In zame bo junak vsak, ki bo tem pressrancem rekel:
"Imamo štalo, niti slučajno nisi zaželjen., Bodi kjer si, ker se nimamo časa ukvarjat še s tabo!
Pod nujno potrebujemo TO, TO, TO, TO IN TO! Če ti uspe - in za to si plačan (ne za labav obisk!) ti bomo hvaležni.
Konec debate!
poslano v temi :: Zakaj je šu Cerar v Črnomelj? En jajc boš pa že reskirala. 😛 Pa pol deci olja. Vse boste pomlatiili zdej, k se peče zunaj.
poslano v temi :: Domača majoneza Novinarka? Top poklic. Saj do tja je še dolga pot. 🙂
Kaj veš, kje bo pristala. Lahko bo lokalna poročevalka, modna, iz tujine....
A veste kaj meni ni jasno? Da si raziskovalni novinar! 🙁 Oni, ki v bistvu niso taki majstri kot na MNZ, NPU, Kriminalisti..-ti so strogo šolani za odkrivanje kriminala)
pa jim ti novinarji/ke odkrivajo en hud kriminal! In - večina kar potihne. Ni obsodb, ni odvzema premoženja, ni da bi kdo odletel trajno. Saj to slednje je že stvar Sodstva.
Jap se vedno znova čudim! Vse odkrivajo oni, vse obelodanijo in potem - vse mrkne!
poslano v temi :: Hčerka želi postati novinarka, najprej sem se smejala... Meni za tek res ni. Pa hoja v breg mi tudi ni v užitek. In pol po vseh mukah, da pomislim na 'da imaš prepucano glavo, problemi se izničijo....
Lahko pa hodim po ravnem tudi 'maraton'. V gore grem samo, če je na vrhu koča. 😛
Rajši imam plavanje. Pa bicikel.
poslano v temi :: A od vas kdo teče? .. 🙂 No kul, če ti bo prav prišlo.
Če mešaš s paličnim, ni treba dodajat olja. Vse daš v en lonček, ki se lahko hermetično zapre.
Največja caka je, da so vse sestavine na sobni temperaturi. Jajc moraš vzet iz hladilnika vsaj dve uri prej. Pa zenf. Vse drugo pa itak nimamo v hladilniku.
Probaj, je top. Je pa res, da deli manjše količine - ker ni glih tok obstojno. Da vas ne bom zastupila 😛
Ker ko je 1x naejena, v hladilniku je rok trajanja 3 dni!!
poslano v temi :: Domača majoneza In CERAR izjavi na kraju: "Zdaj je pa čas, da začnemo razmišljati o preventivi...." 😆 😆 😆
Vem, da bi ga en kmet z užitkom na gobec, samo je tok zastražen, da ne prideš blizu. Da kamere TV ne pokažejo gneva domačinov. In da niti slučajno ne računajo na kakršnokoli pomoč potitikov!
Kako ga ni sram? !! ?
poslano v temi :: Zakaj je šu Cerar v Črnomelj? Moram vprašat, dokler ste še pokonc. 🙂 bejbike.
Sem naredila majonezo (ne pissdakajte kar se zdavja tiče, to delam 3 x na leto) !
1 jajce, žlička zanfa (vse na sobni temperaturi) + sol, žlička kisa in slab deci olja. Pol pa s paličnim samo gor pa dol.
In je tako redka. Kje sem falila?
poslano v temi :: Domača majoneza |
poslano v temi :: A od vas kdo teče?