@svetilnik jst jih ne slišim, ker nimam naštiman na najmočnejš. Tam pa opazim, ko tko zalaufa, sam bi se verjetn tud navadila. Saj se prometa ob cesti tud človek navadi.
poslano v temi :: Je kdo vgradil rekuperacijo, katero firmo priporočate? Tud jaz zanč videla eno žensko v kostimu na skiroju, priznam da mi je bilo pač smešno za videt. Drugače ne porajtam glih, to mi je pa padlo v oči. Sama sem preštorasta, da bi se spravila nanj, sem se sposobna še s kolesom ornk sesut.
poslano v temi :: Odrasli moški na skirojih so mi smešni, celo odvratni https://youtu.be/OyEICTuUei4?is=Oez9KDeV86mlhLsr
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/dvi9J8vBI9I?is=8NkIdwwhHibkqu0k
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/Z8fhciUojQ0?is=7UDH5htScZjntdtG
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/XUthoa8FGkc?is=mUC76gJwSnpegv4h
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/y2UwrYvpYio?is=-mMV9wdYti9B2F0R
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/WjguV936UBA?is=tqE7oPIhN7CHRjNh
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? |
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?