https://youtu.be/VgBlHVlBjP8?si=eQTyohu6o5Xb87iU
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/vUdloUqZa7w?is=t6cnATypc9RBw4gY
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/LHcP4MWABGY?si=jPOz-eml3dwAjX67
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/S7gY62tZq_g?si=ehqzbacVqtq9s91H
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? Nikoli prav.
Res čas hitreje mine, če imaš dosti dela, sam če ga imaš preveč, te tud psihično sčasoma ubije, premalo pa dolgčas zabijaš, se naveličaš ze tud po forumih in 24urah brskat. Najboljš je neki na pol, tačas si pa dopust splaniraj, preglej ponudbe, kataloge, nekak se zaposli sama zase, lohk tud kako e knjigo bereš.
poslano v temi :: Nobenega dela nimam v službi Dobro jutro
https://youtu.be/i6I4cAGOi0U?is=bRreHsTpFPnU3k1x
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? https://youtu.be/hQxyJgkZuW0?is=C6kMVleur356v0At
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo? |
poslano v temi :: Kje parkirat