Avtor: http://www.cvek123.com/clani/desiree/ desiree Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy Nikoli pa še nisem jedla tunke.poslano v temi :: Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Dej desiree, ne se delat pametno, k nisi!
Kaj si pa ti? Kaj imaš svetniški sij?
Itak ne padeš v eno preiskavo, če imaš čisto vest, čiste parklje! Poveš to to to in??
Ne me jebat, da kdo pri nas 'zastonj, brez veze' paca ene nedolžnike v preiskavah! Ko se to začne -......... gre pa samo še za keš, podkupljivost, plačevanje odvetnikov...... podkupnine!!!
Meni bi vse 'komplet' dol viselo, če ne bi vse na koncu plačala RAJA!! JASNO? Naj se bockajo, naj tudi odgovarjajo za vse zabloze!! In plačajo iz svojega žepa!
Na račun teh modelov pri koritu živi pri nas ogromno ljudi na robu!!
PA KAJ NAJ JAZ, TI, MI kar v nedogled plačujemo vse to??
poslano v temi :: Kaj pa če Avtor: http://www.cvek123.com/clani/prekmurec/ Prekmurec Kao lepa haha, obup, izgledaš stara 40 letposlano v temi :: Pridite sprobat Avtor: http://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam Avtor: http://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy Zdele jem meni top dieto,savinjski želodec.poslano v temi :: Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Avtor: http://www.cvek123.com/clani/desiree/ desiree Avtor: http://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec To je jasno, da je nekaj orenk mutil
NA KUUUURAAC gre meni, k bo na konc oproščen........ ker ni bilo v nulo dokazano. In plača odškonino raja!!!
Po sodiščih (od tožilk do sodnic) pa same babe zanikrne, napif!ane nesposobnice. K jih pele scat vsak Rom. Kaj šele ta mafija!poslano v temi :: Kaj pa če To je jasno, da je nekaj orenk mutil
NA KUUUURAAC gre meni, k bo na konc oproščen........ ker ni bilo v nulo dokazano. In plača odškonino raja!!!
Po sodiščih (od tožilk do sodnic) pa same babe zanikrne, napif!ane nesposobnice. K jih pele scat vsak Rom. Kaj šele ta mafija!
poslano v temi :: Kaj pa če |
poslano v temi :: Kaj pa če