Se zelo strinjam z njegovim opisom predsednice Musar. Tudi meni ona ne sede, daleč od tega.
-3
Xs 19.06.2026 ob 13:41
Sede ali nesede. Vedi, da Požar je čisto v SDS zraven Janše.
4
Bruh 19.06.2026 ob 19:11
@Pika 123
Pa kdo bere tega Janševega trobentljača? Še nisem enega resnega članka izpod njegovega peresa prebrala. Je pisal o par zadevah, na katere se zelo dobro spoznam, pa je bilo v člankih polno napak, polresnic, natolcevanj in napihovanj. Pač, čisto tipičen jansisticen (režimski) medij. Dobesedno. RTV daje vsaj vtis nepristranskosti, se trudijo. Ti Janševi mediji so pa za totalne idiote, ki nasedejo vsaki neumnosti. Čiste manipulacije.
19.06.2026 ob 13:39