Mačka :: 19.05.2026 ob 8:27
@Stara sablja najlažje ti bo parkirat pri železniški postaji 😉 🙂

poslano v temi :: Kje parkirat
Mačka :: 19.05.2026 ob 7:46
Jaz vedno v parkirni hiši. Najmanj zajebancije

poslano v temi :: Kje parkirat
Mačka :: 19.05.2026 ob 7:38
https://youtu.be/VgBlHVlBjP8?si=eQTyohu6o5Xb87iU

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 18.05.2026 ob 16:05
https://youtu.be/vUdloUqZa7w?is=t6cnATypc9RBw4gY

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 18.05.2026 ob 11:37
https://youtu.be/LHcP4MWABGY?si=jPOz-eml3dwAjX67

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 18.05.2026 ob 11:36
https://youtu.be/S7gY62tZq_g?si=ehqzbacVqtq9s91H

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 18.05.2026 ob 8:39
Miš, sta se pol kaj vidla mlada dva? Kak ste kaj?

poslano v temi :: Slovenska imena po angleško
Mačka :: 18.05.2026 ob 7:09
Nikoli prav. Res čas hitreje mine, če imaš dosti dela, sam če ga imaš preveč, te tud psihično sčasoma ubije, premalo pa dolgčas zabijaš, se naveličaš ze tud po forumih in 24urah brskat. Najboljš je neki na pol, tačas si pa dopust splaniraj, preglej ponudbe, kataloge, nekak se zaposli sama zase, lohk tud kako e knjigo bereš.

poslano v temi :: Nobenega dela nimam v službi
Mačka :: 18.05.2026 ob 6:36
Dobro jutro https://youtu.be/i6I4cAGOi0U?is=bRreHsTpFPnU3k1x

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 17.05.2026 ob 21:54
https://youtu.be/hQxyJgkZuW0?is=C6kMVleur356v0At

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Cvek123.com © 2014-2026