svetilnik :: 20.06.2026 ob 19:13
Ti mu samo bodi na voljo. Čas celi rane, sem imel podobno situacijo.

poslano v temi :: Ločitev in nov partner/partnerica
svetilnik :: 20.06.2026 ob 11:31
Postojnska jama 🙂.

poslano v temi :: Iz Ljubljane na hladno
svetilnik :: 20.06.2026 ob 11:27
Pri meni je že 32 🙁. Sonce pa dobesedno žge. Senca je zakon. Edino za nazaj bo verjetno treba jopič komplet odpret, sicer bom zgorel spodaj.

poslano v temi :: Vroče je kot v p****
svetilnik :: 20.06.2026 ob 11:16
Jaz pa še danes zunaj (ravno pospravil šotor), zvečer pa že na hladnem doma.

poslano v temi :: Vroče je kot v p****
svetilnik :: 20.06.2026 ob 11:14
Za otroke je boljša razdrta družina z vsaj enim zadovoljnim staršem, ki daje pozitivni zgled, kot pa nesrečen zakon, kjer otroci iz prve roke vidijo, kako se partnerja ne ljubita, spoštujeta ali celo pretepata. Te pa razumem, ampak verjemi, da je tako bolje 😉.

poslano v temi :: Ločitev in nov partner/partnerica
svetilnik :: 20.06.2026 ob 11:12
Lani so se kopali in tudi letos, če se prav spomnim, ko sem šel mimo, so se namakali v njem.

poslano v temi :: Rakitna jezero
svetilnik :: 20.06.2026 ob 1:43
Ja, res je malo vroče, sem moral nekoliko odpreti jakno na motorju 🙂.

poslano v temi :: Vroče je kot v p****
svetilnik :: 20.06.2026 ob 1:41
Ti žal nisi imela veze, ampak te je on izkoriščal. Ti se postavi na noge, glede drugega pa ne razmišljaj nič. Ravno včeraj spoznal žensko, ki jo je mož tudi fizično zlorabljal. Ko je končno odšla od njega brez vsega, je tudi imela v glavi nikoli več z nobenim. Sedaj je 1 leto že s partnerjem, s katerim dobesedno uživa življenje vsak dan.

poslano v temi :: Ločitev in nov partner/partnerica
svetilnik :: 17.06.2026 ob 20:59
@nekoč nekje Ful je to zanimivo. Slovenci ste večinoma težki klasiki, v 80% ste si podobni po razmišljanju, dohodkih, stvareh v katere verjamete, običajih, okolju. Pa še vedno imate mnogo ločitev med ljudmi, ki so v bistvu zelo podobni med sabo. Potem bi pa vi svoje koncepte ponujali nekomu, ki sploh v službo ne hodi, živi drugače, je celo življenje individualist,.. Kolikor vidim iz teh tem o ločitvah, še vam klasikom te vaše veze bolj žalostno laufajo. ___________________________________________________________________________________________________________________ Opisati kako nekdo živi, je nekaj drugega kot ponujati ta koncept nekomu drugemu. Vsak se zase odloči, kaj mu bolj ustreza. Vsekakor je pa vsaj tukaj precej bolj prisotna agresivna govorica tistih, ki so sami in hodijo na escort dekleta, v smislu vsiljevanja takega načina življenja drugim.

poslano v temi :: Ločeni, ste prenehali imeti radi
svetilnik :: 17.06.2026 ob 19:01
Morda pa gledajo tisto idealizirano in olepšano življenje na Facebook-u 🙂. Tam so vsi najlepši in najsrečnejši.

poslano v temi :: Ločeni, ste prenehali imeti radi
Cvek123.com © 2014-2026