Bemo, sm napisala in poslala, pa nč ni 🙁 Zdaj bom na kratko:
Roka me še heca.
od ortopeda še zdaj ni izvidov, hodim na terapije
jutri grem še dat kri zarad borelioze in po nova zdravila
v službi mam lažje delo, ker težko tipkam
Vrtiček:
hteli so mi ga že ostali vrtičkarji preštihat in posadit, kar so imeli viška 😆
občina mi ga bo pršparala do naslednjega leta, občinarji ga bodo kosili (mam velik zdravilnih rastlin, ki jih doma nimam). Plačat mi ga za letos ni treba
Viška zelenjave (paradižnik, kumare, zelišča,....) mi bodo pa vrtičkarji celo na dom pripeljali, hahaha
LP vsem
poslano v temi :: VRTIČKARJI Pa ne velik bazilike. Eno al dve bo čist zadost.
Grem zdajle po bezeg. Bo šmorn za večerjo, jutri pa za kosilo 😛
poslano v temi :: VRTIČKARJI Dobri sosedje kumare: por, rdeča pesa, bazilika, solata, zelena, drobnjak, kapusnice, špinača, visoki fižol, čebula, grah, sladka koruza ter česen.
Baziliko obvezno zravn kumar, ker privablja opraševalce. Jaz sm imela vedno rumeno cvetov in vedno polno kumar, prej je blo pa bolj ubogo vse skupi.
Sm pa odpovedala za letos občinski vrt - mi ga bodo pršparali za naslednje leto. Nekaj malega bo tko doma pridelano za sproti, za vlaganje bom pa od sosede odkupila, ker ima njivo v najemu.
poslano v temi :: VRTIČKARJI Lepo je, ampak jaz ne bi bla tko blizu morja. Te mal večji valovi zalijejo al pa odnesejo 🙁
poslano v temi :: Danes grem pa v kucico v Point Pelee Ves dopoldan je čakal, zdajle, ko sm stopila skoz vrata, se je pa "uscalo". Tud kapljica ni padla name 😆
poslano v temi :: priden dežek Jaz tud ne kupujem kave. Obiski to vedo in če jo hočjo pit, jo prnesejo zraven 😛 Pijem pa Lidlov CHOCO FLAVOUR. Simpl, še kuhat ga ni treba.
poslano v temi :: A se samo meni zdi? Aja, jaz večkat nardim kar iz svinjskega mesa. Je hitro narjen - okusen je pa bolj goveji.
poslano v temi :: Prvic delam golaz OK recept je. Lahk dodaš še malce rdečega vina, kak lovorjev list in malček majarona. Dober tek!
poslano v temi :: Prvic delam golaz Dobro jutro! Se pozna, da je manj črnih in manj žalitev. Haha muca, ti raje metlo vzam, nosek ni sesalec 😉
poslano v temi :: A se samo meni zdi? |
poslano v temi :: VRTIČKARJI