Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Litijska
19.06.2026 ob 18:07
Končno?
0
Avatar gosta
Ni primerno
19.06.2026 ob 18:22
Rabimo novo sodno stavbo na Dunajski cesti, da bo vse pod eno streho.
1
Avatar gosta
Hosta
19.06.2026 ob 18:31
Ne, ker se ne splača. Treba je nujno sezidati novo sodno palačo, zdaj sodišče deluje na 30 lokacijah po Ljubljani. Tistega ki je nategnil vlado s prodajo Litijske pa bi bilo treba zapret.
4
Avatar gosta
takle mamo
19.06.2026 ob 19:09
0
Avatar člana Čveka
Čveka
19.06.2026 ob 21:59
Ravno prav za ameriško ali izraelsko veleposlaništvo. Oni ljubijo ruševine 😉
0
Avatar gosta
grapes
19.06.2026 ob 22:02
@Čveka

Za slovenske levičarje stavba ni primerna, oni imajo raje vile, ki jih zaplenijo poštenim državljanom.
0
Avatar gosta
Popay 123
20.06.2026 ob 1:05
Ne razumem teh levakov. 80 let izkušenj z prisvajanjem in osvobajanjem, potem pa ruševino 2x preplačajo.
0
Avatar gosta
Tudi jaz ne razumem…
20.06.2026 ob 1:09
@Popay 123
… zakaj bi dali milijardo in pol Natu, pa niti garaže ne bi dobili, kaj šele nepremičnino v Ljubljani 🤣😂🤣😂
0
Avatar člana Čveka
Čveka
20.06.2026 ob 1:13
@grapes
Resno, vile zaplenijo? Komu pa? Najbrž da kakim revežem, ki so si jo postavili s trdim delom, kajne? Take misliš?
1
Avatar gosta
Istorija
20.06.2026 ob 7:28
@Čveka

Povej nam, kdo od tistih, ki so mu levičarji zaplenili vilo (ali grad), si je to pridobil na nepošten način? Čakam na imena...isto velja za tovarne. No, naštej, te nepoštene barabe.
1
Avatar gosta
Ta čveka
20.06.2026 ob 7:43
...je pa res ena trapa. Zihr je v gibanju svoboda. Odkar je robi spušil, sam še politične teme drgne.
0
Avatar gosta
Ntamu
20.06.2026 ob 7:47
@Čveka

Po tvoji logiki je potem stavba primerna za ambasado palestinske kvazidržave.
0
Avatar člana Čveka
Čveka
20.06.2026 ob 7:59
@Istorija
Bolano mi je to vaše šarjenje po 60+ let starih zdrahah.

Si bil zraven? So vzeli vilo tvoji družini?

Če se hočeš igrati pravičnika in imaš jajca, se spravi urejati plenjenje sedanjih plenilcev v sedanjem času. Z mrtvimi se težko prerekaš in na tvoje obtožbe ne morejo odgovoriti.

Kaj boš? Zavrtel čas nazaj in spremenil zgodovino? Popravil krivice? Ali pač pogreval zdrahe? Ker je fino, da se kregamo o nespremenljivih stvareh? Povej ime in priimek tistega, ki je zaplenil xy vilo in pojdi z njim poračunat.
0
Avatar gosta
Čveka fuj
20.06.2026 ob 7:59
Čveka je res nizko padla s svojimi izjavami. Včasih sem jo rada brala,zdaj pa je le še nek pr v stilz Nike Kovač. Fuj.
0
Avatar člana Čveka
Čveka
20.06.2026 ob 8:09
@Ta čveka
😄 pa Titova pionirka, komunistka, partizanka, migrantka, lezbijka, sindikalistka, kolesarka in še tri NVOje vodim…

@Ntamu
Pravkar pošiljam fotke Trumpovemu zetu, on bo ziher imel kak plan za luksuzni hotel ali vsaj mali Pentagon…
0
Avatar člana Čveka
Čveka
20.06.2026 ob 8:12
@Čveka fuj
Samo prilagodila sem se tukajšnjemu nivoju. Na pajkice, vlaško magijo, antidepresive in ravno zemljo se še ne spoznam dovolj, nekje je pa treba bilo začeti. 😉

Veš, če se Stevanovič lahko ukvarja s politiko, imam morda tudi jaz šanse 😄
1
Avatar gosta
Levica živi v preteklosti
20.06.2026 ob 8:16
@Čveka

Se strinjam, a veš ko Asta la vista roma na Čebine in Premk nabija o letu 1945, se strinjam, to je bolano!!!
0
Avatar gosta
Nestrpnost
20.06.2026 ob 8:18
@Čveka

Levica še danes ne zmore obsoditi komunističnih zločinov in se opravičiti Slovencem.
0
Avatar člana Čveka
Čveka
20.06.2026 ob 8:31
@Levica živi v preteklosti
Kolikor slišim, bi Janša rad imel celo svoj muzej, prekopaval stare kosti, preganjal partizane iz gozdov in predvsem dvigoval narodno zavest z zgodbami iz preteklosti. Ja, v tem primeru vendar mora tudi kdo iz levice kdaj na kako komemoracijo, sicer bi bil obtožen najmanj protislovenstva, se ti ne zdi?

@Nestrpnost
Nekega vrača bo treba najeti, da bo mrtve zločince zbudil in prisilil, da se opravičijo. Med živimi ni več niti enega, ki bi se še lahko opravičeval. Kako boš rešil ta zaplet?
0
Avatar gosta
As if
20.06.2026 ob 8:32
@Čveka

Trumpov zet se niti v sanjah ne bi zmenil za ostarelo jugonostalgičarko, no, mogoče za v kak muzej bi bila kot eksponat?
0
Avatar člana Čveka
Čveka
20.06.2026 ob 8:38
@As if
😄😄😄 slabo ti poznaš tiste, ki sledijo vonju denarja. Če bi se mu obetala vsaj milijardica profita, me mimogrede proglasi za miss universe…
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026