Skoraj vsak dan vidim kako se čez leta vse obrne..prej oholi, zli, spletkarski pokasirajo prave "bombe" oz padce usode. Samo vesolje premore tako domišljijo. Oh, če bi ljudje vedeli ne bi nikomur nikdar (še posebno ne načrtno) škodili in povsem mirno bi vsem na svetu lahko pogledali v oči.
5
beboti 01.04.2026 ob 18:20
YES
1
Povej to 01.04.2026 ob 18:31
kuri kadrovski pa nespoštljivem diretoreju. Kdor visoko leta (v svoji veličasnosti in s pripadajočim napuhom brez kančka empatije) zelo konkretno treskne ko zagon vetra na katerem ti amoralneži lebdijo: popusti. In to se je počasi začelo dogajati. Prometi padajooo, kader en bolj nesposoben od drugega.
-1
Katjusa 01.04.2026 ob 18:31
@Se se
Avtor/ica, kaj se ti je tako hudega zgodilo?
0
Se se 01.04.2026 ob 18:37
@Katjusa
Meni na srečo nič. Se trudim za čistost duše. Tudi ne zaželeti slabo. Včasih traja da kako zlobo prebolim. Po spletu okoliščin potem zvem čez desetletje ali več kako se vse obrne. Če bi kateremu, ki je naredil neprav/nesramnost/škodo zaželela slabo oz da se mu vrne ne bi imela toliko domišljije in ne bi bila tako kruta (kot zna biti usoda).
Ja, videl že večkrat osebno pri meni in pri drugih.
0
Stara forumašica 01.04.2026 ob 18:46
Ne.
1
Bo držal 01.04.2026 ob 18:58
Samo za kakšne dva pa sem še kar v šoku da migata kljub veliko slabega storjenega. Res pa je, da nisem v njihovi glavi ali v domu da bi vedel kako jim v resnici gre. Na videz jima nič ne manjka a le najvišji pozna resnico.
0
Vedi 01.04.2026 ob 19:00
Enim ja, drugim ne. Slabim se lahko dogaja dobro in dobrim slabo. Nima nobene veze z željo ali pravico.
Kaj pa ko si ti dober, imaš v sebi da rad ustrežeš in pomagaš ljudem , ko dobijo od tebe uslugo, te niti pogledajo več ne. Včasih je v tem svetu dobrota sirota
1
Lahko da je 01.04.2026 ob 19:28
@Dobrota je sirota
Pri tistih, ki so slepi. Pač svinja bisera ne zna ceniti in biser zgublja čas pri svinji in je založen. Pomni: ni lepšega na svetu kot sta čisto srce in duša. Takih se drži pa boš kot v raju.
4
Vedi 01.04.2026 ob 19:35
@Dobrota je sirota Ampak ti si dober, ker pač tak si, ne zaradi drugih. Ko pomagaš, ne računaš na vračilo, niti na hvaležnost. Ker se bi drugače počutil slabo, Če še malo obrnem lahko trdim da je pomagati drugim v bistvu sebično dejanje. Sicer se ne strinjam s tem popolnoma, ampak, dejansko se večina ljudi počuti bolje ko pomaga. Sam se sicer ne. Čutim ni ne kakšne žalosti, niti navdušenja, naredim svoje in grem. V parih minutah pozabim. Nisem pa zaradi tega dober.
@Se se
Ne. Potem bi politiki že zdavnaj morali plačevati svoje grehe, dobri ljudje pa uživati ugodnosti vseh svojih dobrih del (in tu mislim iskrena dobra dela ne masko dobrotljivosti).
Zakaj bi morali verjeti? Saj je evidentno, da pravice ni. Edina pravičnica, svetovnega formata, je Matilda s koso, pa še ta se da podkupit z denarjem pri zavlačevanju s smrtjo, ker brez dobre in drage zdravniške oskrbe, bi bil dementen Trump že pod rušo. 😉
0
Nikakor 01.04.2026 ob 20:38
Najbolj hudobnim se nd vrne nič. Samo zablode ljudi.
5
Ella 01.04.2026 ob 21:03
Žal tega ni veliko, pa bi bilo dobro, če bi bilo to res. V mojem primeru se je osebi res vrnilo, ampak takrat mi to ni nič pomenilo, ker sem prej zamenjala službo.
1
vic je v tem 01.04.2026 ob 21:51
@Se se
Vic je v dejstvu da v kolikor sam ne poravnaš dolgov jih poravnajo vnuki, pravnuki, vse do propada rodbine...
I očiju ne podiže kumirima!
Eto pise u bibliji. To so kipi.
Darko, sve kipove porazbijaj!
Zadnjic je bil za far cry igrico season pass znizan in sem kupil. Valley of the yetis. Tam kao neke tibetanske himalajske gore. In klanjal so se NPC-ji nekemu kipu. Ej sa užitkom sam ga zaklo! Mam screenshote šta je radio!
Tko je pravedan i poštuje zakon i pravdu 6 i ne blaguje po gorama i očiju ne podiže kumirima doma Izraelova, ne oskvrnjuje žene bližnjega svoga i ne prilazi ženi dok je nečista; 7 nikomu ne nanosi nasilja, vraća što je u zalog primio i ništa ne otima; kruh svoj dijeli s gladnim, gologa odijeva, 8 ne posuđuje uz dobit i ne uzima pridavka, ruku usteže od nedjela, po istini presuđuje, 9 po mojim naredbama hodi i čuva moje zakone, postupajući po istini – taj je zaista pravedan i taj će živjeti«, riječ je Jahve Gospoda.
10 »Ali, porodi li on sina nasilnika, koji krv prolijeva ili bratu takvo što učini, 11 a ne radi kao njegov roditelj, nego blaguje po gorama, oskvrnjuje ženu bližnjega; 12 ubogu i bijednu nanosi nasilje, otima, ne vraća što je u zalog primio, oči podiže kumirima čineći gadosti; 13 posuđuje uz dobit i uzima pridavak – ne, takav sin neće živjeti! Učinio je te gadosti i umrijet će, a krv će njegova na njega pasti.
14 A porodi li on sina koji uvidi sve grijehe što ih njegov otac počini, uvidi ih i tako više ne učini; 15 ne blaguje po gorama, očiju ne podiže kumirima doma Izraelova, ne oskvrnjuje žene bližnjega; 16 nikomu ne nanosi nasilja, ne prisvaja zaloga, ništa ne otima, kruh svoj dijeli s gladnim, gologa odijeva; 17 ruku usteže od nedjela, ne uzima dobiti ni pridavka, vrši moje zakone i hodi po mojim naredbama – ne, taj neće umrijeti zbog grijeha očeva, on će živjeti. 18 A njegov otac, koji je nemilice tlačio i pljačkao bližnjega, čineći u narodu što ne valja, zbog svojega će grijeha umrijeti.
19 Ali vi kažete: ‘Zašto da sin ne snosi očev grijeh?’ Zato što sin vrši zakon i pravdu, čuva i vrši sve moje naredbe, živjet će. 20 Onaj koji zgriješi, taj će i umrijeti. Sin neće snositi grijeha očeva, ni otac grijeha sinovljega. Na pravedniku će biti pravda njegova, a na bezbožniku bezbožnost njegova.
0
Grenivka 01.04.2026 ob 22:49
Verjamem. Ni nujno da mi moramo videti ali vedet da se škodljivcem vrača. Ker verjamem v Jezusa, verjamem, da on poskrbi nekje nekoč za tiste, ki so nam škodovali. Vsi grehi se plačajo. Družinska prekletstva so zelo huda, za 17 rodov nazaj se plačajo grehi.
-1
Večja baraba = lažje spi 02.04.2026 ob 0:31
Se spomnite tistih kranjskih gimnazijcev, ki so zverinsko in sadistično mučili mačke?
Se jim je povrnilo?
NE! Vsi lepo postolčkani v državnih službicah s super plačicami! Absolutno NOBENIH posledic!
Se je Janši vrnilo njegovo sodelovanje v uboju slovenskega vojaka Tonija Mrlaka, katerega je z ukazom dal sestreliti v helikopterju?
NE!
Se je povrnilo pedofilskim katoliškim duhovnikom, ki so uničili na stotine življenj (samo v Sloveniji)?
NE! Še dodatne dvorce si zidajo in še več gozdov in posesti si prilaščajo!
Tako da, ali naj verjamemo, da se nam slabo povrne?
Ja, nam se.
Pravim barabam in škodljivcem se pač ne.
2
beboti 02.04.2026 ob 11:36
Sami si izvolimo politike in oblast, ki spet zrcalijo "kritično maso" vseh nas ... A smo pošteni, resnicoljubni, delovni ???
0
Tega 02.04.2026 ob 12:47
Nikakor ne. Takega univerzalnega pravila pač ni.
1
Da 02.04.2026 ob 12:50
@beboti
Ljudstvo voli po svojih vrednotah. Glede na to da vedno znova izvolijo jankovića je vse jasno.
1
Christ is king 03.04.2026 ob 8:10
@Da
Pa ti veš koga imenuješ ljudstvo?
Uvoženo gamad, na breme socialne in zdravstva, njihovi ekonomski nosilci pa migrirajo na sever, fiktivne prijave v zameno za glas za župana. Volijo ga tujci, neslovenci.
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
01.04.2026 ob 18:19