svetilnik :: 07.06.2026 ob 7:16
svetilnik :: 07.06.2026 ob 7:06
Drži. Nekaterih izrečenih besed ob izreku nisem razumel, ampak mi je njihov pomen postal jasen šele kasneje.

poslano v temi :: Ali ste kdaj spoznali človeka ki vam je spremenil življenje ( ni partner)
svetilnik :: 07.06.2026 ob 6:42
Ni da je spremenil, je pa recimo vplival na življenje. Precej oseb s kakšnim stavkom/opazko, ki me je takrat ali pa kasneje “zadel”. Včasih ob izreku, ni bilo ravno prijetno, ker ni ravno prijetno slišati, da se motim, ampak sem hvaležen in tudi zato imam rad direktnost, ne pa zahrbtno prijaznost.

poslano v temi :: Ali ste kdaj spoznali človeka ki vam je spremenil življenje ( ni partner)
svetilnik :: 06.06.2026 ob 10:06
Take najlažje ustaviš, da jih enostavno ignoriraš. Namreč ravno odgovori jih dodatno napajajo in verjemi, ne moreš ti butla premagati v buteljstvu. 😉

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
svetilnik :: 06.06.2026 ob 9:39
Zakaj bi pa propadel? Zelo verjetno pa ne bi bil tako velik. Pa verjetno govorimo o gradbenem delu, ne?

poslano v temi :: Bi Kolektor propadel, če ne bi imel poslov z državo?
svetilnik :: 06.06.2026 ob 9:38
Zanimivo, kako se lahko eno preprosto priporočilo za ogled filma, tako hitro razvije v psihoanalizo in obkladanje z žaljivkami.

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
svetilnik :: 05.06.2026 ob 22:01
Trailer izgleda super. Bom dal na seznam za gledanje. Hvala za predlog.

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
svetilnik :: 05.06.2026 ob 21:56
Če se prav spomnim, je bila tema o seksu, da so ostali bili zanič proti bivšemu možu. Ni to ravno isto.

poslano v temi :: je komu žal, da se je ločil
svetilnik :: 05.06.2026 ob 21:53
Ne. Je pa res, da sem prej poizkušal narediti vse, kar je bilo v moji moči, da bi rešil zakon.

poslano v temi :: je komu žal, da se je ločil
svetilnik :: 03.06.2026 ob 15:12
@BULŠIT Ni nujno. Obstajajo pari v odprti zvezi, ki čisto ok funkcionirajo. In če je stvar dogovorjena in se oba z njo prostovoljno strinjata, jaz ne vidim razloga, da kdorkoli (vključno z mano ali tabo) to obsoja in javno komentira.

poslano v temi :: Šeruga odkrito povedal da je imel druge ženske?
Cvek123.com © 2014-2026