Ali se je kdo spremljal v zadnjih dveh dneh aiuniversa.si od Repiča? Kako se vam zdi, se splača prijavit? Ne vem še, če se naj odločim za članstvo ali ne, bi se mi obrestovalo? Delam s strankami, ki želijo biti vidni na spletu in bi bila mogoče to kot dodatna ponudba? Če bi se odločila, bi se mi kdo pripravljen pridružiti s plačilom, da si deliva? Včeraj je rekel, da nima nič proti, če sodelujeta dva za eno ceno...
3
Polpismeni ić 17.04.2026 ob 9:53
Od kdaj se piše "UniverSa"? 🤣
Za tvoje dobro pa - zastonj denarja ni. Bejzi stran od teh influencer nategunov. Če bi imel debil Repić sistem, ki bi mu služil denar medtem ko spi, bi to obdržal zase ne pa prodajal naprej.
1
Hm 17.04.2026 ob 9:55
Glede na to, koliko negativne reklame si je naredil v zadnjem času, ne vem, če je on ravno oseba, od katerega bi se človek želel kaj naučiti. Je pa dobro zaslužil s prodajo - pol milijona €?
2
Vaše mnenje 17.04.2026 ob 10:06
Meni je najbolj pomembna uporabnost. Ne rabim teorije, pač pa strukturiran sistem. Kar sem poslušala zna biti zanimivo. Universa je pa zato, ker se je ljubljanska univerza pritožila zaradi uporabe imena univerza
697 € za tole? Stvar je v tem, da je Repić samo prevedel literaturo s spleta v slovenščino, nametal gradivo na kup. Če se ti ne ljubi brskat, poslušat, brat, gledat, vrednotit informacij, torej če nimaš časa in raje daš 700 €, pol ja. Ni pa to nek presežek.
0
Hm 17.04.2026 ob 14:17
Kaj pa bila alternativa temu tečaju? jJaz sem tudi v fazi, ko niti ne vem, kaj ne vem, kaj vse se lahko uredi zase in za kakšno stranko. Meni se ne zdi napačen strukturiran model. Sem tudi jaz poslušala. Kot so povedali, so za to porabili ure raziskovanja, analiziranja in testiranja. S tem se vse lahko preskoči....
Zivjo, jz bom uzeu pa si lahko deliva. Definitivno je vredno svojga denarja, kaksno znanje dobis pa kaksen mas potencial zasluzka. Ce te zanima ali koga drugega, mi pisi na mail dejch91@yahoo.com
0
ze enkrat 20.04.2026 ob 6:48
Za enkrat ne. Mogoče kdaj....kasneje.
0
Sm za 20.04.2026 ob 6:49
@Vaše mnenje bom uzeu tecaj, lahko deliva. Ce te zanima mi piši na mail dejch91@yahoo.com
0
v tem 20.04.2026 ob 12:38
Raje zakuri tisti denar. BOš na istem.
Samo za informacijo, sem certificiran predavatelj te tematike....in tečaji (dosti bolj obsežni) so že za pol te cene. Tečaji ljudi, k s tem v resnici delamo že leta in to ne v sloveniji.
0
Sm za 20.04.2026 ob 16:11
@v tem in kje najdem te tecaje? Lahko kaksen link?
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
17.04.2026 ob 9:38