Bemtiš ponedeljek

Deli na Facebook Deli na X
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
20.04.2026 ob 18:47
Težki dan ludeki. Zjutraj bila nevihta. V cca 15. minutah je padlo 22 litrov dežja in toče na kvadratni meter. Oba merilnika padavin sta mi enako pokazala. Dobro so špricnili, veste?☝️😁 Zdaj pa prišel s šihta zmatran, se komaj privlekel na kavč.😁

Aaaa, če je začetek tedna zaen kurc, bo pa konc tedna lep in zna bit, da že tud riba bo. 😁
0
Avatar člana Mačka
Mačka
20.04.2026 ob 18:51
Jst pa dopust, ene sorte po.... 😃🤣😂
-1
Avatar gosta
ne razumem
20.04.2026 ob 19:55
ene sorte po ....
0
Avatar gosta
kuli
20.04.2026 ob 20:31
Meni je bila naporna noč, na vsako uro budnica. Verjetno žlehtnoba. Upam, da bo danes drugače.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.04.2026 ob 6:17
@Mačka Ojej.

Kakšni jutro danes. Meglice, vse sorte barv, ampak se mi ne da ven it naredit kak posnetek.
0
Avatar gosta
Po prihodu?
21.04.2026 ob 6:36
@Mačka
Iskrene čestitke!
Včeraj je bil za delovno obremenjene res težek dan.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026