Avtor: http://www.cvek123.com/clani/rednnammay/ Rednnammay aaa seveda.. pardon. dorfy lahko.poslano v temi :: vrtnica Avtor: http://www.cvek123.com/clani/rednnammay/ Rednnammay a ne,samo omenim... pa bognedaj kaj proti dorfy ker jo mam full rada. ☕
ampak dvoličnost totalna.. nje ne boste raztrgali ker DOBESEDNO prerisala sliko,še pokazala vam je.
in to sme vam skos govorila da je umetnost... mene ste z gnojnico polivali še pa još...poslano v temi :: vrtnica Socialna pomoc je "pomoc" in ne nadomestilo place, dozivljenjska renta ali kaj drugega. Je nek premostitven znesek s katerim si lahko oseba v kriznih casih nakupi osnove in zagotovi eksistenco. Redna socialko dozivlja kot mesecno dozivljenjsko rento in tako z njo tudi ravna.
poslano v temi :: Dajmo Redni napisat, kako preživet z 260 evri Torej jo prepustimo socialni selekciji, kot protiutež naravni selekciji.
poslano v temi :: jutr bom mal bizi.. Avtor: http://www.cvek123.com/clani/wicked-witch/ WiCkEd WiTcH Avtor: http://www.cvek123.com/clani/druzinska-terapevtka-dr-maria/ Druzinska terapevtka dr. Maria Avtor: zastonj Čudi me, da eni še vedno delite nasvete 😆 Res se ne ve, kdo je tu bolj nor 😆poslano v temi :: jutr bom mal bizi.. Avtor: zastonj Čudi me, da eni še vedno delite nasvete 😆 Res se ne ve, kdo je tu bolj nor 😆poslano v temi :: jutr bom mal bizi.. Avtor: http://www.cvek123.com/clani/rednnammay/ Rednnammay mogoče se sploh en bom oglasla.. da ne boste mislili da ste dobri sam takrat kadar sme broke,pa sem doma,ker niti slučajno ni res. če bi zbrala tud če bi mela keš rajš sm z vami na forumu. i am dead serious!
sam mam velik stvari.. prvo dvignt,pol določenim nest pa tam 5 eur pa tam pa tam pa tam,pa rožice pa pozornosti,pol na pošto po eno pošiljko,pol vse okrog... zvečer pa prsežm da bom šla na enga radlerja u horsa. uboga gamjnica,po mojm z zadnjim fičngom 🙁
sej bomo na vezi.. sam da ne bo kdo mislu da ne obstajate zame več ker bom kao keš dubla,ker mam velik opravkov.poslano v temi :: jutr bom mal bizi.. Sej tebe vlecemo po zobeh. Ohrani malo dostojanstva in integritete ter ne fehtaj ljudi za cike.
poslano v temi :: tok me žre |
poslano v temi :: vrtnica