Bi zamenjali neodgovorno službo za odgovorno?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
reskirat
10.06.2026 ob 18:29
Bi zamenjali delo z minimalno odgovornosti s službo z več odgovornosti? Plača je 150 € višja. Ali se mi splača?
0
Avatar gosta
amm
10.06.2026 ob 18:31
NE.
1
Avatar gosta
Jao
10.06.2026 ob 18:33
Absolutno NE! Si nora?! Da so uničuješ zdravje, se stresiraš, verjetno delaš dosti več za 150€/mesec več?! Niti v sanjah!
1
Avatar gosta
žajfnca
10.06.2026 ob 18:53
@reskirat
Mah, če vsak svoje delo opravlja odgovorno, ne rabi nihče zanje delat bolj odgovorno. Verjetno gre v tvojem primeru za bolj zahtevno in manj zahtevno. Tudi tu so kriteriji tako tako. Ponavadi si ljudje pijejo kri med sabo, ali mečejo polena in to prinese še največ zahtevnosti.
0
Avatar gosta
ne
10.06.2026 ob 18:55
Če nisi nek jebiveter ki se ne sekira nič....ne. Ni to nikakršn znesek.
1
Avatar člana svetilnik
svetilnik
10.06.2026 ob 19:02
To si moraš sam odgovoriti.
Ni vse v plači, lahko ti bo nova služba bistveno bolj všeč in boš užival v njej.
Lahko je dobra odskočna lestvica za naprej, da te opazijo in potem napreduješ.
Lahko je kolektiv bistveno boljši ali pa slabši.
Ne moreš vsega gledati le skozi plačo. Potrebno je upoštevati tvojo celotno življensko situacijo, želje in seveda kaj bo nova služba zahtevala od tebe ali pa ti nudila.
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026