Cela Slovenija vidi črte na nebu danes od avionov le Gizdalin in Viharni Jezdec jih ne - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 14:57
kakšno zmoto bučman , trenutno je 100% vlage na 10 kilometrih , kaj ti ni jasno , sejanje oblako je lokalno z avijončki na propeler
-4
Avatar gosta
Rozi
09.04.2026 ob 14:57
Saj taki so najhujši. Podaš jim DOKAZE pa še naprej zanikajo in kar bluzijo tja v tri dni o neki pari in vlagi. Hvala za info v temi.
Za odgovor na temo pa DA vsekakor.
3
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 14:59
če tole zdele bere kakšen pilot poka od smeha , to je tko kot ploščata Zemlja
-1
Avatar gosta
Dolga leta lažejo
09.04.2026 ob 15:03
Odgovor na temo DA.
Ne ozirajte se na manipulatorje kot je 666 123 so preveč egoistični da bi sebi pogledal v lažnjivo faco.
3
Avatar gosta
Tudi jaz
09.04.2026 ob 15:05
Hvala za informacije @kakšna vlaga nek

in pa DA.
2
Avatar gosta
🤐 že enkrat
09.04.2026 ob 15:06
Pa daj koji 🤐 moramo vsak drug teden brat hordo fukjenih ć3furjev o črtah na nebu.

To prav vidiš da so sami munjeni socilkarji in psihiči, v življenju nimajo drugega dela kakor da bulijo v nebo
-1
Avatar gosta
Maruša
09.04.2026 ob 15:09
Prou presenečena res neverjetno. Niti približno nisem pozabila, ko je Darwin na SČ omenil že dolgo nazaj da je povezano z borzo. Sedaj pa res beremo in se gre za neke trge. UFFFF Dobil 1000 pik takoj pri meni.
4
Avatar gosta
Kr jezna
09.04.2026 ob 15:18
Kaj so zapisali pod s katerim izzivi se sooča evropski trg pri sejanju oblakov:

Evropski trg sejanja v oblaku se sooča z izzivi, kot so regulativne ovire, javni skepticizem glede spreminjanja vremena in potreba po znanstveni potrditvi njegove učinkovitosti. Ta vprašanja lahko ovirajo široko sprejetje in izvajanje.

HALOOOOOOOO ne a res? Dajte potem ljudem povedat resnico ne pa da jih poneumljate in puščate trole da zanikajo kar je javno dokaj skrito objavljeno. Izvajajo se posli na tem področju med tem ko je javnost skregana zaradi zanikanja resnice od tistih, ki nočejo nikoli nič videti pa tudi če je očitno očem.
2
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 15:19
a pri 1000 km/h bojo sejal oblake ? fak , kje so šobe? Če bi bile na krilih, bi jih zračni tlak pri 1000 km/h odtrgal ali pa bi se zamašile zaradi ledu , če še ne veste je tam zgoraj -50 stopinj
-2
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 15:21
pa saj imaš na WIKIPEDIA članke o tem, VEČ NJIH !!!
-3
Avatar gosta
Meri
09.04.2026 ob 15:21
Nekdo deli dve strani kjer se opisuje za kakšen trg se gre, koliko denarja se vrti ampak pridejo v temo čudaki ki zmerjajo ljudi s socialci. Ja to je res pametno in ima ful veze s temo. Škoda ker ne moremo videti obrazov teh čudakov kdo so in bi se jim na cesti lahko široko izognili.

DA
1
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 15:22
1
Avatar gosta
Anonimnaa
09.04.2026 ob 15:23
Ko sem bila majhna, prav NIKOLI niso ostajale črte za avioni, bile so krajše in so hitro izginile. Te pa ostanejo in se širijo in naredijo KOPRENO. kako vem? Zelo rada sem gledala oblake in si zamišljala, da so medvedi, ovčke. Nikoli pa ni bilo mrež.
3
Avatar gosta
ehja
09.04.2026 ob 15:24
Meni je žal, da nimamo ljudje možnosti imeti nekih tem brez da se neki norci oglašajo v teme. Omenjajo neke propelerje , zamašene šobe, kot da so totalno retardirani. Slovenija zakaj tudi ti?
1
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 15:27
Ko sem bil majhen pri nas, NIKOLI niso ostajale DOLGE IN OBSTOJNE črte za avioni, bile so krajše + so hitro izginile ...
0
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 15:29
RETARDI LAŽNIVI 🙂 KATERI STE IZGUBLJENI V VESOLJU, PA LAHKO PIŠETE KARKOLI ŽELITE IN SE MI SMEJETE !!!
-1
Avatar gosta
Modro nebo
09.04.2026 ob 15:31
@kakšna vlaga nek
Hvala za podatke
1
Avatar gosta
Mihi
09.04.2026 ob 15:40
Tudi od mene hvala za INFO (spletne strani) in DA za odgovor na temo.
0
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 15:41
Očka odpusti jim saj ne vedo kaj pišejo
-1
Avatar gosta
Zakrivanje sonca
09.04.2026 ob 15:43
Zakrivanje sonca, oziroma geoinženiring, ima uničujoče posledice za okolje in zdravje ljudi. Manj sončne svetlobe pomeni manj vitamina D, večje tveganje za depresijo. Manj sončnih žarkov pomeni manj fotosinteze, slabšo rast rastlinja in dreves. Manj kisika in več CO2.

Strupi iz ozračja se vsedajo na zemljo in uničujejo pridelke.
To norost je potrebno nujno ustaviti.
0
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 15:54
To niso kemikalije, ampak navaden led, ki v vlažnem okolju preprosto ne more izginiti. To je isto, kot če bi se čudil, zakaj se luža na dežju ne posuši. Ne vem kako naj vam butalcem še drugače razložim
0
Avatar gosta
WE
09.04.2026 ob 15:55
0
Avatar gosta
Zakrivanje sonca
09.04.2026 ob 15:59
Idioti, kot so 6666 in viharc in pizdolin, imajo meglo v glavi.
Po njihovem prepričanju, pred 30 -imi in več leti, na Zemlji ni bilo ledu, ker takrat ni bilo nikoli takšnih črt in koprene, ki popolnoma zakrije sonce.
0
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 16:04
Pred 30 leti ni blo tazga prometa kokr je danes
0
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 16:08
FUL SI PAMETEN 🫠
-2
Avatar gosta
Poanta
09.04.2026 ob 16:12
Plačani troli da ob šihtu še nekaj postrani zaslužijo. To imajo danes vse države da javnost na vseh omrežjih IRONIZIRAJO in zatirajo. Vse kar se ne bi smelo početi in se počne takšni troli na pol službeno z nebulozami zavračajo, da javnost ne pride do primerne diskusije, ki bi zahtevala odgovore odgovornih brez možnosti ignoriranja. Ni važno za katera vprašanja javnega dobrega se gre, se isti troli oglašajo. Mislite, da je naklučje, da se nek viharc, gizdalin oglašata kot KONTRA trola v plandemiji, davkih, kemtrajlih, politiki, gospodarstvu ,...? Eni in isti in vedno kontra kar je dobro za ljudi. To niso naklučja.
2
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 16:16
👍
-1
Avatar gosta
ogenj
09.04.2026 ob 16:19
-Poanta- ...točno to...,ker saj ...se ne oglašajo kao stranke , ki se v svojih programih zavzemajo za naravo, okoljevarstvo in tak dalje ...aka stranka Vesna, Zeleni Slovenije in je še katera ...pa verjamem , da vedo kaj dogaja po nebu in še marsikaj ...nič ,tišina...,da bi bila vsaj diskusija etc, etc..vse samo za denarce ,vse ...smešno res, pa tako se zavzemajo za čisto okolje in ohranitev narave ,...maaah...
2
Avatar gosta
Izdelek
09.04.2026 ob 16:28
res.. kje so naši borci za okolje , nekaj jih imamo , vsi molčijo , / mogoč se celo bojijo oglašat, so utišani ,so podkupljeni, kdo bi ga vedel /, ko bi se morali oglašati kaj so to za ene zadeve na nebu , sestava -stroncij, delat analize, analize prsti, jih podat javnosti , dokazi- kdo se preletava takrat, katera letala in takrat čez naš zraćni prostor , vse se da dokazat , pa vi ste koga slišali od teh, da kaj preverjajo, preiskujejo ,nihče nič ,neee nič se ne dogaja ,vi si to izmišljujete . vsi vkup prodane duše ,kot ti piloti , ki to počnejo . fajn po eni strani, da bi nafte zmanjkal ,se tud več fijakat po nebu za take zadeve ne bo več dalo.
3
Avatar gosta
er
09.04.2026 ob 16:28
Včasih je bila neka udba, pa rdeči pa beli,. danes je to samo še mnogokratnik vsega, na stotine celo tisoče v nekih fazah folka je plačanega da vsak dan zatira ljudi na spletu. Astroturfing in podobni. Ampak tisti ki se ne zanimajo že takrat niso vedeli da je vse zrežirano , danes je pa isto. Zato pa je lahko človeku skoz slabše povsod in se vse zaostruje proti njem. Smetanogospoda pa uživa in se smeji. Trol pokvarjeni pa gre zvečer spat pa se treplja po prsih ker je par deset eur v žep dobu in mu je čist vseen kolkim ljudem je škodoval s tem kar je počel vsak dan.
0
Avatar gosta
Čaplja
09.04.2026 ob 16:40
Ali pa neodvisni novinarji , aja..saj jih sploh nimamo, vsi so prodane duše ..
.Da bi raziskali , spraševali mogoče ministra za okolje direkt -kaj se dogaja po našem nebu , spraševat , spraševat jih . Hočemo odgovore. ne se neki z vnaprej pripravljenimi vprašanjci ven lizat, neki cmihat in mijavkat.
Ker so pa vsi lepo tiho , ...vsi vse vejo in vsi so tiho .
Tud narod bi protestiral, javno, da pustite naše nebo pri miru ..pa Bruselj, nato , nee hvala , nočemo vaših preletov z strupi čez nas.
Ni nobenega, ki bi zaščitil lasten narod, nobenega. ne iz politike, stroke, znanosti, kot so okoljevarstveniki , kmetijstva, nikogar ni.
Skratka, to nič kar vi vidite, razumeš.
1
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 16:43
V vsej zgodovini so igre vodili centri moči, ki so obstajali ne glede na režim.

Vedno je nekdo vodil, eksponirane figure, ki so nastopale v javnosti, pa so bile lutke, ki so jih upravljali vodilni iz ozadja.

Danes so to bankirji in investitorji ter finančni špekulanti na borzah.
0
Avatar gosta
beboti
09.04.2026 ob 16:46
Svobodo in demokracijo smo zamešali za materialne stvari in pozabili, da imamo državo.

Zato pravim, ne tožite, da so nam ukradli državo. Ta je ukradena zato, ker smo bili pasivni ...
0
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 16:53
Novinarji ne sprašujejo o teh stvareh zato , ker bi izpadli bedaki. To je tako kot bi spraševali zakaj je enkrat dan enkrat pa noč. Kondenz je osnovno šolska snov.
0
Avatar gosta
izpuh iz fabrke
09.04.2026 ob 17:01
ampak ali se ni en vidni član stranke Vesna za neki boril, je bil takrat cel cirkus v javnosti, za neko fabrko je šlo, ali kaj je bilo...čudno , da je nadalje tiho , glede neba in okolja, dogajanja , čudno to. itak se je stranka Vesna zlizala z Levico.
0
Avatar gosta
tisoč
09.04.2026 ob 17:08
kondenz ja, bla, bla.. to vemo... , ko nekdo predoči dokaze , zabeleženo, poslikano , čudaške črte križ kraž, itd, itd., .. to ne more biti samo osnovnošolski kondenz . logika. ljudje imajo vprašanja.
2
Avatar člana Frogica
Frogica
09.04.2026 ob 17:28
@beboti
Komata bi mogli vsi brat!
0
Avatar gosta
666 123
09.04.2026 ob 19:08
kva kar na enkrat ni več dolgih črt na nebu kva a jim je škropil zmanjkal al je samo vlaga padla bučmani

https://imgur.com/Z9e5EB4
1
Avatar gosta
Mene samo zanima
09.04.2026 ob 19:15
Koji kúrac so to spricali, ker na obzorju ni nobenih padavin. Geoinžinjerijng pa tak v pićku mater, se vidi da ima to draža čez. Vse neka polizvedba.
-2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026