙏 05.10.2025 ob 7:31
Njo pogrešam. Upam, da bo kaj prišla.
0
🐸 05.10.2025 ob 9:26
Ve za ta čvek, tako da lahko pride, če želi. Če ne, pa pač naj ostane v kteri mlakuži pač hoče pa upam, da jo ob naslednjem gonjenju, ko bo prečkala cesto, kar pač žabe počnejo, povozi. 🐸
0
🤐 05.10.2025 ob 9:40
Kako lahko tako pišeš, da nekomu privoščiš smrt. Sram naj te bo.
0
🐸 05.10.2025 ob 9:42
🐸 rega rega kwak 🐸
0
Simon 05.10.2025 ob 11:02
A tako se pogovarjate monovci?
0
Me, myself & I 05.10.2025 ob 11:09
Avtor: Simon
A tako se pogovarjate monovci?
Žal pogosto res…. 😔
0
Monja 05.10.2025 ob 15:09
Ja, malček jo pa pogrešam. 🙄
0
Pomoje 05.10.2025 ob 15:59
Viharc bi lahko kaj vedel, ampak se ne oglaša nič kaj tu.
0
tukaj je 05.10.2025 ob 18:31
Avtor: Pomoje
Viharc bi lahko kaj vedel, ampak se ne oglaša nič kaj tu.
Res? Velikokrat se ga zasledi. Že prej, ko je starševski obstajal se ga je zasledilo tudi tu.
Samo še poguma ni zbral, da piše pod stalnim vzdevkom. Nima jajc.
0
Planika 05.10.2025 ob 19:38
Samo tam ima umazana jajc kjer je Darko ali maminjo. Tam se skriva, tam ga boste našli. Za kakšne normalne zrele umirjene debate ta človek ni. Ni sposoben, bo zamenjal sto nickov.
0
GROF 05.10.2025 ob 20:21
modrega vraga tudi ni več nikjer opazit
0
seveda je tu 05.10.2025 ob 20:24
Avtor: GROF
modrega vraga tudi ni več nikjer opazit
Kaj ne veš, da je Modri vrag poznan tudi kot Viharc? Pa saj ti zgoraj vsi o njemu pišejo. Vsak dan je anonimno tu na čveku.
Čaka na kritično maso testosteronskih žabonov, ribičev in ostalih ljubiteljev agrikulture. Mogoče pa ji njen strogi foter Viharni ne dovoli priti, ker že na MON-u je bila povsem brez zavor, senzorično razpuščena.
0
Tvoj 05.10.2025 ob 21:01
Avtor: tukaj je
Avtor: Pomoje
Viharc bi lahko kaj vedel, ampak se ne oglaša nič kaj tu.
Res? Velikokrat se ga zasledi. Že prej, ko je starševski obstajal se ga je zasledilo tudi tu.
Samo še poguma ni zbral, da piše pod stalnim vzdevkom. Nima jajc.
To je tvoj stalni vzdevek? Čudovito. Res pokažeš vso zrelost, da lahko nekomu deliš očitke. In še to natolcuješ na pamet.😂😂😂
0
Ko je bila 05.10.2025 ob 22:20
Ko pa je bila ste jo pa le napadali troli maloumni. To pogrešate? Nimate zgube nikogar s stalnim vzdevkom, v katerega bi se zaletavali?
0
Upam 06.10.2025 ob 8:18
Da bo prišla.
0
Outboks 06.10.2025 ob 10:43
Če jo bo kdo kje zasledil, nan jo povabi sem. Bi bilo čisto dobrodošlo.
0
Modri vrag 06.10.2025 ob 10:49
@Outboks Jp. Pravi, da komaj čaka, da jo napadete.😁
0
Outboks 06.10.2025 ob 11:08
Tebi se kao oglaša, ja sevede...
0
Saj 06.10.2025 ob 11:11
@Outboks Privat klepet na sč še vedno deluje.
0
pa 06.10.2025 ob 11:16
@Modri vrag
Ne pozabi na petkovo temo. In obvesti nas, če bo kaj ribiškega ulova. Lep pozdrav
0
Outboks 06.10.2025 ob 12:26
@Saj
Meni ne odpisuje.
0
Če si 06.10.2025 ob 12:52
@Outboks Če si psihič. Nisi bil prej pinboks?
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
05.10.2025 ob 7:08