Zanima me, ali tudi poslušate glasbo, ki je prilepljena v temi "Pa kje je tema, kjer se šopa glasbo", ali samo limate?
0
Jaz 24.06.2026 ob 19:40
Poslušam
0
Itak123 24.06.2026 ob 19:46
Poslušamo in nato limamo.
1
Sissi 123 24.06.2026 ob 20:04
Poslušam. Ravno v takih temah sem odkrila veliko nove, dobre glasbe, na katero verjetno ne bi nikoli naletela na youtube-u, zaradi algoritma, ki mi ponuja eno in isto..
0
nikoli 24.06.2026 ob 20:21
Jaz tiste teme sploh ne odpiram. Mogoče jo bom kdaj, ampak zaenkrat me ne zanima.
24.06.2026 ob 19:37