A kako naj se tega lotim, da ne bo kasneje kakšnih pravnih posledic? Bo fotografija termometra in obvestilo nadrejenim dovolj?
2
eftghrkiolčw 27.06.2026 ob 17:48
ta pravi nadrejeni bi rabli že vedet koliko je temperatura v -njihovi- proizvodnji ..in kakšni so pravilniki za delovne pogoje ..., če jih pa briga in se delajo francoze v svojih klimatiziranih pisarnah pa ...delovna inšpekcija ...
0
Julij Cezar 27.06.2026 ob 17:49
@Proizvodnja@Proizvodnja zakaj se mucis?odpoved daj, ne vem kaj se mucis s sluzbo ce ti ni za delat...debila ki si je izmislil teh 28 stopinj pa bi bilo treba ustreliti
-1
naročila 27.06.2026 ob 17:54
mi smo imeli ta teden v hali 36 stopinj in 70% vlago, pa smo vseeno delali in preživeli. naročniki pač ne gledajo ali je vročinski val ali polarni mraz. naročila morajo biti dostavljena ob dogovorjenem datumu. če niso pa tako vsi vemo kaj se zgodi. prvo podjetje plača kazen pa še pogodbe se razdrejo.
-2
liter 27.06.2026 ob 17:56
avtorca, ...mogoče bi bilo res boljš, da greš v kako trgovino, ...zdaj vse vzamejo, filat police, prodaja, ..tam si pa na klimi ...?
4
Julij Cezar 27.06.2026 ob 17:58
@eftghrkiolčw se en debil ki nima pojma, sigurno tepec iz javne uprave, ko zacne blodit o pravilnikih, inspekcijah....javna lena uprava
-1
Hiperbola 27.06.2026 ob 18:03
-naročila- ..paa, kaki delodajalci so to...? kot sužnji in še oni so se postavili zase ...
če se nekdo spomni, da bo neki proizvajal , ...bi bilo smiselno in logično , da poskrbi za varne pogoje, postopke , prostore...in plačilo, ...to pa enim delodajalcem neki luksuz in bogastvo skaklja pred očmi ...in sam to trahtajo in jih ostalo ne briga., ..neka pregreta hala bo že dobra , ti sam guraj...jst sem tko na klimi ...pol pa na jahtico ...aja, da moram za plače in regrese dat ...maa, nee no...to so ti maherji ...
1
Božebože 27.06.2026 ob 18:07
Se spomnim, ko je v naši firmi nekdo padel v nezavest in je šef pokomentiral ko smo klicali rešilca, da reševalno vozilo je itak zastonj. Nečloveško. Dno dna.
3
arhitekt 27.06.2026 ob 18:15
prav vse je rešljivo po logiki in v vse proizvodnje se da vklopit, montirat hlajenje , klime in sodobne naprave , ki olajšajo pogoje . delodajalci so pač škrti, voherni, požrtni ..., oni so v klimatiziranih pisarnah.
eni še v hlev montirajo klimo, da ni kravcam prevroče , to ti je kmet ...ne pa tile naši sadisti od delodajalcev .
2
Julij Cezar 27.06.2026 ob 18:16
@Hiperbola se en levicarski debil z mantro lazi
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
27.06.2026 ob 17:44