Cezarjev Julij se je včeraj napil - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 13:44
@Problem 123 in?
-1
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 17:13
@Julij Cezar
Si spet pijan? Vsakič ko se ti pove resnico si redkobeseden.
Očitno si tudi ponovno pijan, saj s tem IN IN IN prav prizadeto izpadeš.
Osnovnošolska fora iz nižjih razredov.
Te je mamica naučila, da se tako odzivaš, ko je nekdo nesramen do tebe?

Veš kaj se mi pa najbolj gabi pri tebi? Tvoja krščanska hinavščina. Tu pa prav ostuden izpadeš. Zlagan hinavski kristjan, ki laže.
1
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 17:16
@Problem 123 in?
-1
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 17:18
@Julij Cezar
Ha, ha ker otrok. Skratka dèbilno. 🙂
Ampak ker po letih nisi več otrok, je očitno da zaradi alkohola dementen ratuješ.
Koristilo ti bo tudi, če boš šel malo dol z mona, saj cel čas tu visiš.
1
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 17:22
@Problem 123 ja in?
-1
Avatar gosta
Brez veze
05.04.2026 ob 17:22
Ignoriraš ga, pa je. Julčk je res tisto dno, vulgarno lažnivo prase. Tudi če ne bi bil alkoholik, ne bi bil nič boljši.
2
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 17:24
@Brez veze ja in kaj?
0
Avatar gosta
Napreduje
05.04.2026 ob 17:27
Napreduje lažnivi pijanec. Zdaj za darvinom ponavlja tist ja in. Visoko je padel. 🤣
1
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 17:30
@Napreduje vsak dan in v vseh pogledih....pa ti?
-1
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 17:32
@Brez veze
Vem. 😐
Sramoto krščanstvu dela. Predstavlja vse najslabše kar se očita krščanstvu. Krščansko dvojno moralo. Še pèdofil zna biti.

@Julij Cezar
Eh ti otroče 🥱🙂
Kaj imaš 5 let?
1
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 17:35
@Problem 123 imam okrog 30 let ce te ze zanima, vidim da imas strasno fobijo pred krscanstvom, le zaj me zanima, le zakaj?
-1
Avatar gosta
Plus
05.04.2026 ob 18:03
@Julij Cezar 30, plus dobrih 40 lokanja šmarnice in šnopsa. Nekje se to mora poznat.
0
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 18:13
@Plus ti bos ze vedel...vidim da govoris iz izkusenj hehe
-1
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 19:19
@Julij Cezar
30 let imaš. Medtem ko Frogici si na dolgo razlagal o časih, ko si študiral v Ljubljani, pa je bila ta Ljubljana, ki si jo opisoval bila malo bolj nazaj kot 10 let.
Vsaj konsistenten bodi, če že lažeš kot pes teče.

Strašno fobijo pred krščanstvom da imam praviš. Morda pa imam samo fobijo pred krščansko dvojno moralo in pred kristjani, ki radi pametujejo o krščanstvu, medtem ko sami delajo vse v nasprotju z njim.
Mogoče mi pa ob temu gre na bruhanje. Sploh ko ugotovim, da bi svet bil mnogo boljši, če bi bilo manj kristjanov tvoje sorte.
0
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 19:31
@Problem 123 nisem rekel da imam 30, smpak oktog trideset...kot vedno si povrsen brslec....se vedno nisi pojasnil od kod zamera do kristjanov...ssmo puhlice in prazne marnje trosis
0
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 19:51
@Julij Cezar
Ajde spokaj gravž krščanski lažnivi.
Spomni se, ko si pisal Frogici o svojih časih mladosti v Ljubljani. In ti imaš okrog 30. Hinavec lažnivi.
Zelo dobro sem ti pojasnil od kje moja zamera.
Sicer pa to ni le moja zamera, ampak precej splošno razmišljanje ljudi. Lahko bi vedel, da se je ljudem krščanstvo zagabilo ravno zaradi kristjanov kot si ti. Hinavcev dvojne morale, ki radi pametujete o krščanstvu drugim, sami pa delate v nasprotju z nauki krščanstva.
Ker svet bil mnogo boljši, če bi bilo manj kristjanov vaše sorte.
0
Avatar člana Frogica
Frogica
05.04.2026 ob 19:53
Đuli je stara duša v ne tako mladem telesu z mladim duhom.
1
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 19:57
@Frogica ti razumes, onemu gor pa bolj ko razlagam bolj mu ni nic jasno hehe...hvala za glasbo gospodicna, ne bo vam pozabljeno
0
Avatar člana Frogica
Frogica
05.04.2026 ob 19:59
@Julij Cezar
😆🤗
-1
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 19:59
0
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 20:03
@Problem 123 lej...okrog trideset se imam par let gor ali dol kdo bi vedel....a ti ves da sta le dva dneva v zivljenju ki zate ne bosta imela 24 ur?dan ko si se rodil in dan ko bos umrl?krscanstvu delas veliko krivici ker govoris o stvareh ki jih ne poznas in govoris na pamet....zenejo tr prepricanja ki jih ne razumes...zal
0
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 20:16
@Julij Cezar
Kakšna prepričanja? To da je krščanstvo počelo največje svinjarije v zgodovini. Pa ne bluzi zdaj, kako sama vera nima veze z institucijo cerkvijo, medtem ko si sam najslabša reklama za krščanstvo.
Lažež kot pes, obračaš besede, hinaviš kot največji gravž, napiješ se in pišeš svinjarije, potem pa naslednjič pišeš, da nisi mislil tako. Amoralna spaka si, in zato si sam, kot si tudi zaslužiš.
Govoriš o krščanstvu, medtem ko podpiraš agresorja kot je Rusija, ko za interese držav kruto umira toliko fantov na obeh straneh.

Celo Prigožina, si hvalil kakšen dober mož je, in to je povedalo vse o tebi. Prigožina kateremu njegova notranja zloba se je kazala na njegovem obrazu, ki je izgledal huje kot obraz Nosferatusa.

Govoriš o denacifikaciji Ukrajine, medtem ko so Prigožinovi wagnerjevci potetovirani z nacističnimi simboli.
To je tvoje ogabno krščanstvo Julij. To je tvoja ostudna hinavska narava.
0
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 20:24
krscanstvo ni pocelo nic od nastetega, kot vedno mesas jabke in hruske....moral bi vedeti da je clovek v svoji Božji naravi dober, ljudje pa so zlobni, v tem tici vsa resnica...krscanstvo je edina prava vera ki uci brezpogojno ljubrzen, odpuscanje in vstajenje
mrtvih...
-1
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 20:40
@Julij Cezar
Opa, seveda je Julij Cezar zignoriral to, kako so Wagnerjevci potetovirani z nacističnimi simboli. Ja, Wagnerjevci od tega dobrega moža Prigožina, kot si ga ti opisoval.
Toliko o temu, ko lapaš, da Rusija želi denacificirati Ukrajino!
Vidimo tukaj tvojo brezpogojno krščansko ljubezen ti nacist hinavski.
In to sem hotel povedati, ljudje odvračate od krščanstva kristjani kot si ti, ki ste najslabša reklama za krščanstvo.
Lepo krščanstvo je to, ko prásci potetovirani z nacističnimi simboli izvajajo teror naokoli. Dober mož, kot si ga opisal pa jih je vodil.
Poglej, poglej hinavšičino kako si govoril, da Rusi hočejo denacificirati ukrajino. Dober kristjan. A res, besedam hinavskega nacija kot si ti bomo zaupali, ko nam boš tu pametoval o krščanstvu. Kredibilnost pa taka.
0
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 20:40
0
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 20:53
@Julij Cezar
Opa, seveda je Julij Cezar zignoriral to, kako so Wagnerjevci potetovirani z nacističnimi simboli. Ja, Wagnerjevci od tega dobrega moža Prigožina, kot si ga ti opisoval.
Toliko o temu, ko lapaš, da Rusija želi denacificirati Ukrajino!
Vidimo tukaj tvojo brezpogojno krščansko ljubezen ti nacist hinavski.
In to sem hotel povedati, ljudje odvračate od krščanstva kristjani kot si ti, ki ste najslabša reklama za krščanstvo.
Lepo krščanstvo je to, ko prásci potetovirani z nacističnimi simboli izvajajo teror naokoli. Dober mož, kot si ga opisal pa jih je vodil.
Poglej, poglej hinavšičino kako si govoril, da Rusi hočejo denacificirati ukrajino. Dober kristjan. A res, besedam hinavskega nacija kot si ti bomo zaupali, ko nam boš tu pametoval o krščanstvu. Kredibilnost pa taka.
0
Avatar gosta
Julij Cezar
05.04.2026 ob 21:19
problema hehe
0
Avatar gosta
Problem 123
05.04.2026 ob 22:49
@Julij Cezar
Daj imbècil, še videa nisi sposoben prilepiti.
Vsakič, ko mi ne komentiraš mi daš potrdilo. 😉
Ker kaj pa lahko rečeš na resnico. Ob resnici ostaneš brez besed, ker veš da si na strani laži in svinjarije. Resnica ti kot "kristjanu" očitno ni blizu.

Toliko o DENACIFIKACIJI UKRAJINE. 🙂
Naci potetovirani wagnarjevci vse povedo.
Da ne govorimo, o nacističnih ideologih, ki jih Putin časti in priporoča v branje.


Tako da utihni NACI, ker si sam najbližje fašistoidnosti, glede na to kar podpiraš.
Ti odpisana pijandura pedofilska.
1
Avatar gosta
Julij Cezar
06.04.2026 ob 6:43
@Problem 123 jebe tebe razumevanje napisanega, se za vido si bralno nesposiben, kako bos potem razumel ozadje vojne in denacifikacijo v ukrajinu?kako potrdilo ti bi jaz dal?ti ze imas ustrezno potrdilo od ustrezne psihiatricne ustanove, ne rabis se ti potrdila od mene hehe
-1
Avatar gosta
KrEna123
06.04.2026 ob 7:36
@Problem 123

Vi, gnide anonimne, vi boste o morali???

Julij je lahko tudi mortus pijan, pa bo imel še vedno dosti več karakterja od vseh vas, anonimnih, polpismenih gnid skupaj!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026