Avtor: https://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika Yara - beri, kar sm napisala Pr nas alkota ne boš našla. Če ga "luckaš", si alkoholičarka!poslano v temi :: vstala sm Avtor: https://www.cvek123.com/clani/yara/ Yara Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka Yara, saj drugače veš, da pitbul ne spada kar po defaultu med nevarne pse?poslano v temi :: spuščeni psi Yara, saj drugače veš, da pitbul ne spada kar po defaultu med nevarne pse?
poslano v temi :: spuščeni psi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka V bistvu si želela povedati, da si nora ponočnakinja in si padla, ker se še nisi streznila 😆
Zastopim, sem jaz napisala, tako kot je, saj ti ni potrebno biti nerodno. Se zgodi tudi boljšim 😛poslano v temi :: vstala sm V bistvu si želela povedati, da si nora ponočnakinja in si padla, ker se še nisi streznila 😆
Zastopim, sem jaz napisala, tako kot je, saj ti ni potrebno biti nerodno. Se zgodi tudi boljšim 😛
poslano v temi :: vstala sm Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika Mitzi - jaz te presenečam - zadovoljna bod, da lak komu odgovarjaš in ga jeb....š 😛poslano v temi :: vstala sm Avtor: eh Avtor: https://www.cvek123.com/clani/moncika/ mončika ob 4h zjutraj, ker sm pozabila nastaviti budnico. Zdaj bedim že 1 uro in čakam, kdaj bo 6. Oči se mi zapirajo, spala bi še, ampak ne smem.
Beda od bede.poslano v temi :: vstala sm Ne, zanalašč se. Samo nočem naglas povedat zakaj.
poslano v temi :: Zakaj igralce pred nogometno tekmo za roke pospremijo otroci? |
poslano v temi :: spuščeni psi