Še sreča za net in telefon. V lip bledu na bledu so zelo prijazni in znajo tudi takim trotom kot sem jaz po domače razložit 😉
Saj, če bi šla jaz v šoping, bi tak al tak trgovca tam zaslišala, moj je pa navajen od doma tih bit. Tako, da še sreča, da je šel še enkrat čekirat na lipovo spletno stran.
Tako, da glede akumulatorja kličem asistenco 😉
poslano v temi :: Dedci!!! Ko sem včeraj spraševala a so vrata leva ali desna. Leva so. Postaviti se moraš v prostor kamor se vrata odpro in gledat na kateri strani so panti. Tako, da skriti gor ali dol, če bi že v štartu bila napačna.
poslano v temi :: Dedci!!! Avtor: bb Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam Se bojim, da je kaj narobe.
Mitzi, je vse OK?poslano v temi :: Mitzrli se ni danes še nič oglasila. V bistvu morajo biti vrata taka, da jih lahko zaloputnem, ko pokažem svoje nestrinjanje. Nima biti kaj mehkega slučajno.
poslano v temi :: Mitzrli se ni danes še nič oglasila. Rabim taka vrata za v spalnico, saj veš da zadušijo zvoke, smrčanje pa takoo 🙂
poslano v temi :: Mitzrli se ni danes še nič oglasila. Saj vem, ceneje bi me prišlo da firnke gor obesim, pa mirna bosna 🙂
poslano v temi :: Mitzrli se ni danes še nič oglasila. Dobro, potem so desna. Kakšni so skriti panti?
poslano v temi :: Mitzrli se ni danes še nič oglasila. VN, tebe je pa res lahko imeti rad. Hvala, se oddolžim nekak nekoč 😆
poslano v temi :: Mitzrli se ni danes še nič oglasila. |
poslano v temi :: Dedci!!!