Avatar gosta
vzravnan
29.04.2026 ob 15:18
Ta veliki mož, ki ima v rokah največjo celino sveta, to je Ameriko, je možakar zrelih let.
Se vam zdi, da ima ta veliki, vzravnani mož osemdeset let.
In prestal, iziroma doživeĺ je dva ate tata.
V njegovih rokah je svetovna kriza, v primerjavi s kraljem Karlom iz Anglije, je veliko bolj pokončen in možat.
-1
Avatar gosta
predsednik
29.04.2026 ob 15:44
Čudi me, kako zmore vso to koncentracijo o svetovnih kriznih dogodkih držati v malem mezincu, kako zmore prenašati vsa ta potovanja po celem svetu, in kako zmore zdržati vse konference in sprejeme brez najmanjših oklevanj.
Če samo pomislimo na njegovega predhodnika.
V istih letih, pa je bil zmeden, padal je in včasih zmedeno govoril.
0
Avatar člana Čveka
Čveka
29.04.2026 ob 16:02
@predsednik
Je preblesav, da bi doživljal pri tem kake napore. Zanj je to show in fetiš. Igra.

Pokonci ga pa drži mešanica samovšečnosti in kozmodisk. 😄

Če bi razumel svojo vlogo in pomen svoje službe, ne bi strašil tam okoli.
1
Avatar gosta
atentat
29.04.2026 ob 16:22
Množice pa ga občudujejo, mu ploskajo, se strinjajo z njim, ko kot
Lisica stika po azijski zemlji.
0
Avatar gosta
teror
29.04.2026 ob 16:24
Spodbuja sovraštvo, nasilje, nestrpnost in nihče mu nič ne more.
0
Avatar gosta
dolarji
29.04.2026 ob 16:47
Samooklicano žlobudralo, ki mu nihče ni kos.
0
Avatar gosta
odpeljalo se mu je
29.04.2026 ob 16:59
Gledal je serijo House of cards.
Pa če tam to lahko, zakaj ne bi to ratalo še njemu.
Niso mu pa pokazali serije zadnjih epizod.
0
Avatar gosta
vzvišenost
30.04.2026 ob 6:04
Ta pokončni skoraj dva metra visoki mož drzi v šahu cel svet.
Beseda mu dobro teče, hoja vzvišena, pamet deluje, vendar v dobro njegovi samovsečnosti, vsemogočnosti.
Kaj vse zmore osemdesetletnik, neverjetno.
0
Avatar gosta
KrEna123
30.04.2026 ob 7:13
Domala vsi ameriški predsedniki so imeli absolutno dominantno prevlado zadnjih stoo let. Ori Trumpu je to tako očitno, ker je on s tem obseden in se ponaša s tem na vsakrm koraku. Meni je srhljiv.
0
Avatar gosta
Donaldina
30.04.2026 ob 8:07
@vzvišenost
Očitno še nikoli nisi slišala koga smiselno govoriti.

Pamet mu deluje? Vsemogočnost?

Ti si v Ameriki hodila v šolo, ali si celo tam špricala pouk?

Čisto malo še počakaj, boš videla še mat…
0
Avatar gosta
ženske
30.04.2026 ob 10:23
Energijo mu dajejo tudi ženske.
Marple, Ivana sedaj Melanija.
0
Avatar gosta
Kokodak
30.04.2026 ob 10:26
@ženske
A zato pravijo, da mu kure nesejo zlata jajca?
1
Avatar gosta
eden ki ve
30.04.2026 ob 10:36
No, dobr no.
Kaj imate osebno proti Trampu?

Tip je res poseben, ampak vam povem, kaj je pri njemu meni všeč.

Spola sta samo 2.
Družina sta ata in mama.
Zahodna civilizacija je krščanska (in ne muslimanska)
Nezakonite migrante deportirati tja od koder so prišli.

Njegove svetovne politike ne bom komentiral, ker glede tega, nisem bolj pameten kot on, in kdo sem jaz, da mu bom solil pamet?
-1
Avatar gosta
bralec
30.04.2026 ob 14:13
Se popolnoma strinjam s predhodnikom.
Nekaj zdrave pameti je v tem.
0
Avatar gosta
Vse in še več
30.04.2026 ob 14:42
@eden ki ve
Bomo hitreje gotovi z naštevanjem, česa nimamo proti njemu.
Edino dobro je, da ne po tem mandatu več ne more kandidirati, sicer pa ni česa hvaliti. Karkoli počne, je v škodo celega planeta.
0
Avatar gosta
dobro
30.04.2026 ob 15:06
To odobravam, spola sta dva, družina mati in oče, civilizacija je kršcanska in jo je treba kot tako ohraniti.
Nepotrebne migracije ukiniti.
0
Avatar gosta
Norost je neuničljiva
30.04.2026 ob 15:14
@dobro
Ma daj, sramuj se svoje omejenosti!

Res v poplavi informacij vidiš dva spola kot najpomembnejšo debato na svetu? Kaj te klinac briga, kaj si kdo misli, da ima med nogami?

Tačas se pa pobija nedolžne tisoče ljudi, tišči v revščino pol planeta in serje po glavi vsem vrednotam od poštenja naprej. Ful kristjansko, da mu mater vidim, ki ga ni vzgojila. Pa tebe poleg, budalo zabito!

A važno je, če kdo ni ziher, kaj bi kam vtaknil, ne? Idi hitro fotru povedat, da ga je napačno vtaknil!
0
Avatar gosta
Amerika
01.05.2026 ob 7:06
Še vedno je Amerika tista, ki kroji svet.
In Donald Trump, ki daje Evropi visoke zneske, ne mara perverznosti, ki se jo gre Evropa.
Parade ponosa, izzivanje drugače mislečih, kopičenje migrantov.
0
Avatar gosta
hujši
01.05.2026 ob 10:13
Netanjahu Benjamin je še hujši in hujska Donalda Trumpa.
0
Avatar gosta
facebook
01.05.2026 ob 13:51
Poglejte facebook Donalda Trumpa in razberite iz njegove objave, kaj namerava v prihodnje.
0
Avatar gosta
ni laž
01.05.2026 ob 15:52
Prišel naj bi v Slovenijo.
0
Avatar gosta
Grenivka
01.05.2026 ob 16:01
Kaj pa Biden? Ta je šele raztural. Punčke šlatal za joške, pa ne vem če je znal štet do pet.
0
Avatar gosta
sanje
01.05.2026 ob 16:03
To so sanje pri belem dnevu.
Evropa je zanj ničelana, zajedalska družba, ki se naslaja nad paradami ponosa, kopiči begunce , brez možnosti zaposlitve, se zalaga z oroževalnimi aferami in ne izpolnjuje pogojev NATA.
0
Avatar gosta
Za avtorja
01.05.2026 ob 20:58
Za avtorja skoraj vseh postov v teh temi, da se ti da, pa čeprav samo za klike.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026