Mačka :: 02.05.2026 ob 10:28
@Viharni jezdec ahh pol pa brezveze, da hodim. Za deset jajc kupit pa še mam😀

poslano v temi :: A ni fajn, ker imamo vrtičke in smo samooskrbni
Mačka :: 02.05.2026 ob 9:53
Bom šla k tašči na obisk, če je že res tolk vsega, da se oskrbim. Pri meni je samo solata, pa je še premajhna za rezat začet, ta rdeča čebula raste. Paradajz, kumare, ta nizki fižol gre v gredo po 15.maju.

poslano v temi :: A ni fajn, ker imamo vrtičke in smo samooskrbni
Mačka :: 02.05.2026 ob 9:46
https://youtu.be/8MtTUk9hnSA?is=YNjQbIn9KjrqwLOL

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 01.05.2026 ob 20:27
Kdor išče, se naišče https://youtube.com/shorts/FeiM_8-KvQE?is=cYAuC1AYYHyeDYG6

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 01.05.2026 ob 20:12
Tale pa ta mesec ne sme manjkat https://youtu.be/o954LBJ2GY0?is=4us6XjwIO3RVHvjJ

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 01.05.2026 ob 14:21
https://youtu.be/D0ZODMNwFQc?is=_FB_0p80ybmKBjr9

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 01.05.2026 ob 13:26
https://youtu.be/ETxmCCsMoD0?is=4X4BLhLga9BCezK5

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 01.05.2026 ob 11:56
Majko mila, a pol bo suša letos? Sem mislila da vsaj telefon šteje. Pa še tko sem mela zanč dva tedna skoz deset eur za ovitkom, evo zdaj pa nula. Niente.

poslano v temi :: Kukovica 🙃😁
Mačka :: 01.05.2026 ob 11:12
Ja bogami, kaj pa ste meli?

poslano v temi :: Zakaj se vihatrnega ne blokira?
Mačka :: 01.05.2026 ob 11:09
Evo skoz sem bla ready, če jo zaslišim, da imam neki dnarja pri sebi. In dons, ko pa sem jo zaslišala prvič letos, pa brez. Verjamete v to vražo? Al mogoč vsaj šeje, da je bil telefon zraven in gor klik in? Ste že slišali ku ku letos?

poslano v temi :: Kukovica 🙃😁
Cvek123.com © 2014-2026