Ste videli besen, razočaran obraz? Pici, ki ga je Vrećko brez kakršnikoli dokazov proglasila za sodelavca sds (as if) je sfekjal sliko, kako Asta kaže fakiča in sedaj bi Asta kar kazensko ovadbo dala. Smešno in otročje.
Sicer glede na to, da se njen tip (ki je tudi univerzitetni delavec), krega na fb zaradi Logarjevega stylinga srajce in se pri tem spušča na ne ravno univerzitetni nivo, je vse možno.
-1
No 24.03.2026 ob 7:41
@več kot smešno
Otročje? Najbolj Otročje je z AI obdelovati slike nekoga brez njegovega soglasja. Takšno početje je nevarnih razsežnosti in ga je treba ostro obsoditi in v kali zatreti.
2
KrEna123 24.03.2026 ob 12:05
@No
Se absolutno strinjam.
1
Jah 24.03.2026 ob 12:15
Škoda, ker še ona ni letela iz parlamenta.
0
fogata 24.03.2026 ob 12:16
@No
A ti bi zaprl uredništvo Mladine, ker so naslikali na naslovico Janšo v naci uniformi?
3
naivko Pici 24.03.2026 ob 12:19
Pici si v zadnjem času s temu napadi dela nepopravljivo škodo, pa se tega niti zaveda ne. Sicer ga razumem, da rešuje svojo rit pred tožbo tistega odvetnika, ki ga toži zaradi izsiljevanja, obenem ga zaradi izsiljevanja preiskuje tudi policija.... Ampak za to ni kriva vlada. Preiskovali bi ga tudi pod Janševo vlado, ker tisti odvetnik je močan tudi na desni strani. Ko ga bo dal Janša na tnalo (ko bo naredil kakšno napako), bo šele videl, kaj pomeni pojem prežveči in izpljuni.
1
Star dec 24.03.2026 ob 12:23
@No
V kali zatret je potrebno sam internet, ki je brez konkurence največji kradljivec prostega časa v zgodovini človeštva!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
24.03.2026 ob 7:35
Sicer glede na to, da se njen tip (ki je tudi univerzitetni delavec), krega na fb zaradi Logarjevega stylinga srajce in se pri tem spušča na ne ravno univerzitetni nivo, je vse možno.