@Epic Fail
Saj hec je v tem, da si on imena verjetno ne bi umazal… in tudi ne pustil, da bi mu ga umazali drugi.
Prvi poskus je recimo očitek, da je bogat… smešna in na kožo zavisti napisana taktika.
Zares bogati ljudje ne razmišljajo o denarju in se ne ozirajo na take provokacije. Razen tega on denarja ni ukradel, kot nekateri drugi. Tiste bi očitek o denarju zabolel, on ga pa niti zaznal ne bi. To en plitev Požar ne bo nikoli razumel, njegovi bralci pa še manj.
poslano v temi :: Vsem kateri vidite Ćefurina kot naslednjega mandararja Uničevanje energetske (in vsake druge) infrastrukture s strani kogarkoli ni ravno pohvalno. Razmišlja kdo o svojih otrocih, vnukih, pravnukih?
Pospravit je potrebno nekatere ljudi, s katerimi se ne da razumno pogovarjati, ne pa pridobitve, ki jih vsi potrebujemo.
poslano v temi :: Masovni napad na Rusijo, gorijo rafinerije, skladišča in naftovodi Ful smešna je ta desna panika. Še prisegla ni vlada, pa je že treba vnaprej izločit morebitne tekmece… to je tisti tapravi prastrah pred vsakim boljšim. Luškano!
Nekaj vam ne gre v glavo: nekateri ne bi šli vodit države zaradi svojega zaslužka, temveč iz edinega pravega razloga: da bi jo naredili boljšo.
Verjetno Čeferin preveč ceni svoj čas in zdravje, da bi si šel nakopat na glavo politiko. Ampak obstaja možnost, da mu bo presedlo gledat to svinjarijo in se bo odločil narediti red v bajti. V takem primeru bo pa zagotovo tudi uresničil, kar si bo zadal. Ne, ker bi ga kdo prosil, naj to naredi, ampak ker bi se sam tako odločil. No, takrat so pa opleli vsi drugi, grem stavit.
Požar je pa kot kaka sraka - ura se mu je zasvetila 😄
Itak pa nima pojma o cenah Rolexov…
poslano v temi :: Vsem kateri vidite Ćefurina kot naslednjega mandararja @Pojma nimate
Nihče mu ne očita odvetniške nesposobnosti. Celo preveč kvalificiran in “vsestranski” je…
Par drugih pomislekov se tu poraja, ampak ti pojmi več niso moderni, kot izgleda, bodo pa vsak čas tudi ukinjeni in prepovedani…
poslano v temi :: Matoz notranji minister @zakaj pa matoz ni dober
Kaj mu manjka? Prav nič. Viška ima… 😉
poslano v temi :: Matoz notranji minister @ministri
Seveda, da se glasuje. Vrhovni komandant povzdigne glas in to je to 😉
Nekoč, v demokraciji, preden smo letos spet uvedli absolutizem, se je pa glasovalo o predlaganih kandidatih…
poslano v temi :: Bačovnik tudi ne bo šparal na državni upravi Seveda, da bo šparal. Je že začel. Duet financministra in policajministra obeta eno samo blaginjo in radost. Gospodarsko- delavski minister se bo tudi kar sam s sabo zmenil, če je treba ukinit plače in uvest sužnjelastništvo, demografski pa bo se z zdravstvenim mimogrede zmenil za svobodno izbiro med službovanjem do smrti ali evtanazijo. Ukinemo upokojevanje, uvedemo obvezno rojevanje vsaj petih otrok in imamo idealno demografsko statistiko. Višek denarja pa direkt v oboroževanje, pa nas bo Nato hvalil, da se bo kadilo.
poslano v temi :: Bačovnik tudi ne bo šparal na državni upravi To je nekdo mislil, ko je par let rogovilil o ugrabljeni globoki državi…
poslano v temi :: Matoz notranji minister @Ne in ja
Dandanes to rešiš z eno operacijo. Samo pogumno 😉
poslano v temi :: punca ve, zakaj jo ima med nogami, mesečni promet zaslužka 560 000 evrov in 23000 naročnikov |
poslano v temi :: Masovni napad na Rusijo, gorijo rafinerije, skladišča in naftovodi