Avatar gosta
ob hiši
20.06.2026 ob 20:43
Danes ima skoraj vsaka družina ob hiši bazen.
Pa mislite, da je ta postana voda neoporečna, saj skoraj mimo vsake hiše vozijo nešteti avtomobili pa kmetje špricajo sadovnjake in vinograde.
Je zdravo, da pustimo otrokom v tako vodo pa čeprav je razkužena.
0
Avatar gosta
ja
20.06.2026 ob 20:57
Na podeželju kupujejo tiste obi bazene in s enamakajo. Naj, če jim paše. Vsakemu svoje.
-1
Avatar gosta
Sissi 123
20.06.2026 ob 21:37
Z dobro nego, kemija ni potrebna. Voda je zagotovo dosti bolj kakovostna od tiste v javnih bazenih ali morske ob obali, rečne,.. kjer se iztekajo vse možne kanalizacije in nelegalni izpusti.
Če imaš kakšne rane fašeš lahko take bolezni, bakterije, sploh ko je huda vročina kot te dni.
Stokrat raje domači bazen. Plus s čudaki se ti ni treba ukvarjati, lahko sproščeno uživaš.
-1
Avatar člana Mačka
Mačka
20.06.2026 ob 21:45
@Sissi 123 jaooo no. Daj razloži to dobro nego, plis.
1
Avatar gosta
Sissi 123
20.06.2026 ob 21:51
Imaš v skupini Domači bazeni na facebooku vse informacije.
-1
Avatar člana Mačka
Mačka
20.06.2026 ob 22:11
Kar sem na hitro pogledala je pri vseh omenjen klor, algicid. Torej kemija. Pri teh običajnih domačih bazenih.
0
Avatar gosta
Hmmmjuke
20.06.2026 ob 22:13
Imamo plavalni ribnik, kjer ni potrebna nobena kemija.
Res je primeren za plavsnje samo v sezoni, vendar se doma z vzdrževanjem bazena ne želimo ukvarjati.
0
Avatar gosta
družinsko
21.06.2026 ob 5:17
V bazenu se kopajo tašča, tast večkrat tudi njuni mami in očetje, da bi jaz šla v ta bazen, ne, izgovarjam se, da mi voda ne ustreza in da imam vnetje, kar je resnica, otroci seveda gredo, toda pomisleke imam pri vse tej mešanici ljudi.
-2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026