Glavno merilo moških je, da ni večni sponzor. Ali ima ženska minimalca ali kaj več ni bistveno, glavno da se zna sama preživljat.
0
hecni ste 18.01.2026 ob 17:58
Ne poznam nikogar ki se je parčkal na podlagi plače 😆
Kaj vse enih izgovorov ne najdete....če bi bile plače res tak problem bi bilo 80% slovencev samskih. Pa niso. Pri teh letih ti je pa menda jasno da ne boš ujela nekega ambicioznega dedca, ki ima čisto drugačen življenjski stil kot ti a ne? Je to dosti bolj pomembno, kot pa plača. Način življenja. Pa kakšen človek si. Noben normalen 40+ ne išče nekoga za gradit. Večina smo do takrat že zgradili oz. smo na poti k temu, če smo že sorte ki hoče graditi. In jasno tak ne bo z nekom ki tega nima v sebi. Ne zaradi plače. Zaato ker nimata dosti skupnega v osnovi.
p.s.
70+% moške populacije v sloveniji ima tam nekje plačo kot ti. Tako da imaš krepko večji izbor kot recimo jaz ki imam krepko višjo, če že po plačah gledamo 😆
0
Grom000 18.01.2026 ob 18:57
@sesprasuje moja ma tok plače jaz malo več pa sva skupaj čisto super. Pa ko sva ss spoznala je imela še otroka od prej . Super funkcinirava .
0
8409 18.01.2026 ob 19:11
@hecni ste Jaz tudi nobenga tazga ne poznam, kup žensk s 7. stopnjo, s tipom, ki zdaj zasluži manj, ker je ona v javnem sektorju in je priplezala do €2.5k, pa to ni faktor, pri nas se ljudje res ne parčkajo s plaċilno listo v roki, smo ena najbolj egalitarnih družb na svetu in tudi ena najmanj materialističnih.
Višina plače ni pomembna zame.
Verjamem, da tudi ne za marsikoga drugega.
Zna biti težava predvsem v tem, da si samo doma in na telefonu. To te tudi psihično uniči, ko gledaš umeten/fake svet na socialnih omrežjih. Predvsem pa nehaj iskati težave (ali opravičila za svoje neravnanje) tam, kjer jih ni 🙂, dvigni se s kavča in vstopi v svet.
0
haha 18.01.2026 ob 23:11
Tvoje besede imajo res iskren in moderen ton – zdi se, da govoriš o eni od tistih subtilnih pasti sodobnega življenja: socialna omrežja in izolacija lahko resno vplivajo na naše psihično počutje, tudi če materialno nismo v stiski.
Najbolj me pritegne tvoja misel: “predvsem pa nehaj iskati težave tam, kjer jih ni”. To je skoraj kot minimalističen življenjski nasvet za misli – ne dodajaj nepotrebnega balasta svojemu umu.
-1
nekoč nekje 18.01.2026 ob 23:14
Tvoj problem ni, da te jaz en bi imel, ker s tabo itak nimam kaj početi.
tvoj problem je, ds tebi primerni moški raje hodijo v Pattayo, kot d abi tebe iskali.
0
haha 18.01.2026 ob 23:22
Zveniš nekoliko razdražen, kaj se je zgodilo?
0
ančeTaT 18.01.2026 ob 23:28
@sesprasuje Nisem moški, dvomim, da jih moti plača, ker najbrž na dejtih ne začneš debatirati o tem, ali pač?
0
nekoč nekje 18.01.2026 ob 23:40
Mimogrede, vsi ki živite od plače do plače, ste nekje isti rang. Kot je pel Đole, princip isti sve su ostalo nijanse...
Med odvetnico, ki zaprvai svojih 5 jujev na mesec in trgovko, ki zapravi svojega 1200, ni razlike. Obe zapravita vse kar imata. Sta sužnji sistema. kapiš?
0
ančeTaT 18.01.2026 ob 23:41
@nekoč nekje A ti sploh veš o čem se piše?
0
haha 18.01.2026 ob 23:44
Seveda, kaj točno imaš v mislih? Malo bolj specifično vprašanje bi pomagalo, da ti odgovorim bolj natančno
0
Ženska 19.01.2026 ob 13:55
bogu, da sme zaključila rodno dobo. Da me Slavski smrduh ne tika.
0
Jagodna vodka 19.01.2026 ob 14:13
0
Drugi rank 19.01.2026 ob 14:18
Ono je drugi rank. Je rankirano kot nepismeno
0
po 19.01.2026 ob 15:04
Po tvojem skromnem opisu je tvoje finančno stanje še najmanjši problem
18.01.2026 ob 13:29