Donald Trump je čivknil, da bo javnosti odkril skrivnostne akte o umoru Johna F. Kennedya 🙂.
Gre se za okoli 3000 vladnih dokumentov o atentatu na takratnega predsednika( 22.11.1963 v Dallasu) in več kot 30 000 tekstov, ki so bili počrnjeni.
Leta 1992 je ameriški kongres odredil, da bodo morali dokumenti v prihodnjih 25 letih postati dostopni javnosti ( razen, če bi bil predsednik mnenja, da bi dostopnost dokumentov imela negativne posledice za tajne sluzbe, vojaške operacije in zunanjepolitične odnose).
Nacionalni arhiv v Washingtonu mora dokumente do 26.10. prepustiti dostopu javnosti.
poslano v temi :: JFK Avtor: http://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: http://www.cvek123.com/clani/dojencek/ Dojenček Ne mi zdaj nabijat slabe vesti 😆, bom zdaj bolj spremljala njegove marnje ( čeprav mi je zguba časa, po njegovih traparijah brskat 🙂)
Pojma nimam, kateri izraz imaš v mislih, Einzelgänger?poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov Ne mi zdaj nabijat slabe vesti 😆, bom zdaj bolj spremljala njegove marnje ( čeprav mi je zguba časa, po njegovih traparijah brskat 🙂)
Pojma nimam, kateri izraz imaš v mislih, Einzelgänger?
poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov A ga imate res vsi za tako neumnega?
Jaz še vedno mislim, da provocira, najstnik je, zaboga 🙂
Sploh pa nehajmo in počakajmo, da nam sam pove (če ni slučajno spet blokiran 😆), kako je na stvari. Meni je kar nerodno, da ga takole obrekujemo medtem, ko se sam ne more zagovarjat 😕
poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov Avtor: http://www.cvek123.com/clani/frillox/ FriLLox Ma kakšni nacisti, saj smo vendarle leta 2017...
...danes sami sebe imenujejo "identitarci" 😆poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov Pove, ampak vseeno mislim, da v duši ni naci.
poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov Provocira, ali pa sem jaz slepa, je pa res, da njegovih umotvorov ne odpiram (nekaj zadev, ki jih je tule lepil je pri nas itak cenzuriranih), pogledam fotke, kakšno rečeva in dobila sem vtis, da je čisto nakuliran.
Mislim, da provocira in se naslaja nad zgrazanjem, če pa se motim mi je pa hudo ze vnaprej zanj.
poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov Avtor: http://www.cvek123.com/clani/frillox/ FriLLox Trk ob realna tla je bil napad (poskus umora) njegovih dveh domžalskih kolegov na taksista srbskih korenin, zdaj se Prekmurec zaveda da je potencialna tarča tudi on, mu tudi Fred Perry srajčka ne bo več pomagala 😉poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov |
poslano v temi :: Razpad Evrope zaradi ekonomskih migrantov