Ali so tisti, ki brezpogojno podpirajo ekonomske migrante, gaye in lezbike itd. psihično bolani?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
?*?
09.01.2016 ob 10:57
Jaz mislim, da so oz. da je z njimi pač nekaj narobe. To so nekakšni fanatični podporniki, ki niso sposobni videtih dveh strani, vidijo samo svojo stran in potem jo fanatično, brezpogojno in nekritično podpirajo. Vse, ki mislijo drugače pa zaničujejo in jih napadajo. Nekateri brezpogojno in NEKRITIČNO zagovarjajo ekonomske migrante. Sploh ne vidijo realne možnosti za nevarnost, njihova stališča so bila vedno čudna, še ko se izkaže da imajo narobe, jih še kar zagovarjajo ali pa se potuhnejo (panitčno brišejo vsa svoja sporočila, pišejo pod drugimi vzdevki kjer širijo svoja bolana mnenje itd.). Si predstavljate kaj bi bilo, če bi takšni psihični bolniki prišli na oblast? To bi v imenu liberalnosti dopustili vse kar bi si vsak zamislil! Poročanje z živalmi, sprejem vseh kriminalcev, ukinitev zaporov... to so res prvokategorni psihični bolniki nevarni sebi in še najbol nevarni za družbo. Moje mnenje.
0
Avatar gosta
?*?
09.01.2016 ob 10:59
Pa da ne bo narobe razumljeno! Jasno so tisti, ki podpirajo gaye in lezbike tudi normalni! Govora je o fanatikih, ki bi brezpogojno podprli in dovolili vse in so njihova stališča vedno enaka! Torej bi dovolili vse! Kar jasno vodi v anarhijo ampak v tega v svojih shizo glavah enostavno ne vidijo, ker za njih obstaja le ena resnica.
0
Avatar gosta
dejstvo je
09.01.2016 ob 11:06
... namreč, da če bi kdaj res podrobno brali bi videli, da jih nekateri ne podpirajo brezpogojno, ampak vam skušajo prikazati vzroke zaradi katerih je prišlo do begunskega vala.
Ker pa v resnici ne berete ampak se kregate o tistem, kar ste si vi zamislili da pišejo in ker vam manjka razgledanosti, pa jih kar na pamet obsojate. Se spomnite cirkusa ki ga je naredil Tipo okrog besede haram, ker ne zmore ločiti pojmov haram in harem?
0
Avatar gosta
primc
09.01.2016 ob 11:18
Ja, taki bi podprli tudi ukinitev pisoarjev. Groza.
0
Avatar člana Saphire
Saphire
09.01.2016 ob 11:21
Kdo je tisti, ki vse, ki mislijo drugace, zanicuje in napada?
0
Avatar gosta
Psihiči
09.01.2016 ob 11:32
so tisti, ki so glasovali proti civilazijskemu zakonu. Te ljudje še vedno živijo tam nekje v srednjem veku. Križ, procesije i.t.d.
0
Avatar gosta
fghjklč
09.01.2016 ob 11:33
Mi, navadni ljudje Evrope, se spopadamo s posledicami, zato nas razglabljanje o vzrokih ne zanima.
Za navadne ljudi so važna samo dejstva -visoka evropska brezposelnost in vedno večja revščina ter pomanjkanje stanovanj in privabljanje ekonomskih migrantov, ki ne prihajajo delat ampak uživat NAŠE socijalne transferje.......po kmečki logiki navadnega človeka to ne gre vkup
kot ne gresta vkup demokratično vzgojeni Evropejec in slepoposlušni islamu Afganistanc
pa še največja bedarija humanitarcev in borcev za človekove pravice :želijo pravice istospolnousmerjenih, obenem privabljajo radikalne islamiste
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026