Bencin se je kar precej pocenil

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Voznik
23.06.2026 ob 10:34
Lepa novica, za nas voznike. Nova vlada očitno nekaj dela nekaj dobro.
0
Avatar gosta
Tako je!
23.06.2026 ob 10:48
@Voznik

Seveda, božji sin Janes Janšari je lastoročno znižal cene naftnih derivatov na naftnem trgu.

Hvaljen Jezus, še bolj pa naš Janes!

Upajmo, da se boš ponovno oglasil, ko gredo cene nazaj gor, ker je jasno, da se mirovni sporazum ne bo obdržal, Iran je že ponovno zaprl ožino. Samo trgi so prehitro regirali 🤣👍 Upajmo, da ti ne bo muca popacala jezika naslednji teden! 🤣🙂 Kmet!
0
Avatar gosta
Micka 123
23.06.2026 ob 13:14
Janša obvlada. Upam na še vec dobrih novic , danes vsak evro prav pride.
0
Avatar gosta
beboti
23.06.2026 ob 13:20
jajo ma Vas rad !!!
0
Avatar gosta
beboti
23.06.2026 ob 13:23
Uživajte, dokler lahko ...
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026