😭 Ali ste kdaj razmišljali zakaj ste nastali?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Natalija 123
25.04.2026 ob 1:07
Recimo, če si rojen 14.novembra, si bil produkt valentinovega. Produkt česa ste bili vi?
0
Avatar gosta
Svinčena cev
25.04.2026 ob 1:23
Očeta in mame, in.njune medsebojne ljubezni.

Mislim, da me nista načrtovala v Acadu in me dala nekam ulit...

Si bil "produkt", je napisala.

No jz sm po tvoje verjetno Prmož Trubarjevsko Miklavžev.
0
Avatar gosta
Natalija 123
25.04.2026 ob 2:54
@Svinčena cev Ja, ampak odstej od rojstnega datuma 9 mesecev, da veš zakaj.
0
Avatar gosta
Hehe 123
25.04.2026 ob 7:57
@Natalija 123
Živel 1.maj!
0
Avatar gosta
Veličastni
25.04.2026 ob 8:05
Jaz sem nastal za nekaj velikega,kar se bo še zgodilo.
0
Avatar gosta
nekoč nekje
25.04.2026 ob 8:05
Večkrat sem razmišljal.

Po moje sem nastal zato, da živim. Ni drugega razloga. Obstaja en kup butlov, ki mislijo, da je njihovo bistvo nekakšna reprodukcija, skratka nekje na nivoju dobermanov.

Jaz sem se rodil zato, da jem dobro hrano, uživam, dirakm z avti na dirkališčih, se kopam v bazenu, potujem, berem knjige, gledam filme, ko mi je, pa mi kakšna pol mlajša ženska sprazni jajca.

Ko bom umrl, bo šlo vse v nič, kot pri vseh okoli mene. Je pa ena mala razlika, kako tisti čas preživiš.

Nastali smo zato, da živimo.
1
Avatar gosta
Oh
25.04.2026 ob 8:06
Očitno 1. novembra
0
Avatar gosta
666 123
25.04.2026 ob 8:08
Nastali ste zaradi kosmatih potrebnih polnih jajc. Datum nima nobene veze
0
Avatar gosta
Popay 123
25.04.2026 ob 9:05
kaj je tukaj za filozofirat, zaradi sončnega dneva...
0
Avatar člana Čveka
Čveka
25.04.2026 ob 10:01
A zakaj? Ker je ta planet nujno potreboval točno mene v opomin ljudem, naj dobro premislijo, kaj počnejo 😉
0
Avatar gosta
Vedež
25.04.2026 ob 17:01
Mogoče, da poplačam neke karme, družinsko karmo, ...verjamem, da je vsak z nekim namenom , razlogom tukaj ,v tej teži materialnega sveta in ,ko lekcijo osvoji ...se gre dalje ali pa ostane v božanskem jedru - viru, bogu, prasili ...katera razpošilja naše duše vsepovsod v fizična telesa, ...aka- tale duša gre tema dvema ala bodoči starši- nucata lekcijo potrpežljivosti , ta pravi bodo skupaj, ...so se duše že zmenila ,da bodo skupaj predelovale , ...naslednji , ti greš ženski, ki bo samohranilka , da vidiš kako je brez očeta, ...ti greš tja, ti greš sem...pa ...potem ...a, ti si že nazaj -aka pravkar umrla -prišla duša in kam se zdaj utelesim , a rabim to še osvojit, ...in tak dalje ...duhovni -materialni svet ...
1
Avatar gosta
Blui
25.04.2026 ob 17:03
Zgleda da veselega decembra staršev 😄
0
Avatar člana Frogica
Frogica
25.04.2026 ob 17:20
Zato, ker sem lahko
0
Avatar gosta
Trikotnik
25.04.2026 ob 17:22
Eni se reinkarnirajo tudi po tristokrat , pridejo na ta planet in se njihove duše utelesijo, se reče , da je stara duša, že vse ve . Vsekakor pa nič ni naključno ...
Natalija, tudi tvoj obstoj tukaj in zdaj , je z razlogom , eto lahko si nastala glih zato, da zabavaš forumaše , kaj praviš ?
1
Avatar gosta
mirabella
25.04.2026 ob 17:26
vsak nastanek bitja je neki čudež. se že mora ob pravem času vse poklopit , da nastane otroček. saj vidite kako se neki matrajo zanosit pa kar ne rata.
0
Avatar gosta
Hrastov sprevodni prelec
25.04.2026 ob 17:29
V prejšnjem življenju sem bil podlubnik, zdaj pa sem napredoval v gosenico, ki pohrusta vse.
0
Avatar člana Frogica
Frogica
25.04.2026 ob 17:37
@mirabella
Reprodukcija ni čudež, pč pa jr naravni pojav, ki ga v okviru evolucijska biologija in genetika pojasnjujejo zakoniti, empirično preverljivi procesi, kot so mitoza, mejoza in DNA replikacija.
0
Avatar gosta
mirabella
25.04.2026 ob 17:55
-frogica-... vseeno... je marsikateri otroček čudež, ni vse tako samo iz bioloških procesov . enim ženskam rečejo, ne bo otrok pa otrok pride in čudež , so takšne zgodbe o življenju , da ...je zadaj tudi nekaj nad nami .
1
Avatar člana Frogica
Frogica
25.04.2026 ob 18:02
@mirabella
Oki.. saj maš prav♥️ včasih je res nekaj zadaj
0
Avatar gosta
Ne
25.04.2026 ob 18:04
@mirabella Čudeži ne obstajajo.
0
Avatar člana Oreh
Oreh
25.04.2026 ob 19:06
Nastala sem, ker je mama hotela 3 otroke. Njun prvi posku se je ponesrecil, poskus #2 sem bila pa jaz.
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026