Micka :: 06.02.2015 ob 9:04
Avtor: Saj
saj ne morem verjeti, da ste se tako spravile na nikolibolje. Ona samo razlaga ime. To ime je bilo pa že zdavnaj, pred vsemi dogodki, ki vam jih vodje polagajo na jezik. Eni in drugi vodje. Obojim koristi, da je narod razklan. Oni se med sabo odlično razumejo. S tem kar počnejo nas imajo v oblasti. Ne moremo se združiti proti njim. To je njihova igra!
Zakaj se mi zdi, da tukaj NB brani sama sebe? Kakorkoli, povojni poboji so dejstvo. NB ima pravico do svojega mnenja, vendar tukaj njeno izražanje izpade arogantno in žaljivo.

poslano v temi :: Huda jama, kraj zločina
Micka :: 06.02.2015 ob 8:39
,,,

poslano v temi :: Huda jama, kraj zločina
Micka :: 06.02.2015 ob 8:37
Avtor: nikolibolje
Kot sem rekla in napisala, nikjer nisem omenila nič drugega kakor samo ime. Sevada Vi, spoštovani Melisandre vse prevajate, na dogodke v jami. Ponavljam govorila in pisala sem samo o imenu in kaj ime pove. Drufo bodo opravili strokovnjaki !
Ne Nikolibolje, tvoj prvi citat se ne nanaša samo na ime.
Avtor: nikolibolje
Huda jama, pomeni v slovenščini "globoka jama", še bolj pravilno slovensko je "Hudi rov", ker je kopan, izkopan roban, rofkan. red Nič ni hudega v njem razen da ja globok.


poslano v temi :: Huda jama, kraj zločina
Micka :: 05.02.2015 ob 20:05
Avtor: gita
Avtor: gita
Redna zakaj si bila večkrat nesramna do mene?
...

poslano v temi :: i'm back!
Micka :: 05.02.2015 ob 19:55
Avtor: nikolibolje
Ja tako ! Hud klanec, huda strmina.. Kaj to tebi, Micika pove ? Meni pove, da je on klanec strrm, ali ona, strmina je zelo strama.
Sem prepričana da veš, da je tukaj govora o http://sl.wikipedia.org/wiki/Barbara_rov Barbara rovu

poslano v temi :: Huda jama, kraj zločina
Micka :: 05.02.2015 ob 19:52
Ne vem, če kamilice pomagajo, jaz si ne bi spirala z njimi. Danes čim več počivaj (računalnik sploh ni dober za oči), jutri pa pojdi v lekarno po kakšne kapljice, bepanthol recimo.

poslano v temi :: rdeče oko
Micka :: 05.02.2015 ob 18:58
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/lelj/ lelj
ja, še huje je pa če imaš roko na svoje drage ramenih in jo zadaviš
?

poslano v temi :: Število samomorov v Sloveniji na leto?
Micka :: 05.02.2015 ob 18:57
Oprosti, nisem te želela žaliti. Poznam nekoga, ki kljub epilepsiji živi skoraj normalno življenje. Končal je fakulteto, hodi v službo in ima družino. In ja, je epileptiki, vendar živi s tem in se ne smili sam sebi.

poslano v temi :: Število samomorov v Sloveniji na leto?
Micka :: 05.02.2015 ob 18:50
Imaš pogoste napade, jemlješ močna zdravila?

poslano v temi :: Število samomorov v Sloveniji na leto?
Micka :: 05.02.2015 ob 18:47
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/gita/ gita
Avtor: http://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen
Avtor: ..
katere ribe so potem bolj zdrave?
Na dveh nogah in ne starej kot 30 let 😉
o vn pol odpadem kot knof pr gatah.
Vedno so izjeme 😉
Gate na elastiko 😉

poslano v temi :: File aljaškega polaka...
Cvek123.com © 2014-2026