Recimo, če si rojen 14.novembra, si bil produkt valentinovega. Produkt česa ste bili vi?
0
Svinčena cev 25.04.2026 ob 1:23
Očeta in mame, in.njune medsebojne ljubezni.
Mislim, da me nista načrtovala v Acadu in me dala nekam ulit...
Si bil "produkt", je napisala.
No jz sm po tvoje verjetno Prmož Trubarjevsko Miklavžev.
0
Natalija 123 25.04.2026 ob 2:54
@Svinčena cev Ja, ampak odstej od rojstnega datuma 9 mesecev, da veš zakaj.
0
Hehe 123 25.04.2026 ob 7:57
@Natalija 123
Živel 1.maj!
0
Veličastni 25.04.2026 ob 8:05
Jaz sem nastal za nekaj velikega,kar se bo še zgodilo.
0
nekoč nekje 25.04.2026 ob 8:05
Večkrat sem razmišljal.
Po moje sem nastal zato, da živim. Ni drugega razloga. Obstaja en kup butlov, ki mislijo, da je njihovo bistvo nekakšna reprodukcija, skratka nekje na nivoju dobermanov.
Jaz sem se rodil zato, da jem dobro hrano, uživam, dirakm z avti na dirkališčih, se kopam v bazenu, potujem, berem knjige, gledam filme, ko mi je, pa mi kakšna pol mlajša ženska sprazni jajca.
Ko bom umrl, bo šlo vse v nič, kot pri vseh okoli mene. Je pa ena mala razlika, kako tisti čas preživiš.
Nastali smo zato, da živimo.
1
Oh 25.04.2026 ob 8:06
Očitno 1. novembra
0
666 123 25.04.2026 ob 8:08
Nastali ste zaradi kosmatih potrebnih polnih jajc. Datum nima nobene veze
0
Popay 123 25.04.2026 ob 9:05
kaj je tukaj za filozofirat, zaradi sončnega dneva...
A zakaj? Ker je ta planet nujno potreboval točno mene v opomin ljudem, naj dobro premislijo, kaj počnejo 😉
0
Vedež 25.04.2026 ob 17:01
Mogoče, da poplačam neke karme, družinsko karmo, ...verjamem, da je vsak z nekim namenom , razlogom tukaj ,v tej teži materialnega sveta in ,ko lekcijo osvoji ...se gre dalje ali pa ostane v božanskem jedru - viru, bogu, prasili ...katera razpošilja naše duše vsepovsod v fizična telesa, ...aka- tale duša gre tema dvema ala bodoči starši- nucata lekcijo potrpežljivosti , ta pravi bodo skupaj, ...so se duše že zmenila ,da bodo skupaj predelovale , ...naslednji , ti greš ženski, ki bo samohranilka , da vidiš kako je brez očeta, ...ti greš tja, ti greš sem...pa ...potem ...a, ti si že nazaj -aka pravkar umrla -prišla duša in kam se zdaj utelesim , a rabim to še osvojit, ...in tak dalje ...duhovni -materialni svet ...
Eni se reinkarnirajo tudi po tristokrat , pridejo na ta planet in se njihove duše utelesijo, se reče , da je stara duša, že vse ve . Vsekakor pa nič ni naključno ...
Natalija, tudi tvoj obstoj tukaj in zdaj , je z razlogom , eto lahko si nastala glih zato, da zabavaš forumaše , kaj praviš ?
1
mirabella 25.04.2026 ob 17:26
vsak nastanek bitja je neki čudež. se že mora ob pravem času vse poklopit , da nastane otroček. saj vidite kako se neki matrajo zanosit pa kar ne rata.
0
Hrastov sprevodni prelec 25.04.2026 ob 17:29
V prejšnjem življenju sem bil podlubnik, zdaj pa sem napredoval v gosenico, ki pohrusta vse.
@mirabella
Reprodukcija ni čudež, pč pa jr naravni pojav, ki ga v okviru evolucijska biologija in genetika pojasnjujejo zakoniti, empirično preverljivi procesi, kot so mitoza, mejoza in DNA replikacija.
0
mirabella 25.04.2026 ob 17:55
-frogica-... vseeno... je marsikateri otroček čudež, ni vse tako samo iz bioloških procesov . enim ženskam rečejo, ne bo otrok pa otrok pride in čudež , so takšne zgodbe o življenju , da ...je zadaj tudi nekaj nad nami .
25.04.2026 ob 1:07