Par leti nazaj so v Hollivud najeli podjetje ki se je lotilo spreminjati nebo v starih filmih in sicer da ni več jasno modro nebo ampak da dodajo oblake, ki seveda niso to, ki bojo videti kot to kaj imamo danes na nebo.
Žal, nimam shranjeno ime podjetja, verjamem pa da za milj.$ da so kar nekaj filmov popačili.
Itak se že ve da velike industrije ki proizvajajo kemikalije za letala, pesticide, so del enih istih korporacij ki so lastniki tudi Holivuda. Največja fabrika kemik.se nahaja z ZDA. Barij, aluminij, nanodelci neznanega porekla...Skratka, s.trup.
@sine Res ni lepo, da vas teoretik tuml norcev ne jemljemo resno.☝️😁
0
sdf 09.04.2026 ob 22:11
@MarkoZ
Ja da mlade zavedejo ki sploh ne bodo pomnili kakšno je bilo nebo včasih. Mogoče jim še sonca ne bodo več pustil videti. Nikoli se ne ve. Yara pa Viharc bosta pa takrat že črve futrala.
0
666 123 09.04.2026 ob 22:12
jutri spet dobite zdravila iz avijonov da ne boste spet škilast gledal kaj je tolk črt
@SETINA mogoče je pa barvno slep ali slep kaj pa veš kdo tapka tukaj iz dolgcasa pri 56 letih. Taki bi morali imeti zivljenje po vaših kriterijih zelo urejeno!
0
Hja 16.04.2026 ob 14:31
Naslednji teden bo spet moker, zato izkoristite sončne dneve.
09.04.2026 ob 22:08