.Bojan Požar o Musarci

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Pika 123
19.06.2026 ob 13:39
Se zelo strinjam z njegovim opisom predsednice Musar. Tudi meni ona ne sede, daleč od tega.
-3
Avatar gosta
Xs
19.06.2026 ob 13:41
Sede ali nesede. Vedi, da Požar je čisto v SDS zraven Janše.
4
Avatar gosta
Bruh
19.06.2026 ob 19:11
@Pika 123
Pa kdo bere tega Janševega trobentljača? Še nisem enega resnega članka izpod njegovega peresa prebrala. Je pisal o par zadevah, na katere se zelo dobro spoznam, pa je bilo v člankih polno napak, polresnic, natolcevanj in napihovanj. Pač, čisto tipičen jansisticen (režimski) medij. Dobesedno. RTV daje vsaj vtis nepristranskosti, se trudijo. Ti Janševi mediji so pa za totalne idiote, ki nasedejo vsaki neumnosti. Čiste manipulacije.
3
Avatar gosta
požar
19.06.2026 ob 19:16
Kaj je rekel Požar me res ne zanima.
2
Avatar člana Čveka
Čveka
19.06.2026 ob 20:09
Nam pa ne sedejo njegove plačane lažnive in sovražne pisarije.
3
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026