Kaj se je zgodilo Campariju (ne vem ali je nazadnje imel ta vzdevek) ? Ne objavlja več glasbe v temo? Ve kdo, če je v redu? Je omenjal zdravstvene težave nazadnje, upam da je dobro.
.
1
Hčerka od Camparija 05.04.2026 ob 14:41
Camparij je ok in vas vse lepo pozdravlja 🙂
2
Sissi 123 05.04.2026 ob 15:53
No to je pa zelo lepo slišati. Povej mu da ga pogrešamo in njegovo limanje glasbe tudi. Forum je postal pravo mrtvilo brez tiste teme..sama politika
0
peteeek jeee ne sej ni 05.04.2026 ob 15:58
Nekdo je odpiral teme in se znašal nad njim, mogoče zato?
0
Sissi 123 05.04.2026 ob 16:02
Bi bilo fajn da v takih primerih ko se zazna, da se nekdo spravlja na eno osebo, masovno prijavi bodisi temo ali komentatorja. Admin ga blokira in potem je mir.
1
Sissi 123 05.04.2026 ob 18:57
🤐
Fajn bi bilo, da se blokira take nadlegovalce takoj, že z gumbom prijavi in gre v karanteno, pa naj kasneje ko ima admin čas ugotavlja ali se sporni komentar/tema vrne ali briše. Bi bilo manj neumnosti napisanih.
05.04.2026 ob 10:45
.