Sej me nč ne briga. Sam mal se morte organizirat babe, ane? Dajem samo TOP nasvete. 😛
poslano v temi :: A se samo meni zdi? Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen Paradižnikovo mezgo v golaž? 🙁poslano v temi :: Prvic delam golaz Ti napišem recept za hruhovo štruco.
Star kruh naseckaš . V eni veli kastroli potenstač čebulo, dodaš kruh in mal popražiš. Nato zaliješ z mlekom, v katerem si požvrkljala jajca. Dodaš še nasekljan peteršilj in počakaš ene pol ure, da se vse prepoji. Eni dajo še kakšno slanino, samo meni to ne paše.
Potem to maso samo zaviješ v en ptrič in daš kuhat v slan krop. Kuhana je hitro, v 15 minutah. Mal počakaš in režeš na rezine.
poslano v temi :: Prvic delam golaz Avtor: https://www.cvek123.com/clani/fox/ Fox Avtor: https://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika OK recept je. Lahk dodaš še malce rdečega vina, kak lovorjev list in malček majarona. Dober tek!poslano v temi :: Prvic delam golaz Avtor: https://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika Aja, jaz večkat nardim kar iz svinjskega mesa. Je hitro narjen - okusen je pa bolj goveji.poslano v temi :: Prvic delam golaz Kofeta ti ne sme zmanjkat! 😛 Sploh čez praznike. Vedno ga morš imet na zalogi vsaj 10 dag. Da veš za drugič! Ali pa vsaj eno žlico zase.
Pa kako ne moreš gledat najprej nase? 😛
Sam uživi/te. 🙂
poslano v temi :: A se samo meni zdi? Pa zakaj golaž? Pa še manjka ti pol sestavin. Pa iz govedine. 🙁 K se mora pajcat vsaj dve uri.
Govedina je klinac, razen bočnik. To pa je štikel mesa (kost ima v sredini) , k ga flikneš v vodo in potem počasi dodajaš korenje, kolerabo, zeleno, čebulo, česen, por, peteršilj ....... vse živo.
To je edino meso od krave, ki se ti stopi v ustih. Samo to jaz kuham ene 3 x na leto.
Drugač imam samo piščanca, purana, ribe... sem pa tja faširano. Pa zanč sem kupila eno dimljeno klobaso, k jo še nisem skuhala. 😛
poslano v temi :: Prvic delam golaz Nimaš pojma, kak gre meni. ImaMa fse razloge, da se zdele začneMa praskat. 😛
poslano v temi :: Najvišja borčevska pokojnina znaša 1899€!! Ja kwa se pa ti zdaj peniš? Kwa me kr neki napadaš?
Če začnemo naštevat fse goljufije pa midve ziher ne prideva do konca. 🙁 Dons se vtakneš v enega, jutri v drugega......... in vse gre mimo.
Ej, sam sekirat se ne. Ker to škoduješ sebi. Ajd, uživi.
Na žifce mi grejo/te fsi, s tabo na vred! 😛
poslano v temi :: Najvišja borčevska pokojnina znaša 1899€!! |
poslano v temi :: Prvic delam golaz