Tisti ki pride zgodaj :: 07.11.2025 ob 6:33
@Osnovni izrazi Si že kdaj videl levičarja, ki razume te zadeve? Levičarju je važno le, da je prisesan na davkoplačevalski denar. Seveda je jasno, da se ne more kar vsem Romom ukiniti socialne pomoči preko palca, samo levičarski provokator lahko piše take nesmisle- Že ustava omenja Rome kot posebno kategorijo, seveda vemo, da levičarji ustave ne poznajo, celo 'bralci ustave' pred parlamentom so pri členu, ki so ga brali, izpustili zadnji odstavek. 🙂))))

poslano v temi :: Janša že zagovarja socialno pomoč za Rome
Tisti ki pride zgodaj :: 04.11.2025 ob 17:54
Z eno povprečno zelo težko.

poslano v temi :: Se da še sploh preživet z eno plačo?
Tisti ki pride zgodaj :: 04.11.2025 ob 16:30
@Leska Tega levičarji niti slučajno ne bi. Se pa povsem strinjam. Hočejo RTV, naj si jo sami plačujejo.

poslano v temi :: Oddaja Marcel
Tisti ki pride zgodaj :: 04.11.2025 ob 14:42
No, za pesjak so predpisane minimalne dimenzije, ki so precej več kot 2x2 metra, do 24 kg 6 m2, 24-28 kg 7m2...itd, max je nad 32 kg 8,5 m2...lahko je pesjak manjši, če vet ugotovi, da je v posamičnem primeru to dovolj dobro.

poslano v temi :: pes na verigi, prepoved
Tisti ki pride zgodaj :: 04.11.2025 ob 14:38
In za tak bulšit plačujemo prisilni prispevek 170 EUR na leto...in še jim ni dovolj denarja, zaposlenih pa za kakovost in količino programa najmanj 3x preveč. Marcel pa...ko on spljuva kak film, je ta filma skoraj zagotovo zelo dober. In obratno.

poslano v temi :: Oddaja Marcel
Tisti ki pride zgodaj :: 03.11.2025 ob 22:04
@joj kjut Mislim, da moraš opraviti lovski izpit plus imeti ogromno kletko, 12 m2, višine vsaj 2 metra in pol.

poslano v temi :: Sova kot hišni ljubljenček?
Tisti ki pride zgodaj :: 03.11.2025 ob 21:59
@Blui Po arabsko Džibril?

poslano v temi :: Sodelavka se posmehuje imenu MATIJA
Tisti ki pride zgodaj :: 03.11.2025 ob 17:40
@Nalaganje Detektiv ima vso pravico preveriti ali si doma. Ali imaš vneta moda, ti pa ni treba razlagati njemu. Mimogrede, zakaj pa ne bi smel biti voznika avtobusa, ki ima pač zlomljeno roko in očitno ne more voziti, v času zdravljenja z rokov gipsu po kafičih? A bi moral ležati doma?

poslano v temi :: Detektivi za preverjanje bolnisk
Tisti ki pride zgodaj :: 03.11.2025 ob 17:34
Haha, fsb, dobra! Saj ruskih študentov, ki so stari 40+ in kao študirajo v Sloveniji, je polno.

poslano v temi :: Rusi Tomačevo
Tisti ki pride zgodaj :: 02.11.2025 ob 20:04
@Stara forumašica V Sankt Peterburgu recimo je bila čez cesto trgovina, odprta 24/7, tvoj point?

poslano v temi :: Trgovine bi morale biti ob nedeljah ponovno odprte
Cvek123.com © 2014-2026