Mačka :: 23.05.2018 ob 20:03
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen
Mi pa pri jagodah 😉
Prvih pet letos. Domacih 🙂

poslano v temi :: gooobe
Mačka :: 23.05.2018 ob 19:31
Mi pohamo edino marele. Jurckov se mi skoda zdi. Mi smo šele pri češnjah.

poslano v temi :: gooobe
Mačka :: 23.05.2018 ob 19:29
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka
Košaro pa jagode vzemi s sabo 😛
Sprej proti medvedom bo bolj rabila 😉
Sem mislila, ce je vukojeb.., da so volkovi pol, potem je monči bolj sodobna varianta rdece kapice.

poslano v temi :: VN
Mačka :: 23.05.2018 ob 12:12
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi
Avtor: spet kotali buče
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/macka/ Mačka
Cindy v katerem vrtcu pa dajo otroka neznani osebi, ki nu napisana na spisku, ki ga oddaš na zacetku leta?
V namišljenem vrtcu, katerega obiskuje namišljena hči, namišljene Cindy.
abejžno. In kdo je bil pri Redni?
Mitzi, denimo, da še verjamem, da otroka iz vrtca lahko prevzame kdorkoli na HR, pri nas, pa mislim, da ga ne smejo dati kar eni iz ulice, katero mamica opiše. Dajte povedat ostale mamice. Ne gre se za babico ampak eno x punco, ne rečem, da bi jo imela kot varuško za popoldan, ampak kar takole iz neba. Že to, da zaupaš otroka kr tako je meni pač mimo. Verjetno sem malo bolj zaščitniška, čeprav niti nimam takega občutka.

poslano v temi :: Zamenjava otroka v vrtcu
Mačka :: 23.05.2018 ob 10:25
Košaro pa jagode vzemi s sabo 😛

poslano v temi :: VN
Mačka :: 23.05.2018 ob 7:51
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/desiree/ desiree
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam
Kaj mora imeti primeren tip?
Mercedesa, če se ne motim, pa hišo na morju se mi zdi 😉 , imela je enega nagledanega, pa se ni izšlo, ga bajda žena ni pustila 😉 . V enem mesecu in skoraj pol, se nam dogaja več kot se je prej 25 let. 😉
Mehiška telenovela live 😛

poslano v temi :: proda kdo helikopter
Mačka :: 22.05.2018 ob 22:49
Cindy v katerem vrtcu pa dajo otroka neznani osebi, ki nu napisana na spisku, ki ga oddaš na zacetku leta? Pri nas smo vedno to naredili plus tega, da si tudi tisti dan ze zjutraj ali preko dneva povedal, ce je prisel kdo iz tega spiska po otroka. Nekako se razumem, da pri mlajsemu otroku kako majcko zamesas in ga pripeljes domov od drugega, sva tudi midva, ker ga en vozi zjutraj, dviga drugi, ampak otroka toliko ne pogledati? Se nic ne pogovarjajo z otrokom po poti domov? Potem pa se reakcija, da se pac zgodi. Ne vem, mene bi kap. Ze tako mi vedno dvignejo pritisk, ko vidim klic ali iz sole ali vrtca.

poslano v temi :: Zamenjava otroka v vrtcu
Mačka :: 22.05.2018 ob 16:47
Pri nas spet oblacno. Grem pokukat cesnjo kak kaze

poslano v temi :: Zebe!
Mačka :: 22.05.2018 ob 15:51
VN, lepo. Ce imas veselje. Jaz imam dovolj tri, mislim da vodenke, v kosari.

poslano v temi :: Za Marijo in vse vrtnarice ;)
Mačka :: 22.05.2018 ob 15:12
Pri nas zunaj 18, notri 20. Jaz nisem ne spodaj, ne zgoraj brez. Še nimam vrocinskih valov 🙂 Je pa sonček, ampak glasno navijam, da je premokro za vrtičkanje. Za kolo mi itak deluje preveč nestabilno vreme, priznam, kako lahko je najti izgovor za kavč in knjigo 😛

poslano v temi :: Zebe!
Cvek123.com © 2014-2026