Jst sem na horror tripu, same grozljivke ta nove The visit, Krampus, Crimson Peak.
Katere so vaši najljubši horror filmi? Mogoče dobim kakšno idejo katerega še pogledati.
poslano v temi :: Katere filme gledate trenutno? Avtor: lol Avtor: http://www.cvek123.com/clani/saharca/ saharca Avtor: a daj no Avtor: kako da ne Avtor: Cindy Saj,pri 18 imaš ress veliko željo zapustiti dom,domače...pri 30 pa več ne razmišljaš o tem...to vem iz lastnih izkušenj...potem,pa ali imaš ogromno financ za s seboj,ali pa ress pridne roke...poslano v temi :: Moje sanje: Združene države Amerike in izbris slovenskih korenin Avtor: ajajaj Avtor: http://www.cvek123.com/clani/saharca/ saharca Ja, samo za njih je to slabo, ker imajo oni svojo kulturo in izpodrivajo prvotno uk prebivalstvo. Uk ni bila nikoli multikulturna, tako pravi kolega.poslano v temi :: Seznam mest kjer se nahajo defibrilatorji v Sloveniji??? Avtor: a daj no Avtor: kako da ne Avtor: Cindy Saj,pri 18 imaš ress veliko željo zapustiti dom,domače...pri 30 pa več ne razmišljaš o tem...to vem iz lastnih izkušenj...potem,pa ali imaš ogromno financ za s seboj,ali pa ress pridne roke...poslano v temi :: Moje sanje: Združene države Amerike in izbris slovenskih korenin Ja, samo za njih je to slabo, ker imajo oni svojo kulturo in izpodrivajo prvotno uk prebivalstvo. Uk ni bila nikoli multikulturna, tako pravi kolega.
poslano v temi :: Seznam mest kjer se nahajo defibrilatorji v Sloveniji??? Ne! Anglezi imajo vedno manj otrok, imigranti ki so v uk pa vedno vec.
poslano v temi :: Seznam mest kjer se nahajo defibrilatorji v Sloveniji??? Avtor: kaj si tole napisala? Avtor: http://www.cvek123.com/clani/saharca/ saharca Avtor: enostavno Zato je pa treba imeti svojo hišo ali vsaj stanovanje, pa nimaš najemnin. UK ni za vsakogar.poslano v temi :: Seznam mest kjer se nahajo defibrilatorji v Sloveniji??? Spodaj je tema o ljudeh ki pisejo da bi sli radi ven iz drzave. Svetujem vam da pojdite, probajte da vidite katera drzava vam odgovarja, kaj je za vas kaj ni. To je edini nacin da boste sami izvedeli kje vam pase. Ni pa nikjer perfektno! Meni osebno je bilo najbolj vsec v avstriji in kanadi.
Skratka ne razmisljajte prevec, ne berite prevec izkusenj drugih ampak se sami podajte na novo pot in si sami ustvarite mnenja.
Srecno!
poslano v temi :: Slovenci dragi! Avtor: enostavno Zato je pa treba imeti svojo hišo ali vsaj stanovanje, pa nimaš najemnin. UK ni za vsakogar.poslano v temi :: Seznam mest kjer se nahajo defibrilatorji v Sloveniji??? |
poslano v temi :: Za otroke gre zato na referendumu obkrožite NE za izenačitev pravic istospolnih in raznospolnih!