Mačka :: 13.05.2018 ob 12:43
Dobri sosedje kumar por, fižol, grah, solata, čebula. Nikakor krompir, paradiznik in redkvice.

poslano v temi :: VRTIČKARJI
Mačka :: 13.05.2018 ob 12:27
Pa tale za takrat za kake žurehttp://www.youtube.com/watch?v=$1

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 13.05.2018 ob 12:24
http://www.youtube.com/watch?v=$1

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 13.05.2018 ob 9:56
No meni niti lanski zmagovalec ni vsec, sem cel cas mislila, da mu bo srce odpovedalo sredi pesmi, je pa vseeno pesem za poslušat, samo stil meni tak ne sede. Mi je vsecna ena stara danska, brata Olson in fly on the wings of love, evo še po toliko letih znam naslov in refren na pamet. To je zame taka pesem, ki ima potencial, da si jo zapomnis. Letos pa verjetno veliko takih dobrih pesmi, takih da bi jih lahko vrteli po radiu. Upam, da ne bo tole kokodakanje zdaj nonstop. Morda bi jo mogla še enkrat samo poslusat, ker za gledat meni pac ni. Ko ruske babuske.

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 13.05.2018 ob 9:40
Mitzi, pa ne rečt, da je zmagala super pesem, najboljša izmed vseh in da pri vsem tem cirkusu politika nima vpliva. Še kako ga ima.

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 13.05.2018 ob 0:13
Zobatka a si slisala to je sam od zirij. Glasovanje publike bo pa kaj vem kako. Pridi hitro nazaj.

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 13.05.2018 ob 0:12
Pa nula od hrvatov. Letos nic sladoleda na morju al kaj?

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 12.05.2018 ob 23:57
Ja tocke dobivamo. Pa uni dve 12tke.

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 12.05.2018 ob 23:39
Cindy, finska je tudi dobra ja.

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Mačka :: 12.05.2018 ob 23:38
Avtor: Ejla
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka
Meni je bil pa oni rus ko za norway nastopa. Pa moldavija in avstralija, tudi anglija mi je dobra. Naso pa niti ne zastopis ne v katerem jeziku poje, pa s to prekinitvijo, mal mi je tko. Lacna pozornosti, ce ne gre z glasom in stasom pa na suh. Tista estonska opera mi je bila mimo, pa tisti ki so zagali na polno in tudi ta s tem piscancjim plesom, izraelka, ne me basat da je to za kam. Ravno gledam inserte, da lahko sploh komentiram. Tako ali tako je pa tu kuhinja oz.politicna usmerjenost. No pa sem docakala se cipersko, da vsaj vem o keri je govora. Ehh tko nekak.
Po moje bti jajcnike sama seb utrgala za lejin stas 😆
Khm, mal jošk bi ji lohk posodila, bi se pa pustila za par cm nategnit ja. Vse ostalo sem pa zase in okolico čisto ok. Aja, pa glas imam bolj za pričat po naše, ob primernem trenutku pa ni problem zapet in zaplesat na mizah. Ampak taka družba ti nikakor ne bi bil/a.

poslano v temi :: Evrovizijaaaa
Cvek123.com © 2014-2026