Banka Slovenije: doma imejte gotovino za vsaj 72 ur

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
roboT
23.06.2026 ob 10:32
Pri tej blaginji samo vstanem, se stuširam, grem delat, pridem domov, pojem nekaj na hitro in grrm spat. Zakaj neki naj bi rabil gotovino za 72 ur? Saj delam vsak dan eno in isto.
3
Avatar gosta
Zakaj
23.06.2026 ob 11:44
Koliko gotovine rabim za 72ur? Eno plačo? 10e?
1
Avatar gosta
Hm
23.06.2026 ob 11:46
Se Evropi bliža vojna? Glede na to, kako nor je Putler, je vse možno. Ta pritlikavi psihopat nima kaj izgubiti, tako bo relativno kmalu crknil.
0
Avatar gosta
Dutch Bantam
23.06.2026 ob 12:22
Kakšna vojna Evrope z Rusijo, če že Ukrajinci sami zmagujejo, Rusi pa niti lopat več nimajo?
0
Avatar gosta
Me zanima
23.06.2026 ob 13:31
Koliko gotovine rabim? 3000€ bo dovolj?
0
Avatar gosta
Je Bela Cesta
23.06.2026 ob 13:58
Plačne naj si znižajo na Banki Smrdljiva Slovanija.
2
Avatar gosta
kje to piše?
23.06.2026 ob 16:25
@roboT

link?
0
Avatar gosta
Neprijavljena 123
23.06.2026 ob 16:40
Sem brala članek.
Je mal čudno napisan. Najprej imejte denar na različnih bankah, upprabljajte različne plačilne aplikacije. Potem pa sledi imejte denar za 72 ur v kovancih oz.nižjih vrednosti bankovcev. Ne povejo koliko je tega denarja.
1
Avatar gosta
Glupi ko toćak
23.06.2026 ob 17:04
Ti sama veš koliko na dan porabiš v povprečju, torej dnevna poraba x 3 dni, ajd 200 bo za silo, če imaš pa jurja je pa še bolje.
0
Avatar gosta
drži glup si ko točak
23.06.2026 ob 17:11
@Glupi ko toćak ena grkinja je po tv že 25 let nazaj, ko je bil zlom grčije, stala pred bankomatom in vpila, da ona s 50 evri na dan ne more preživet. glede na dejansko inflacijo in ogromen padec vrednosti evra, ki danes skoraj nič več ni vreden, je to enako, kot če bi danes rekkla, da rabi 500 evrov na dan¸, kar pomei 4 dni 2 tisoč evrov.
0
Avatar gosta
glupi ste glupi
23.06.2026 ob 17:16
po mojem banka to dela zanalašč ker je vlada, ki ji ni povšeči. bom razložil. če vsak slovenec dvigne samo enega jurja jutri na bankah, se slovenski bančni sisitem zlomi v eni sami minuti in vse preneha delovati. slovenske banke skuaj nimajo , kot se reče ljudsko, za burek gotovine, država pa sploh ne. v obtoku je tistih par milijončkov, ki si jih posojajo iz dneva v dan , da sploh lahko izlačajo penzije, ko so pa take zadeve. bom vprašal drugače. zakaj mislite, da moraš dvig več kot 2 jurja najavit banki celih več dni prej. zato, da nekje napraskajo tiste tri jurje, da ti jih lahko dajo v roke na šaltarju. ali še drugače, ali mislite da imajo banke na voljo 30 milijard gotovine, kolikor so prihranki slovencev. kaj bi se zgodilo s slovenijo, z državo in bančnim sisitemom, če bi jutri slovenci hoteli dvignit 30 milijard.
lol bedaki ej, a ste kaj zakapirali
4
Avatar gosta
zato se pa mudi
23.06.2026 ob 17:19
z digitalno valuto. potem vam bodo pač zbrisali tiste nule in prihrankov več ne bo. e 🤐 ej.
tisti, ki je pamaten je že davno vse pretopil v lato ali dolarje in nesel v sefe v švico ali domov pod povštr. dolar pa zlato bosta za zmer.
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026