Čakam konec vala

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
komaj
23.06.2026 ob 9:23
Komaj čakam konec vročinskega vala (pa komaj se je začel!). Kam naj grem čez dan, da se bo dalo normalno dihat? Sem res obsojena na cel dan na klimi bit ?!
1
Avatar gosta
j.... tako poletje
23.06.2026 ob 9:27
@komaj

Ves dan samo čakaš, da se bo shladilo.
1
Avatar gosta
bližina vode
23.06.2026 ob 9:30
Greš kamorkoli blizu tekoče vode.
1
Avatar gosta
jaz tudi čakam
23.06.2026 ob 9:34
Kje je najbližja tekoča voda? Sava? Se splača vozit do Krke, mogoče pa kam v Poljansko dolino? Sem iz LJ.
0
Avatar gosta
smo mislili iti
23.06.2026 ob 10:12
Mi smo včeraj naredili plan, da gremo h Krki do Žužemberka. Kaže, da je že sedaj 27C !! Je to mogoče?
0
Avatar gosta
Meh
23.06.2026 ob 10:16
@smo mislili iti
Se ne splača. Razen v kakšen zgornji tok reke - Kolpe, Soče, Kamniške Bistrice. Samo to idejo ima veliko ljudi, pa je gneča tudi tam. Zunaj pa je vseeno vroče.
2
Avatar gosta
Dutch Bantam
23.06.2026 ob 10:17
Ovce ko ovce; če vas ne bi vsak dan pumpali s temi valovi, sploh opazili ne bi, da je kaj posebnega. Pač poletje.
2
Avatar gosta
tajam se
23.06.2026 ob 10:18
@komaj


No, jaz prav uzivam v tem vrocinskem valu, se tajam in segrevam.

Ti dam pa lahko nasvet, kaj jaz delam pozimi, ko se ne morem ne obleci, koliko me zebe, ne segreti in se smilim sama sebi, da sem obsojena na 6 kovtrov in radiator.
Ko mi dopizdi smiljenje sami sebi, spucam glavo in odmislim mraz, pac mrzlo je, kaj naj, ziveti moram in se oblecem in grem ven.
Da se razumemo, te razumem, jaz dozivljam tvojo stisko v mrazu, ampak vse dokler jamram in bentim nad mrazom, mi je jeba, ki se pa odlocim, da imam dovolj in grem naprej, mi je lazje. Saj zebe me se vedno isto, nic manj, samo funkcioniram vsaj.
Torej, nehaj jamrat in se smilit sama sebi in pogumno ven na zrak in v zivljenje.
Hladi se s pitjem vode sobne temperature in polivanjem hladne vode na zapestja.
-1
Avatar gosta
Bebastično
23.06.2026 ob 10:20
@Dutch Bantam
Ovculjo, če imaš ti zakrnele možgane, še ne pomeni, da jih drugi ne uporabljamo. Ali pa so se ti skuhali.
https://www.reka-kolpa.si/
0
Avatar gosta
wed
23.06.2026 ob 10:32
Reke in jezera so že čisto poletno topli. Mi koristimo vsak dan, ko nam čez glavo ne letijo nevihte. Doma se pa zvečer odpre in se fajn ohladi. Danes je bilo zjutraj zunaj 15 stopinj, v hiši 20.
0
Avatar gosta
ammm
23.06.2026 ob 10:57
..ja pa ja: soča te defenitivno ohladi, da ne bi o pritoku Pišnice (Jasna, KR.gora) ... 😆
0
Avatar gosta
beboti
23.06.2026 ob 11:06
saj ne, da se je začelo poletje ...
1
Avatar gosta
Prava muka je to
23.06.2026 ob 12:27
Imeti fajn ohlajen dom, kaj hočeš boljšega. Mogoče bi zamenjala za delo na gradbišču v polni delovni opremi. Bi blo kaj za vas jamrače na hladnem, tri metre stran od hladilnika.
2
Avatar gosta
HETERO
23.06.2026 ob 13:13
kakšen konec vala, a je kje kakšne val??
jaz ne vidim nobenega vala
vse je tako kot vedno 100 let nazaj je bilo zelo podobno,
razen da nam globalna mafija dela vreme kar se tiče:
pozebe, poplav, suše, orkanov in drugih pissdarij
0
Avatar gosta
kva
23.06.2026 ob 14:51
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026