Dojenček :: 20.08.2018 ob 18:11
Mešate migrante (legalne in ilegalne), begunce, prosilce za mednarodno zaščito in azilante (, da je včasih prav tezko razbrati o čem govorite 🙁 Migranti (taki in drugačni) ne dobijo nobenega keša in futrajo se sami. Begunci in azilanti (ko imajo priznan status) imajo dovoljenje za stalno prebivanje v Sloveniji in se po zakonu obravnavajo kot državljani Slovenije, čeprav je razlika tudi med njimi, ampak v podrobnosti se ne bi spuščala. Naselijo jih v azilni dom ali begunski center ipd., izjemoma se jim omogoči zasebno nastanitev. Upravičeni so do osnovnih sredstev kot so hrana, obleka in higienske potrebščine in miloščina, če nimajo nobenih lastnih sredstev. Imajo dolznosti, kot vsak Slovenec, se pravi upoštevat pravni red RS. Denar se ne črpa iz denarja, ki je namenjen finančni podpori upokojencev, invalidov, otrok, brezposelnih ali katerihkoli drugih ogroženih skupin, temveč iz Evropske unije, iz skladov namenjenih reševanju migracijske problematike v EU. Toliko, nakratko.

poslano v temi :: A uno ste vidli
Dojenček :: 19.08.2018 ob 19:51
Nisem 🙂 Zelenci so prelep motiv za naslovnico. https://www.lonelyplanet.com/slovenia/places Travel places in Slovenia.

poslano v temi :: Lonely planet in Slovenija
Dojenček :: 19.08.2018 ob 19:11
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel
Mene zato, ker pravo znanost zamenjujejo fads. Zakaj pa tebe?
Ampak na svetu obstajajo ljudje, ki so se rodili kot hermafroditi.

poslano v temi :: tudi v Nemciji bodo uvedli tretji spol na dokumentih
Dojenček :: 19.08.2018 ob 19:10
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/desiree/ desiree
In kaj ima to z vami veze, kaj piše na OI eni Jožici iz culokafrije? Kaj vas to toliko rajca?
Nobene, in mi ni mar kaj komu piše 🙂. Rajca me pa sploh ne, niti najmanj 🙂

poslano v temi :: tudi v Nemciji bodo uvedli tretji spol na dokumentih
Dojenček :: 19.08.2018 ob 19:04
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/lelj/ lelj
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/dojencek/ Dojenček
Ne bo ga tako lahko pridobiti, zanj bodo potrebovali zdravniško potrdilo.
tudi za druga dva spola dobiš zdravniško potrdilo 🙂
Res je 😉

poslano v temi :: tudi v Nemciji bodo uvedli tretji spol na dokumentih
Dojenček :: 19.08.2018 ob 18:40
Avtor: kje je
Hm.. vse skupaj je že res noooro... Ta 3. vmesni spol uvajajo za androide, klone. zombije ?
Za posameznike, pri katerih se ne da neizpodbitno dokazati, da so določenega spola. Na primer imajo genitalije, kromosome, hormone obeh spolov.

poslano v temi :: tudi v Nemciji bodo uvedli tretji spol na dokumentih
Dojenček :: 19.08.2018 ob 18:34
Ne bo ga tako lahko pridobiti, zanj bodo potrebovali zdravniško potrdilo.

poslano v temi :: tudi v Nemciji bodo uvedli tretji spol na dokumentih
Dojenček :: 19.08.2018 ob 18:26
Nerd = posebnez Geek = povzpetnez

poslano v temi :: Geek in nerd
Dojenček :: 19.08.2018 ob 18:23
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Ha ha ha, a jaz pa rakunka, verjetno se nisi upala napisat podgana. No jaz bi dala na prvo mesto srnico, 2 lisičko 3 ljubko kozico.
Nemirna podgana, ki jo privlači podzemlje in noč - to sem jaz in nihče drug 🙂

poslano v temi :: Lepotno tekmovanje
Dojenček :: 19.08.2018 ob 12:56
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/cindy/ Cindy
Avtor: https://www.cvek123.com/clani/zobatec/ zobatec
Jaz sem bila stara 17 let, ko so zbirali model za pohištven katalog. Itak so izbrali mene. 🙂 Dobila sem vsa oblačila (to vse poskrbijo) in še eno stilistko, ki pa me je tako naličila, da sem se rajši sama uredila. Drug dan prevoz in pridemo v halo, kjer so majstri za fotkanje. CEL DAN sem visela tam in eno samo čakanje. Da sem stala ob kuhinji, da sem sedela na postelji, da sem lutko polagala v otroško posteljico..... da sem z nasmehom odprla kopalniško omarico. Vedno v drugih oblačilih, vedno drugače počasana….. bolj umirjeno naličena. CEL DAN za en jebbeen katalog. Dobila pa sem keš, toliko kot moja mami v celem mesecu! Nazadnje sem bila na jumbo plakatih za ……………… ocvrtega piščanca. Ko zagrizem 😛 😛 Vsi moji zobje se vidijo v nulo. Zdaj se že tri leta ne ukvarjam s tem. Za zabavo, če hočemo s frendicami naredit šok. Zdaj sem jaz resna!
Ohh to ni še nič. Kaj pa jaz, ko sem bila na castingu v Milanu za model, in sem imela çez pas 59 cm, torej 3 cm preveč in so mi dali dieto z vato?
Kakšna je dieta z vato?
Zajtrk vata, 2 dcl vode, kosilo lunch paket 5 listov solate, večerja, 5 okroglih velikih vat. In nič drugega vsaj 5 dni. Zraven pa tek vsaj 4 km na dan.
Prijateljičina hči sicer ni odstopala od predpisanih mer, v Milanu so ji predpisali dieto s solato in liter mleka na dan.

poslano v temi :: Tkole si predstavljam zobatko (sploh s temi seksi uhani)
Cvek123.com © 2014-2026