Bom šla k tašči na obisk, če je že res tolk vsega, da se oskrbim. Pri meni je samo solata, pa je še premajhna za rezat začet, ta rdeča čebula raste. Paradajz, kumare, ta nizki fižol gre v gredo po 15.maju.
poslano v temi :: A ni fajn, ker imamo vrtičke in smo samooskrbni https://youtu.be/8MtTUk9hnSA?is=YNjQbIn9KjrqwLOL
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? Kdor išče, se naišče
https://youtube.com/shorts/FeiM_8-KvQE?is=cYAuC1AYYHyeDYG6
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? Tale pa ta mesec ne sme manjkat
https://youtu.be/o954LBJ2GY0?is=4us6XjwIO3RVHvjJ
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/D0ZODMNwFQc?is=_FB_0p80ybmKBjr9
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/ETxmCCsMoD0?is=4X4BLhLga9BCezK5
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? Majko mila, a pol bo suša letos?
Sem mislila da vsaj telefon šteje. Pa še tko sem mela zanč dva tedna skoz deset eur za ovitkom, evo zdaj pa nula. Niente.
poslano v temi :: Kukovica 🙃😁 Evo skoz sem bla ready, če jo zaslišim, da imam neki dnarja pri sebi. In dons, ko pa sem jo zaslišala prvič letos, pa brez. Verjamete v to vražo? Al mogoč vsaj šeje, da je bil telefon zraven in gor klik in?
Ste že slišali ku ku letos?
poslano v temi :: Kukovica 🙃😁 |
poslano v temi :: A ni fajn, ker imamo vrtičke in smo samooskrbni