Ali greste v WC nasprotnega spola, če je vaše zasedeno?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Jaz priznam
27.06.2026 ob 18:14
Jaz priznam, da grem v ženskega, če je moški zaseden, ženski pa prost. Pa vi?
0
Avatar gosta
Itak123
27.06.2026 ob 18:15
Itak, če je gužva na moji strani in da je prazno na nasprotni strani. Zakaj pa ne. Glavno, da se spraznim.
0
Avatar gosta
Ja grem
27.06.2026 ob 18:29
Ja. Če tiši, tiši. Najrajš pa, ko greš na kako potovanje in so cele vrste pred ženskim. Jest pa lepo na moškega, ki je frej. 😁 Saj povprašam prej, če je prazno
0
Avatar gosta
Mermaid
27.06.2026 ob 18:31
Da. Nisem pa še videla, da bi moral moški iti na ženski WC, ponavadi je obratno. Množica žensk, tako da moški še na svoj WC ne morejo.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026