tiste zmešane iz društev so vlado na....da je to uvedla. nimajo pojma o stanju na terenu in kaj to potegne za sabo. društva v večini niso zaščitniki živali ampak njihovi ubijalci. po vaseh se že mesece dogaja pobijanja mačk in njihovo odmetavanje še bolj kot prej. s komer od ljudi ki imajo mačke se menim pravijo da jim na kraj pameti ne pride da bi gooba volili, noben noče kontrole države in nekih skorumpiranih inšpektorjev ki jebejo tistega ki skrbi za živali namesto da bi tistega ki jih muči. golob je z eno potezo izgubil cca 100 000 volilcev, to bo poraz na volitvah a ta misli, da bo zmagal. oblast ti pa res zamegli razum.
0
ojo 24.10.2025 ob 18:46
Kaj ti sanjaš? Seveda bom volila Goloba in tudi mačke sem dala čipirat. In veš kaj, perla? Vlada do novega leta financira čipiranje! Imam 3 mačke in, ker čipiranje financira država, sem plača le 9€, namesto 100€. Pa zraven dobiš še EU potni list zanje, kar je sploh super. Tko, da hvala vlada. Seveda pa SDS norcem nikoli nič ne bo prav. Če bi pa to uvedel Janez Janša, bi ga pa kovale v zvezde, kakšen zaščitnik živali, da je...
0
Roxi 24.10.2025 ob 18:54
Jaz ga bom bila volila samo zato, ker mi je dal božičnico. Prvo mojo božičnico, ki bom dobila v 30. letih službe.
0
Neprijavljena 24.10.2025 ob 18:56
Pobijanje mačk izvajajo ljudje, ne vlada. Prelaganje odgovornosti je samo pesek v oči. Tisti ki ubije mačko, je kriv in nihče drug. In takih ljudi, ki so sposobni pobit nedolžna bitja zaradi sprejetja nekih zakonov vlade, ne rabimo v naši sredini.
Se pa je za bat tistega, ki ga taki ljudje volijo, ker voliš tistega ki naj bi vsaj pokril tvoja osnovna pričakovanja.
Tole bi bil poizkus provokacije? Za posračkat luškano, res! Kdo po kom sodi, mi niti ne znese na ta lep jesenski petek.
Ne bom čipirala moje mačke, bom pa volila Goloba
Avtor, znaš pojasniti to kombinacijo?
0
ogabno 24.10.2025 ob 19:10
@nora vlada
Res se to dogaja? Potem so vaški ljudje res odvratni.
0
Zato pa pravim 24.10.2025 ob 19:12
@nora vlada
Zato pa pravim, vsaka žival rabi imeti svoj osebni dokument, dokumentirano mora biti rojstvo, dokomentirana mora biti smrt, če gre pa kaj narobe, pa preiskava.
Šele takrat si bomo lahko rekli civilizirana družba.
0
ojoj 24.10.2025 ob 19:23
Očitno bo letos grda predvolilna, ker boste desni srali in se praskali povsod, kjer vas ne srbi. Zmešanci.
0
jst pa vam mamo 24.10.2025 ob 19:24
pes se strinja z golobom mačko moram pa še vprašat
0
… 24.10.2025 ob 19:24
Desnuharjem se je že zdavnaj odpeljalo 🤪
0
jaz pa 24.10.2025 ob 19:58
@Čveka
Dala čipirati mačko in bom volila Janšo ali pa Logarja.
@jaz pa
👍 evo ga! A vidiš, kako nam uspeva pokriti vse opcije? Pa še reči, da ne živimo v eni krasni svobodni deželi! 😉
0
Naš muci 25.10.2025 ob 8:02
Naš muci je že čipiran. Da ga kdo ne odnese. Moj sonček presrčkani. Muci muci.
0
bom 25.10.2025 ob 9:07
Volila bom Goloba. Mačk pa nimam.
0
Lili 25.10.2025 ob 10:56
Goloba ne bom volila, mačkovja pa tudi nimam, ker mi gre na jetra. Mačke so potuhnjene, egoistične zverine in spadajo k lastnikom s podobnimi karakteristikami. Videno in doživeto že večkrat.
0
Jazz 25.10.2025 ob 11:02
Moj glas gre na prihajajočih volitvah h Golobu! Zdaj pa se požrite, desničarji! Si niti v sanjah ne predstavljam, da bi morala še enkrat trpeti teror Aleša Hojsa in Janeza Janše! Upam, da nikoli več! Za Goloba ne glasujem izključno v primeru, da bo potreben drug kandidat, da premaga desničarje!
0
kar se mačk tiče 25.10.2025 ob 11:37
@Lili
Kar se mačk tiče , se popolnoma strinjam z zgornjim.
Kar se Goloba tiče, se ne strinjam z zgornjim. Jaz ga bom volila.
0
menda 25.10.2025 ob 11:41
Vseh 9 jih je menda postrelil, ko je slišal za čipiranje.
Moj sosed, kmet.
Torej čipiranje deluje na polno.
Voli pa Janšo. Od nekdaj.
0
Ojoj 25.10.2025 ob 11:42
@menda to je potem za prijavo na policijo, s tem Golob nima nič
0
menda 25.10.2025 ob 11:47
@Ojoj
Saj je ena soseda prijavila...
ampak mačk ni več, kaj bo pomagala prijava?
Drugih pa menda ne bo imel nikoli več.
0
Dutch Bantam 25.10.2025 ob 11:51
Dovolj je bilo novih obrazov, kar Goloba bomo.
0
cien 25.10.2025 ob 13:52
A veste kaj, inšpektorjev itak ni, tako ti ni treba čipirat nobene tvoje uboge mačke, če ti je tko težko, običajno se pa vsak ljubljenček čipira, če normalno obiskuješ veterinarja. Idioti eni. Saj taki osebki, ki sedaj ubijajo mačke po nepotrebnem, so jih že včasih in Milena Miklavčič isto podpira.
0
itak da 25.10.2025 ob 14:11
Itak Goloba. Koga naj pa volim drugega? Ni ravno kakšne dobre izbire.
0
Golobicka 25.10.2025 ob 14:22
Seveda,da goloba.
0
njega že 25.10.2025 ob 14:24
Ga ni, ki bi ga volila.
Vsi ti podpirajo vojno, kar mi je nesprejemljivo.
0
MagdalenaB 25.10.2025 ob 15:27
Macke cipirat, pse na vrvice, otroke in starse malo poducit, da ni vse v permisivni vzgoji. Bozicnico delavcem in upokojencem, locit privat in javno zdravstvo, spa se kaj uporabnega bi se naslo. Bravo Golob!!
24.10.2025 ob 18:41