Težki dan ludeki. Zjutraj bila nevihta. V cca 15. minutah je padlo 22 litrov dežja in toče na kvadratni meter. Oba merilnika padavin sta mi enako pokazala. Dobro so špricnili, veste?☝️😁 Zdaj pa prišel s šihta zmatran, se komaj privlekel na kavč.😁
Aaaa, če je začetek tedna zaen kurc, bo pa konc tedna lep in zna bit, da že tud riba bo. 😁
20.04.2026 ob 18:47
Aaaa, če je začetek tedna zaen kurc, bo pa konc tedna lep in zna bit, da že tud riba bo. 😁